Kočík v lietadle

erikahudackova
25. jún 2022

Ahojte, v auguste letime na dovolenku do Bulharska z Košíc s leteckou spolocnostou smartwings. Nemate niekto skusenosti s golfovym kocikom? Nevratilo vam ho poslodeny? Dakujem za vase skusenosti

petamich
25. jún 2022

leteli sme dva tyzdne dozadu do Turecka a vratili nam kocik s oskretymi ruckami (zodratou kozenkou) a odtrhnutym putkom, kolecko bolo rozpadnute ale to im akoby vyskocilo z ramu, to sa dalo spravit - no nebola som nadsena, kedze to je cisto novy golfac za nie malo penazi 😵‍💫 je to hop alebo trop a je jedno odkial letite a akou spolocnostou, k batozine sa proste spravaju ako sa spravaju, aj tie rozbite kufre by vedeli rozpravat

lenkamatkova
25. jún 2022

Viem o niekom kto na košickom letisku nakladá batožinu a radím vám aby ste si kočiarik poskladali a poriadne zabezpečili proti poškodeniu. Možno odmontujte kolieska a pod....Batožinu tam trieskajú do lietadiel takým neuveriteľným spôsobom ako keď si v detskom parku hádžete frisbee 🙂

petamich
25. jún 2022

@lenkamatkova no to asi nepojde 🙂 kocik sa totiz na vacsine letisk odovzdava pri lietadle pred samotnym nastupom (cestou z Turecka som ho chcela odovzdat zabaleny na check ine a nedovolili mi, ze az pri lietadle), clovek ma ledva cas vylozit dieta a zlozit kocik resp. zlozit a dat ho do obalu, neviem si uplne predstavit ako tam niekto odmontovava kolieska

e1i
25. jún 2022

@petamich samozrejme ze sa moze odovzdat aj na checkine akurát ho oznacia a odnesiete cez nadrozmernu batožinu. Je hlúposť co vam povedali ze sa nedá.

marlent
25. jún 2022

Leteli sme sice s niekym inym ale kocik bol v otrasnom stave...nastastie som ako mlada vela cestovala a vedela ze to tak dopadne takze sme na bazosi kupili kocik cisto len na dovcu za 20 eur...po spiatocnom lete sme ho rovno nechali na letisku lebo bol totalne zniceny

petamich
25. jún 2022

@e1i no vsak ja som sa s nou skusala dotahovat nepomohlo 😂 ale za to manzelov turisticky ruskak, s ktorym sme leteli uz 1034x a nikto nemal problem, len sme museli pracky utiahnut, tak ten v Turecku musel zaniest na nadrozmernu batozinu, oni si asi idu svoje

tak len aby autorka nebola prekvapena, ked sa jej to niekde stane, po tejto skusenosti, ja kupujem nejaky na cestovanie za par eur, svoj uz odmietam brat

e1i
25. jún 2022

@petamich alebo naj je mat obal

erikahudackova
autor
26. jún 2022

Ďakujem za vaše skúsenostî, celkom mám z toho strach. Mám aj obal samozrejme, len či mi to vôbec pomôže.

luciaaaaa
26. jún 2022

@e1i je dost rozdiel s ako starym dietatom letis, lebo si neviem predstavit odovzdat kocik na checkine a potom 2 hodiny drzat 8 mesacne dieta na rukach.

luciaaaaa
26. jún 2022

@erikahudackova obal ti pramalo pomoze, kedze v obale je kocik na volno. My letime v auguste tiez z KE a mne bolo povedane priamo od kocky, ktora pracuje na letisku,,nech si vezmem velku rolku klasickej folie a ten kocik jednoducho na pevno omotam foliou a tak vlozim do obalu. A tak odovzdam.

e1i
26. jún 2022

@luciaaaaa zalezi od ludi ako chcu, je moznost odovzdat pri lietadle aj pri checkine a ver ze vyuzivaju ludia aj to aj to. Aj s malymi detmi.