Kde je pekne v Chorvátsku?

inaemre
14. feb 2024

Prosim poradte mi. Prvy krat s manzelom chceme ist na dovolenku autom. Uz asi 3 tyzdne hladame nieco v Chorvatsku. No ja neviem najst nic, kde je naozaj pekne. Same komunisticke apartmany, ked uz hladame nieco s bazenom tak sa ponuka vyrazne znizi. Ak uz aj nieco najdeme, tak si citam recenzie a tam vsade len "plaz spinava, nikto sa o to nestara, vsade plno odpadkov a spakov". Nikdy sme este v Chorvatsku neboli ale toto ma naozaj odradza.
Viete mi z vlastnej skusenosti poradit oblast, v ktorej je pekne, cisto, s peknymi apartmanmi s bazenom, najlepsie mesto kde sa da aj vecer prejst?

Dakujem!

kataka10
14. feb 2024

@inaemre za mna urcite oblast Makarska. Boli sme minuly rok konretne v Baska Voda a velmi sa nam pacilo. Boli v apartmane, takze hotely neviem hodnotit, ale v Brele sme videli hotely aj s bazenom.

lauriik
14. feb 2024

To neviem kde hladas. Nemas tam nejaku nizku cenu nastavenu? Skus pozret rezorty valamar rezorty alebo este na istrii doporucujem plava laguna rezorty.

deniska2706
14. feb 2024

Trogir

jesenzima
14. feb 2024

@inaemre omiš 🤩

simca06022011
14. feb 2024

len nechodte do MAkarskej, priamo. Inak okolo... napr. Tucepi bolo fajn, alebo aj Omis si velmi chvalil minuly rok otec.
A teda... bazeny... no chorvatsko je vacsinou o mori, privatoch.. aj ked uz aj dost hotelov tam je. Recenzie su vsade aj dobre aj zle, spinave plaze sa tiez najdu vsade, tak v chorvatsku ako aj v talianksu a inde, proste to more to dovlecie, naozaj makarska plaz bola v tomto pre nas najhorsia, okrem ineho bola tam hlava na hlave cely den, cize 2x sme tam boli po tyzdni a vzdy sme rano sadli do auta isli inam...

AK chces luxus, tak si vygoogli Mljet... su tam apartmany bazenove nadherne. Otestovane ich mam, more krasne, ludi malo.

monro
14. feb 2024

My sme boli minulý rok s priateľom pri Omiši a úplná nádhera. To more tam je prekrásne. Áno, apartmán nebol bohviečo, ale v okolí boli aj pekné hotely. Do Splitu to nie je ďaleko a to historické centrum je krásne.

4stanka4
14. feb 2024

My chodíme roky do Omisu, už tam mame aj svojich domácich u ktorých sme ubytovaní. Nie je to s bazénom-ideme k moru a nie k bazénu a nám apartmány vyhovujú keďže chodíme celá partia.

lubina
14. feb 2024

Pula a okolie

luccija
14. feb 2024

@inaemre pre každého iné.Niekto chce skaly, kamene druhá rušnú promenádu.Mne sa páčil Primosten, Brela, Krk Baška každé niečím iné.
Niekedy, keď čítam recenzie nestačím sa čudovať čo ľudia popisu.najdem stránku muža má Chorvata raz sme cez nich išli skús pozriet

luccija
14. feb 2024

@inaemre alebo pozeraj cez rakúske cestovky TUI atď...

zuzuliennka1
14. feb 2024

ostrov Pag?

glorikarebeka
14. feb 2024

Tučepi,Podgora, Omiš, Murter,Promajna

janinah
14. feb 2024

Na čo ti je bazén pri mori?
Za mňa Primošten..a určite nie Vodice
A Makarska je total preplnena

smajliica
14. feb 2024

Pripajam sa k Omisu 🙂

queen_mary
14. feb 2024

@lauriik este k tomu pridam faleknsteineri a blue sun 🙂

katesocka
14. feb 2024

Vidím že tu viaceré chvália Omiš a ja sa veru pridávam.

hiro
14. feb 2024

Celkom nechapem preco chces ist do Chorvatska k moru a hladas tam bazen? Vsak ku bazenu mozes ist aj do Madarska ci hocikde inde...

ivana11155
14. feb 2024

Tucepi, Podgora, Rabac na Istrii a urcite nie Vodice.

inaemre
autor
14. feb 2024

Dakujem, pozriem ten Omis, ked tolko chvalite.👍
Ja tak ci hladam len cez Nemecke cestovky.

glorikarebeka
14. feb 2024

@janinah my ideme tento rok Primošten tak son zvedavá
A tiež som za to,že pri mori bazén je zbytočné, však meriame cestu kvôli moru....bazén mám aj doma a aj kedy som bazén doma nemala,tak fakt som pri mori a nie pri bazéne

aurinia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka176
14. feb 2024

Všade kde sme boli bolo nádherne.... Tučepi...Makarska...Dubrovnik...Biograd....Trogir... Pakoštane....Podgora...
Nevidela som krajšie more ako je v Tučepi....

pininka1
14. feb 2024

My sme boli trikrát v Rogoznici, Apartmnet Ema s bazénom, nedám na to dopustiť. Super ceny, všade blízko, krásna plaz

simca06022011
14. feb 2024

@adka176 tucepi malo tu plaz perfektnu naozaj, my sme tam takmer cellu dovolenku dochadzali z makarskej :DDD

glorikarebeka
14. feb 2024

Podobná pláž ako je v Tučepi má aj Murter

leontinka27
14. feb 2024

Baby ja sa pridám ake teda mne bolo povedané ze v Omisi je studena voda lebo sa tam vlieva rieka.....

smajliica
14. feb 2024

My sme boli pár km južne od Omišu, na omišskej riviére, tam bola voda fajn.

luccyanka
15. feb 2024

@inaemre Pozrite si Rabac, Valamar tam má rezorty. Boli sme minulý rok, čistota hotela vynikajúca, strava All inclusive úplne úžasná a chutná, bazény s výhľadom na more, rezorty priamo na pláži, pláže čisté.

garde86
15. feb 2024

My sme boli minulý rok vo Vrsi, tam sme boli ubytovaní - tam bola kamienková pláž, ale my sme chodili do mesta Nin na Kráľovskú pláž, tam bolo super, piesočná pláž, ani nebolo priveľa ľudí.

adkoalauri
15. feb 2024

V Rovinji sme boli 2*, Pag máme pochodený, ale mne sa to more absolútne nepáči, síce čisté, no studené. Boli sme 2* v Čiernej Hore a tento rok tam ideme tiež. O pár hodín síce viac cestujeme, ale teplé more, iná klíma, deti sme nevedeli vytiahnuť z mora, kým sa v Chorvátsku nechceli kúpať.