Make up na dovolenke

danulkaja1
29. máj 2015

Baby ako riešite makeup na dovolenke pri mori?Ja neobľubujem veľmi vodeodolnú špirálu,na dovolenke sa cez deň nemaľujem vôbec,až večer keď ideme niekde do mesta.Teraz však ideme prvý krát do hotela,tak rozmýšľam ako na raňajky.Namaľovať sa ráno vodeodolnou špirálou a byť tak pri mori a v bazéne?Naozaj tá špirála vydrží a nerozmaže sa mi vo vode?Alebo sa po raňajkách odmaľovať...A ak vodeodolnú špirálu,tak akú,dajte nejaký dobrý tip,ktorú máte odskúšanú.Ďakujem

luslus
29. máj 2015

@danulkaja1 mne vodeodolna spirala nedrzalaa, rozmazala sa a potom som ju nevedela dat spod oci dole :D no teda ja som sa nemalovala ani na ranajky :D jedine vecer ked som sla do mesta. ved naco ti je spirala na dovolenke?

rebekamarcusko
29. máj 2015

ak chces byt namalovana cely den,odpoucam tie 3d mihalnic,vydrzia tusim mesiac a kedsi das kratsie,vyzera to prirodzene 🙂 ja vodeodolnym spiralam neverim. :D ja som sice tie 3dmihalnice nemala a nedavam si ich,ale keby idem na dovcu,tak si ich asi dam,neviem 🙂 :D

monciky
29. máj 2015

@danulkaja1
to vyzeras tak zle bez nakeupu, ze s amusis malovat?
ved na dovolenke sa netreba, jedine tak na veceru a ked je po veceri nejaky program...., my smeboli pri mori, cele dni sme boli v plavkach, na hlave klobucik a vecer sme hodili sprchu, vyrobili si uces namalovali sa a bolo🙂 tam nikto po nikom nepozera, si myslim....

jasminet
29. máj 2015

ja pouzivam vodeodolnu maybelline spiralu, vzdy vydrzala aj bazen aj more, aj ked posledne dve sa rozmazavali, asi budem nutena zmenit znacku, ale na tvojom mieste by som sa ani na ranajky nemalovala.... vsak koho tam zaujima ci mas make up alebo nie... a malujem sa az na veceru a do mesta....

steinarka
29. máj 2015

@danulkaja1 myslím si, ze na ranajkach sa kazdy stara o svoje hladne brucho a nie o to, ako vyzera nejaka cudzia zena.. 😉 v prvom rade je dovolenka o uzivani si a oddychu a nie o starani sa "ako sa nalicim na ranajky".. kazdy rozospaty po tebe nikto nebrechne..
co sa tyka vodeodolnych, sice sa nerozmazu, ale krusia sa, ja osobne nemam dobre skusenosti s nimi..
a okrem toho, zena, ked je prirodzene krasna, ocari aj nenalicena, rozospata, pri ranajkach v hoteli 😉

nyusika
29. máj 2015

na dovolenku a na leto uz jedine so 4D mihanicami, rovnakej dlzky, ako su moje vlastne, ziadne hnusne vejare 🙂

ked ideme vecer von, zjednotim si plet BB kremom, ja doporucujem BB double wear od estee laude, je skvely. malo farby na licka, kvalitny bronzer na licnre kosti a na pery lesk, ci vyzivny balzam

horana
29. máj 2015

Na dovolenke si dovolim nelicit sa vobec, milujem plavanie a namacanie do mora, venujem mu maximum casu a veru sice na dovcu ako taku spiralu a linku beriem keby daco, ale dosial som ich tusim ani nepouzila. 😎
Treba sa uvolnit a zahodit predpojatosti, ved krasne sme aj tak, ci nie?! 😵

bonaqa2013
29. máj 2015

A čo tal permanetnný make up? máš pokoj na dlhší čas....

terina25
29. máj 2015

@danulkaja1 ja make up nepouzivam skoro vobec ani doma.nejako si na neho neviem zvyknut...na dovolenke pouzivam vodeod.spiralu z oriflamu.nema hrudky,nerozmazava sa.ja som spokojna.ale tiez sa licim len vecer do mesta al.ked ideme robit fotky nech vyzeram k svetu🙂

e9
29. máj 2015

keď som bola na dovolenke,tiež bol pre mňa šokový 😀 1. deň bez malovania,ale potom som si zvykla. Ono je to horšie pre nás baby,okolie to tak dramaticky nevníma. A vodeodolná maskara bola fakt katastrofa,po prvom dni išla do koša-vyzeralo to horšie ako bez nej. ALE ak má niekto skúsenosť s nejakou čo fakt funguje,dám pol kráľovstva za radu 😀

danulkaja1
autor
29. máj 2015

tak veď práve ja sa tiež na dovolenke vôbec nemaľujem,tak ako doma cez víkend,len ja som práve mala pocit že ostatné baby chodia namaľovené aj k vode,ale vidím,že ani na vodoed.špirály sa nedá spoľahnúť...

nyusika
29. máj 2015

jeeej, tak ale co hned odsudzujete, ona sa pytala na spiralu, nie na to, ci je lepsie nemat nic na sebe 🙂.

ked sa niektora zena citi lepsie upravena, tak jej vec.
niekomu sa pozdavaju prirodzene neupravene, niekto sa lici aj k vode...kazdeho jedna vec. dolezite je byt cisty, nie ?

@e9 lancome hypnose drama vodeodolna taka je.

prego81
29. máj 2015

@danulkaja1
pred rokmi som mala vodeodolnu spiralu, myslim ze bola od Maybelline. Presne nejaku taku by si ty potrebovala. Ja som ju paradoxne neznasala lebo sa tazko zmyvala...normalne ani po sprche nezislo nic, musela som odlicovat specialnym pripravkom a to ma otravovalo 🙂 Vyskusaj ich zopar v drogerii, mozno na palec alebo ruku a potom oplachni a uvidis.

sandra551
29. máj 2015

Ja si kupujem na leto vodeodolnú špirálu Miss Sporty takú tmavo modrú a k tomu Miss Sporty tekutú čiernu vodeodolnú linku (tú používam počas celého roka) - dokopy to vyjde cca 5 €. Vydržia kompletne celý deň bez rozmazania, stačí len navečer domaľovať a obnoviť. Mám odskúšané 🙂