Kto cestuje budúci týždeň do Chorvátska?

xtremme
14. aug 2020

Ahojte, nájde sa tu niekto, kto buduci tyzden cestuje do oblasti Zadarskej - Dalmatskej župy?
Pytam sa , ti co vycestujete, aky mate postoj vzhľadom k dnešným vyhlaseniam nasej vlady..
My mame apartman zajednany a zaplateny uz od januára, tak pojdeme.

aikyna
16. aug 2020

My sme dnes ráno prišli do basky, nikde sme nestali, na hraniciach a mýtach ani jeden nemal rusko :/ je tu veľa ľudí ale väčšina Slováci a Češi, dnes asi keď je nedeľa aj veľa Chorvátov🤷‍♀️Ale ľudia aj tento jeden deň mi za to stal že som tu, cele leto sme nikde neboli a kľudne aj mesiac ostanem po návrate doma aby som nikomu neublížila.

veronikaszabova
16. aug 2020

@makova333 podla tvojich komentov

veronikaszabova
16. aug 2020

@aikyna krasnu dovolenku prajem ❤

makova333
16. aug 2020

@veronikaszabova ja fungujem ako doteraz (teda plus ruska v priestoroch, ruky som si umyvala aj predtym 😀), akurat si odpustim dovolenku mimo SK, lebo Chorvatsko a pod. nie je pre mna dovolenkova destinacia, bez ktorej by som nevedela existovat. Ale to neznamena, ze sa doma trasem pod perinou 😀 Vies, to neznamena, ze ak nejdem mimo SK, ze som zavreta na byte. Su krasne miesta, ktore sa daju vidiet na SK a aquaparky to nie su 🙂

maciatkolulu
16. aug 2020

@xtremme https://refresher.sk/87678-Ste-v-Chorvatsku-Zba...
Ja nerozumiem, fakt nerozumiem, na slovenských ten vírus nejde, či ako? Prosím potom ako sa vrátite nwetewpte sa po maslo do hofera, našťastie rakúšania iu dávajú hliadky na hranice

maciatkolulu
16. aug 2020
aikyna
16. aug 2020

@maciatkolulu ďakujeme 🙂

vamajka
16. aug 2020

@xtremme a este vacsi blazon cestuje mimo Slovenska

canerko
16. aug 2020

@hettinka Ja som momentalne na materskej z tretim dietatom a nastupujem do prace v novembri.OCR ne existuje,mozem ist na marodku.U nas ani marodit nemozes viac ako tri mesiace.Ides pred komisiu a ak uznaju ze si praceschopny tak rusia marodku.Odkedy je corona rodic ne moze bit z dietatom v nemocnice,ci ma dieta mesiac,rok ,tri ,pat rokov.Otcovia strajkovali pred nemocnicou a nepochodili tak teraz ten pripad daju na sud.Rodic denne moze bit s dietatom 15 min.Kym bol strajk ano neucili sa nic.Ja ako matka dietata s Down syn nemam narok na status matka opatrovatel lebo ma len Down syn.neni leziaci,nema druhe dg.Takze bud robota alebo urad prace.

xtremme
autor
16. aug 2020

@vamajka tak potom asi vacsina naroda sveta su blazni😅😅

xtremme
autor
16. aug 2020

@makova333 nrrozumirm o com tu tocis a ked sa chces hádať otvor si vlastnu diskusiu, bud taka dobra 🥴

makova333
17. aug 2020

@xtremme to je co rozkaz? Ale no tak, verejne forum... 😉