Last Minute v októbri

scarcie
15. jún 2017

Ahojte. Uvažujem nad tohtoročnou dovolenkou. Keďže ju chcem čiastočne zaplatiť za benefity z práce, tak mam obmedzený výber. Preto budem niečo vyberať z Invie, ktorú takto zaplatiť môžem. Som ale obmedzená aj dátumom - môžme cestovať až na začiatku októbra. Predstava je Španielsko, Grécko, Malta + ostrovy. Čiže všetko destinácie s leteckou dopravou. A teraz moja dilema 🙂. Kúpiť to teraz, alebo čakať na Last Minute? Za normálnych okolností by som čakala na Last Minute, lenže v sezóne sa jedná o charterové lety, nie o lety štandardných leteckých spoločností. Bojím sa, že v prípade dovolenky v októbri sa bude všetko jednať o lety so štandardnými leteckými spoločnosťami a letenky na tieto sú tým drahšie, čím je bližšie k odletu. Má niekto s týmto skúsenosť? Bude lacnejšie kúpiť to teraz za plnú sumu, lebo Last Minute proste nebude, alebo počkať na Last Minute? Ďakujem za názory 🙂.

achjajcoto
17. júl 2017

@scarcie ahoj, ako si sa nakoniec rozhodla? tiež uvažujem nad dovolenkou september/október a neviem ako by to bolo lepšie.