Lístky na koncert cez viagogo

aneh2
29. jún 2017

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte skúsenosti s kupovaním lístkov na koncerty cez internetovú stránku www.viagogo.com ... dopočula som sa že sú to nejakí podvodníci a ja som si už kúpila lístky. Teraz neviem či mám na koncert vôbec ísť keďže je to dosť ďaleko a neviem či ma tam vôbec pustia, o peniazoch ktoré som už zaplatila ani nehovorím....

libawet
29. jún 2017

@aneh2 ...a priekupníci, sú dosť drahí...chcela som kúpiť cez nich na DM, no napr. na sedenie som nezohnala v riadnom čase a keď už sa blížil termín koncertu, dali von lístky cca 200€/kus....

patrikgubanyi
31. júl 2017

@aneh2 a išla si nakoniec boli lístky poriadku ?

mokus12
25. aug 2017

@libawet,to by aj mna zaujimalo,ci bili listky ok 🙂 prosim napíš svoju skúsenosť..vdaka

patrikgubanyi
25. aug 2017

Moje lístky nakoniec boli poriadku kupoval som 3 ale čítal som veľa zlých skusenosti

mokus12
26. aug 2017

Ďakujem pekne za odpoveď @patrikgubanyi 🙂 ja som kupila listky na Laver cup a brucho ma z toho boli,az potom som zistila čo je viagogo zač..prave mi prišli listky v e-forme a bojim ich aj pozriet,je tam napísané,ze len jedna kópia ciaroveho kodu je platna pri vstupe..tak neviem co s nimi 🙈

patrikgubanyi
27. aug 2017

Ono viagogo neni až tak zlá firma napríklad vo veľkej británii je to number one akurát je to bohužiaľ aukcia s lidtkami a niektorý predaju jeden lístkok viac krát ale v tom prípade by ti mali vrátiť peniaze akurát nemám s tym skunesti držím palce ps unna to bolo ešte horšie lístky boli na meno

libawet
4. sep 2017

@mokus12 nekúpila som si ich, nedám za lístok 200 €! Ide o to, že to je predražené, čisté zdieračstvo a mal by ich niekto skontrolovať, čo robia, prípadne aj zakázať činnosť.

adecco
18. sep 2017

@aneh2 - Ahoj, prosím ako si pochodila s tými lístkami od viagogo. Ja som v takom strese, dnes som cez nich kupila lístky na koncert, chcem to ako darček, a až teraz som si prečítala všetky recenzie.. ráno idem do banky, či sa to nedá zrušiť, ale pochybujem. Má reálne niekto dobré skúsenosti, sú lístky platné. Budeme cestovať do ineho štatu, boli dosť drahé(ale to kašlem), len aby platili a pustili nás.. Dakujem za skúsenosti od vás.

patrikgubanyi
20. sep 2017

Ja som od vtedy ďalšie 4 lístky kúpil na ligu majstrov a žiadny problém akurát že boli preťažené

mokus12
20. sep 2017

No som zvedavá..piatok,sobota mame listky na Laver cup v Prahe..ja by som to prežila,horsie je,ze je namotany moj syn na Federera a ked sa nedostaneme,tak dostanem infarkt..Federer je u nas úplný top..uvidime,napíšem skúsenosť

adecco
20. sep 2017

@mokus12 potom napíš prosím, prišli ti e-lístky? Ja to mám ako top darček, a bolo by to velké sklamanie aj finančná strata.. ale ešte stále verím a dúfam (s malou dušičkou..)

mokus12
25. sep 2017

Tak po infarktovych stresoch,som dnes vysmiata..nase lístky boli ok! Kúpila som od nich 6 listkov v celkovej hodnote cca 500 eur,takze obavy boli veľkéeee..neviem,či sme mali šťastie,ze sme obidva dni stáli prví pri turniketoch alebo listky poslali fakt len nam,ale na nase vysnivane podujatie sme sa v pohode dostali..ale dnes viem,ze lístky sa kupujú vyhradne cez ticketportal 😂

adecco
25. sep 2017

@mokus12 moje lístky do Pl na ticketportale nemali. Tak u tebe to dopadlo ok, to je super, verím , že aj u mna to bude ok. Kolko vopred pred vystupením ste tam boli?

mokus12
25. sep 2017

Hodinu a pol pred podujatím otvárali turnikety a stali sme tam pol hodinku pred tým..ale to záleží od ľudí

majka2015
25. sep 2017

@adecco daj prosim vediet ci si pochodila zo zrusenim platby... mne na info linke povedali, ze platba sa zrusit uz neda :(

adecco
25. sep 2017

@majka2015 v banke sa nedá, ked tie peniaze odišli už.. nejdem to teda riešiť, budem dúfať.

mokus12
25. sep 2017

Uvidíte..ale asi sme ozaj mali šťastie,lebo som videla ako mali takí dvaja starší páni lístky a neisli im načítať.mali do 70 rokov,až mi srdce trhalo,že sa asi nedostanú a určite sa tešili..keby sú to mladí,tak sa otrasú,ale týchto dedkov mi bolo fakt ľúto..ale neviem ako to dopadlo,možno len zahaproval turniket a nakoniec sa dostali,teda tajne dúfam,ze to tak bolo

adecco
27. sep 2017

A kedy vám prišli tie e-lístky, kolko pred podujatím? Ďakujem

mokus12
27. sep 2017

Na prvé podujatie prišli asi za týždeň pd objednania (cca 3 tyzdne pred podujatim) a na ďalšie prišli do 3 týždňov od objednania (asi týždeň a pol pred podujatím)

adecco
29. okt 2017

@aneh2 prosím ťa mala si tie lístky v poriadku? Dakujem za odpoved.

mokus12
29. okt 2017

Vyššie som písala,ze áno

adecco
29. okt 2017

@mokus12 dakujem, otázku som smerovala na aneh2 . Mokus12 A tebe prišli elektronicky, kolko od zakúpenia?

mokus12
30. okt 2017

Jaj,sorry,mne na mail vyskočilo upozornenie,nevšimla som si,ze nie je pre mňa..ja som mala 3 listky na dva dni,prve 3 na 1.den prišli ale za týždeň a dalsie 3 na 2.den asi týždeň a pol pred akciou..ale asi sme mali šťastie,ze sme boli prví pri turniketoch,videla som ako dvoch starsich pánov otočili..bolo tam vyse 17.000 ludi,tak predpokladam,ze viacero malo "nase" listky

adecco
30. okt 2017

@mokus12 Kolko pred začatím koncertu ste tam boli? Myslíš, že tých , čo otočili kupovali cez viagogo ? Och :( dakujem

lumiu
24. nov 2017

Ahojte, ja som kúpila ešte v máji lístky na HIM v Prahe. Všetko už máme zajednané a teraz som sa dostala k nejakým pochybným recenziám na viagogo. Vecsinou sa vsetci sťažujú len na to Že sú predražene. Ja sa veľmi bojím že lístky neprídu, alebo neprejdú na pokladni. Adecco tebe tie lístky už prišli?

adecco
24. nov 2017

@lumiu Áno prišli (asi mesiac od zaplatenia) , áno aj som zbytočne zaplatila viac, predražené.. Ale koncert je až o 3 týždne, tak trpném a dúfam, že budú v poriadku..

mokus12
25. nov 2017

@adecco na naše podujatie otvárali brány hodinu a pol pred začatím a boli sme tam asi pol hodku pred otváraním..ale to je individualne,podla ludí jak sa začnú zhromažďovať..drzim palce,potom napíšte 🙂

lumiu
26. nov 2017

My máme len e-tickets, ale usporiadateľ odporúčal predajcu e-tickets ktorý je uvedený aj na tých našich. Nejaký Obscure. Mali by byť v poriadku ale čakám ešte na potvrdenie od usporiadateľa. Písala som mu ci to stačí alebo treba také tie originálne lístky. Hej sú predražené. Už cez nich nekúpim. Kupovala som prvýkrát takto. Aspoň som zase o niečo mudrejsia 🙂

adecco
26. nov 2017

@lumiu Aj ja ma e-ticket , tiež prvý a posledný krát..

adecco
5. dec 2017

Baby prosím ako to chodí na koncertoch? Vodu si nemožem zobrať? Ked sa dostanem do haly skôr, hodinu pred koncertom, čo potom? Je tam nejaké občerstvenie?
(Atlas Arena Lodz , PL) Nikdy som na koncerte nebola.. 🙂