Lístky na koncert cez Viagogo

paulinka17
6. okt 2018

Ahojte, chcela by som sa spýtať či máte skúsenosti so stránkou Viagogo? Kúpila som cez to včera vstupenky na koncert v Parizi a čítala som aj dobré ale aj bohužiaľ zlé recenzie a tak sa chcem informovať či máte nejaké skúsenosti. Ďakujem pekne

kahenka1
13. máj 2019

@merci221 takže mne nakoniec spočiatku "úspešnú" reklamáciu tiež neuznali, po dvoch mesiacoch mi znovu zobral z účtu Viagogo "manipulačný poplatok 90€, keď som tom opäť reklamovala v banke (po mesiaci ako mi to strhli v banke), povedali že reklamácia je "ešte v riešení" a následne o dva dni na to, mi prišiel list z banky, že reklamáciu protistrana neuznala ako odôvodnenú. Takže nakoniec ako som písala, to aj tak nejde.

sofi639
13. máj 2019

@tanzania ahoj. Akoto ze ti vratili peniaze hned po predaji? Ja som predala vstupenky uz davno ale koncert sa ma konat az 6.6, a napisali mi viackrat ze mi ich vratia do osmich dni po podujati. Len chcem vediet ako sa da dosiahnut aby mi prisli peniaze skor 🙂

dzuzu83
15. máj 2019

@sisa0818 ahoj... prosím o radu... ako sa Vám to podarilo:(

sisa0818
15. máj 2019

@dzuzu83 nájdete to tu v komentároch

sofi639
15. jún 2019

Ahojte. Len vam chcem povedat, ze peniaze za predane vstupenky mi prisli 7 dni po koncerte. Mozno to niekomu pomoze 🙂

adam777721
2. júl 2019

Čaute mam problém kúpil som si lístky a chcel som ich predať tak som nastavil sumu ale o deň neskôr mi prišiel email ze lístky sa nepredali a tak som to chcel predať ešte raz za menšiu sumu a nejde mi to neviete preco

kristinak24
10. okt 2019

@kahenka1 ja som bola pred rokom na real Madrid zápase lístky som kupovala pol roka dopredu s tým, že mi mali prísť tiež len pár dní pred zápasom a naozaj prišli... Nebol žiaden problém ani pri vstupe... Teraz som objednala znovu lístky na hokej som zvedavá tiež mi tam boli stiahnuté poplatky aj poštovné vsetko x4... Dúfam, že budem mať opäť pozitívnu skúsenosť

andy1972
8. nov 2019

@kahenka1 Ahoj . To dopadlo so vstupenkami na Erosa Ramazzottiho ? Bola si na koncerte , alebo si vstupenky predala?

kahenka1
10. nov 2019

@andy1972 Bola, lístky boli platné, ale nakoľko sme prišli keď už koncert začal, naše miesta boli obsadené, nevieme prečo, nedalo sa to už riešiť keďže koncert začal. pravdepodobne boli predané 2x. Organizátori boli úplne mimo, nevedeli nám povedať, kde máme hľadať miesto. Ale našli sme o ďalší sektor miesta, myslím že lepšie ako tie predtým, ale čísla podľa lístkov vôbec nesedeli. Keby sme prišli načas, určite by sme sedeli na správnych miestach, lebo myslím si, že tie druhé lístky, čo mali tí, ktorí nám, na nich sedeli, mali kúpené už druhý krát na to isté miesto. naše lístky teda boli "originál", nie internetové. Ale hlavne, že sme sa tam dostali, hoci cena riadne premrštená.

martina2342
13. apr 2022

@sisa0818 prosim vas ako sa vam podarilo reklamovat listky? Dakujem

sofi639
13. apr 2022

@martina2342 na stranke to najdes. Je to dost prehladne. Zalozka predat vstupenky

sisa0818
13. apr 2022

@martina2342 Joj to bolo dávno ale mylsim že sme to riešili cez banku ako reklamáciu platby už neviem aký dôvod sme uviedli , dlhšie to trvalo ale schválili