Ktorá cestovka sa oplatí využiť?

monciika
9. júl 2023

Ahojte, vôbec sa nepohybujem v tejto sfére, preto by som chcela poradiť. Ktorá cestovka na ineternete sa oplatí najvýhodnejšie aj cenovo s hotelmi aj lietadlami? Alebo chodíte priamo osobne do cestovky? Chcela by som ísť na dovolenku no bolo by to prvý krát letecky, a vlastne prvý krát na dovolenke. Ďakujem za všetky odpovede 🙂

citron25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nenne27
9. júl 2023

@citron25 nema.ale autorka zrejme myslela ceny vratane letenky, cez sezonu obvykle cestovky maju lepsie ceny aj na letenky ako mimo sezony.vtedy sa oplati kupovat na vlastnu past

luccija
9. júl 2023

@monciika popozeraj Invia, travel a len filtruj každá má niečo cenovo výhodné či pár dní do odchodu...

osky
9. júl 2023

@citron25 si si kopla?
Je ti lepsie?

Neverim,ze nechapes,co sa pyta....
Chytat ludi za slovicka je ozaj prinosne....

monciika
autor
9. júl 2023

@nenne27 áno tak som to myslela len som sa zle vyjadrila. Ďakujem za odpoveď 😊

citron25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulka07
9. júl 2023

@monciika ak máš blízko nejakú rokmi overenú cestovku môžeš skúsiť osobne...vedia poradiť...prvý krát sme tiež tak išli...mi chodíme cez Koala....ale teraz si už vyberáme cez net...syn zas cez Satur....záleží kde chcete ísť,na koľko dní a aký máte rozpočet a nároky

abbey1
9. júl 2023

@citron25 A vieš, že aj cestovka môže mať svoje lietadla?

apolka77
9. júl 2023

My cez saturn, Hydrotour,Solvex ale v podstate je to jedno..teraz pozerám Daka alebo saturn ultra last minute zvykne tam niečo vyskočiť..pozeraj recenzie.

ninusa221
10. júl 2023

Pozri kartago, inviu, solvex, hydrotour, saturn, alebo koala tour a cestovka Katka

mirage
10. júl 2023
apolka77
10. júl 2023

@mirage áno Satur

osky
10. júl 2023

@citron25 chlap schovany za zensku ikonu...
Hm.
Za mna chlap co nema gule....
Na co si tu ?

monciika
autor
10. júl 2023

Ďakujem žienky za odpovede 🥰🙂