Je konštrukcia Petite&Mars Street kompatibilná so strieškou Petite&Mars Street+?

Zodpovedané
5. jan 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Petite&Mars Street.

Je konštrukcia Petite&Mars Street kompatibilná so strieškou Petite&Mars Street+?

Ak nie, tak ktoré striešky sú kompatibilné s konštrukciou Petite&Mars Street?

Ďakujem

Ahoj,

Petite&Mars Street+ striešky nie sú kompatibilné s predchádzajúcim modelom Petite&Mars Street. Sú totiž rozmerovo a dizajnovo navzájom úplne iné.

Nie som si istá či ešte niekde zakúpiš striešku na pôvodný Street, pretože jeho výroba bola v roku 2020 ukončená.

Skús napísať výrobcovi, možno má ešte nejaké striešky na sklade a bude Ti vedieť pomôcť. Alebo si ju daj ušiť niektorej zo šikovných mamičiek, ktoré túto službu ponúkajú.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally