London - Oxford street

patatina83
14. mar 2014

Ahojte,,v aprili idem do Londyna,,a chcela by som poradit kde dobre nakupim ,mam dve deti,takze uribe pojdem do mojho oblubeneho nextiku,ktory je na kazdom rohu,,ake su tam este super obchodiky pre deti a pre mna samozrejme kde super nakupim ??sporotove obchody ma nezaujimaju,,budeme tam tyzden ale asi len 1-2 dni budem mat cas na nakupy ,budeme v hotely hned pri centre,,viem ze na ulici Oxford Street budem mat co pozerat dakujem za odpovede

patatina83
autor
14. mar 2014

ospravedlnujem sa za chyby pisem rychlo za pc 🙂 este ma napadlo mam 3,5 rocneho syna,viem ze je tam aj legolandia,chcela by som ho tam zobrat ,,je tam este nieco super pre deti co by sme mali vidiet??dakujem este raz 😉

suezee
14. mar 2014

Moja 10r dcera miluje Primark su dva na Oxford street ( len tam nechod s detmi cez vikend), je taj aj super H&M. Pohladaj si aj obchodny dom Harrods tam som nakupila tiez pekne veci a aj deti si tam pridu na svoje🙂

buba1993
14. mar 2014

Vieš sa pohybovať po Londýne? Odporúčam v Leytonstone obchod ,, Westfield " je to najväčšie európske nákupné centrum, zoženieš tam všetko.

patatina83
autor
14. mar 2014

idem prvy krat ,kde ho najdem ten Westfield ,,to je ten kde maju aj ten drahy nabytok ??moj priatel pozna londyn velmi dobre,,ale obchody moc nie ☹

katkafazulka
14. mar 2014

@patatina83 do Westfieldu sa dostanes busom aj z oxfordy, hladaj spoj do White city (tusim 93 alebo 94), vystup na Shepherds bush a si tam 😉 inak sa tam dostanes velmi lahko z celeho mesta, na shepherds bush je aj metro, aj vlak a aj bus.
A vo Westfielde mas aj next kam sa chystas, aj kopu inych super obchodikov 🙂
Legoland je daleko od centra, to mas vylet na cely den, je to vyse hodina cesty vlakom z centra.

buba1993
14. mar 2014

Do Westfieldu ide tuším 96 a 97 ak sa nemýlim. Nie som sio ale úplne istá. My sme to chodili tak že metrom na ,, Walthshamow a odtiaľ na spomínaný autobus. Leytonstone tam bude napísané.

stellamaris
14. mar 2014

@patatina83 Oxford Street je velmi dlha ulica,mas tam kopu obchodov,ja chodim tam do velkeho Primarku,maju super veci pre deti,za dobru cenu,plno je tam stale..............dalej ten Harrods,Selfridges,mas kopu obchodikov,kde maju pekne tricka pre deti.My tam chodime,ked sme v Londyne,z West London ( Hounslow),mame to hodinu do centra metrom.Ak si hned v centre,tak kukni na bus pred hotelom,na Oxford Street chodia mnohe alebo tam prechadzaju 😉

leanny
14. mar 2014

@patatina83 Westfield je už aj na Stratforde, na Central line (červená), je priamo prepojený so stanicou metra. Odporúčam pozrieť aj TK MAXX, je to parádny značkový outlet, krásne veci pre deti.

mummy01
14. mar 2014

@patatina83 legoland mas urcite na cely den a rataj s tym ze bude preplneny lebo v aprili maju deti 2tyzdne prazdnin.Ak mas na nakupy len tak malo casu tak tiez odporucam radsej shoppingcentrum navstivit.My ked sme v londyne chodime vzdy do Hyde parku,do prirodoved.muzea a pre chalanov je super letecke muzeum ale to uz je dalej od centra.Tiez bol pre nas super zazitok zahrat si adventure minigolf.

patatina83
autor
14. mar 2014

Diky baby uvidime co stihmeme

dejka77
15. mar 2014

Skor by som odporucila Westfield na Stratforde (nie je to Leytonstone) ako kocky pisu. Ist tam najlepsie metrom, lebo to mas hned pri metre. Je to uplne obrovske a podla mna lepsie ako chodit po Oxford st. a hladat co kde je.
Najlacnejsi je Primark, dalej tam mas napr. New Look, River Island, H&M, Mothercare, GAP (ten je ale podla mna dost drahy). A kopec dalsich. Staci si pozriet mapu, mas tam rozdelene podla kategorii.
http://uk.westfield.com/stratfordcity/directory...

gombicka
4. okt 2014

ak chcete ist za nakupmi do Londyna ci kratky vylet, mozme vas ubytovat u nas. viac info na www.ubytovanie-v-londyne.co.uk