Letná dovolenka - piesková pláž

22. jan 2024

Ahojte

nikdy som nechodila na dovolenky bola som naposledy pri mori ako dieta nemohli sme si to ako rodina dovolit. Rada by som isla toto leto niekam k moru s pieskovou plazou myslite ze sa da zohnat dovolenka aj do 1000 pre dve osoby a babatko do 1 roku? Je lepsie hladat sama alebo cestovka? Dakujem

vikusjk
22. jan 2024

Ale pravdaze sa da, len asi nie na tyzden... Ved si pozri ponuky napri. na invia.sk, aby si mala priblizny prehlad. Vo vseobecnosti - vacsinou je lacnejsie budgetovu dovolenku riesit po vlastnej linii. Pozri si nejaky apartman, kde si budete stravu zabezpecovat sami, alebo skocite niekam do restiky a kedze ide o peniaze, tak bud nejaku akciovu letenku, alebo potom autom - Taliansko je asi najcastejsia volba pri podmienkach ako pieskova plaz a vhodne pre male dieta

martinmmartin
22. jan 2024

Tak zacni tak ze z BA lieta ryanair do -
Burgas
Dalaman
Paphos
Korfu
Lanzarote
Malta
Thesalloniki

Ak si kupis dnes letenky na leto tak budu velmi lacne
Kup si letenky tam kde vies zohnat lacne ubytko - a mas hotovo
Pripravenym stastie praje a teraz mas idealny cas to kupit za lacny peniaz ked sa viete rozhodnut na letnom datume kedy naozaj pojdete

tenerifka
22. jan 2024

ak vies aspoñ nieco po anglicky ci iny jazyk(najlepsie tej krajiny, kam chces ist), tak najlacnejsie vychadza zvlast letenka cez nizkonakladovku a zvlast nejaky apartman, ale nie v 1.linii plaze, mozno tak do 10 minut od plaze. Presuvat sa da takisto MHD, aj ked s tak malym dietatom to bude komplikovanejsie.
A ak ides napriklad v septembri (nemas skolopovinne deti a to je nateraz pre teba vyhoda), tak usetris uplne na vsetkom, lebo tie ceny su ovela nizsie, a vyhnes sa masam ludi so skolopovinnymi detmi.

brrrrrciatko
22. jan 2024

Chorvacko zaton a nin.. A tedy my sme v nine pre 5 ľudí masli za 700..pre vas tam bude aj okolo 500..my chodime cez booking.

maca1984
22. jan 2024

Dá sa, záleží od vašich nárokov.
Buď budeš hľadať sama letenky/ubytko, alebo oslovíš niektorú ck/ca.
Napr.na Egypt mi vybehlo teraz poobede ( nie som ck ani ca) na máj/jún tuším to bolo, a dobré ceny.
Ak to ešte nájdem,môžem ti to sem pridať.

jaja20
22. jan 2024

Aj do Bulharska by ste sa mali finančne zmestiť a tam sú krásne pieskové pláže. S takýmto malým dieťaťom by som radšej išla cez cestovku,aby ste nemali žiadne starosti. S nimi máte bez problémov odvoz z letiska do hotela,aj pri ceste naspäť naopak,ak sa vyskytne nejaký problém, delegát to za vás vyrieši a z All inclusive menu ľahko vyberieš jedlo ( zeleninu, ovocie) aj pre dieťa. Takisto pitný režim budete mať zaistený.