Last Minute a Ultra Last Minute. Boli ste spokojní?

gromkaver
18. júl 2014

Ahojte, chcem sa opytat, ti ktori ste boli/isli na dovolenku na Last/Ultra Last minute, boli ste spokojni? Myslim, ci ste neboli "ochudobneni" o sluzby, teda ci ste mali vsetko poskytnute ako keby ste si zajazd objednali vopred (dufam, ze chapete co myslim 😀 ) ... Ide o to, ze zvazujeme ist na dovolenku s drobcami, ale nevieme, kedy bude mat mm volno (teda presny termin) a bojim sa, ze ked by sme isli na nejaky last/ultra last, aby sme neboli sklamani 😒 ... Napiste mi aj, kde ste boli a kolko vas to vyslo(teda kolko ste pripadne usetrili). Presnu destinaciu este neviem (ale bud Taliansko, Turecko, Chorvatsko, Grecko...). Viem len, ze zrejme pojdeme v septembi, tak co by ste odporucali a ci bolo este vobec teplo 🙂 , dakujem

magdus999
19. júl 2014

Ahoj, my s mužom chodím dva krát do roka na dovolenku, vždy v júni a v októbri a zásadne len last minute. Zájazd kupujem 2-3 dni pred plánovaným odjazdom a nikdy sme neboli sklamaní. Nemáš byť o čo ochudobnená, služby a všetko čo s tým súvisí je také isté, ako keď ho kúpiš za plnú cenu. V septembri by som vynechala Chorvátsko, Taliansko kvôli už chladnejšiemu počasiu, a dosť premenlivému v tom období. Ale do Turecka sme šli niekoľkokrát v októbri a počasie bolo super. V Grécku som bola v septembri, nebol problém s počasím.

kim_rossi_stuard
19. júl 2014

Ahoj, my sme teraz boli v Grecku na last mminute, kupovali sme 3 dni pred odletom, stalo nas to do 1000e pre 2 dospelych a 2 deti letecky, ked plna cena za dospeleho len za ubytko bola 450e, takze sme pekne usetrili 🙂 🙂 🙂 pred 3 rokmi sme boli na dovolenke za 100e/ osobu letecky- cestovka mala prazdne lietadlo, tak mali extra super ultra last minute, akoze uz asi nikdy nepoletime za 100 aj s leteckymi poplatkami, ja tiez preferujem last minute 😀 😀 😀 ale poznam ludi co kupuju dovolenku v novembri na dalsi rok 😉 kazdemu podla chuti 😉

bubu84
19. júl 2014

Ahoj my sme boli vzdy tak tri roky po sebe a vzdy Turecko , prvy rok ked mal maly jeden rok to sme boli koncom septembra a teraz dva roky po sebe zaciatkom juna, bolo super, ceny perfektne za pobyty, tento rok sme mali spickovy hotel, asi sme mali stastie, inak ten hotel malo byva v LM, kupili sme pobyt v pondelok a tu noc sme hned aj leteli, tak ze to bolo fakt ULM, a to sme pritom planovali az o tyzden az od dva neskor, takze nic nachystane, ale o to viac sme si to potom uzili 🙂 v septembri jednoznacne odporucam Turecko, tam mas pocasie do zaciatku oktobra iste 🙂

wicka5
28. máj 2017

baby, ozivujem temu - ake mate s last minute skusenosti?

ivkapon
30. máj 2017

Skusili sme zatial len raz. Dva dni pred odletom. Jun Turecko hydrotour.boli sme spokojni. Dali nam lozko naviac hoci sme to nemali zaplatene a syn mohol spat samostatne.

achjajcoto
13. júl 2017

nemáte pocit že tento rok sú ponuky last minute slabé? alebo len pozerám zle stránky?

novana
13. júl 2017

Pozri invia.sk alebo zájazdy.sk. Ale slabé ponky sú najmenej tri roky. CK asi menej zazmluvňujú a dôvod môže byť aj vypredanie vo frist minute. Neviem. Kým v minulosti som si do hotela (vybraného dávno v predstihu) bežne kúpila zájazd 1-2 dni pred odletom, dnes už to možné nie je, na poslednú chvíľu je všetko dobré dávno vypredané.

katharinka1
13. júl 2017

@achjajcoto suhlas. cestovky zmenili strategiu a vsetko predavaju vo first minute. Potvrdili mi to aj v cestovke.