Malorka

simona082
31. jan 2023

Ahojte, prosím vás, cez koho ste požičiavali auto na malorke? Pozerala som wiber ale tie ceny sú dosť vysoké a nikde som sa nedočítala, či vedia auto aj priviezť z Palmy do Alcúdie. (Bolo tam iba vyzdvihnutie aj zavezenie auta do Palmy). A ďalšia vec, nepoznáte niekoho Slováka/Čecha čo žije na Malorke a vedel by vybaviť lacnejšie výlety? Minulý rok sme boli na Zakynthose a nasli sme jednu Češku čo tam žije a vedela vybaviť aj požičanie auta aj výlety po ostrove značne lacnejšie. Tak či náhodou neviete o niekom takom aj na Malorke. Ďakujem 😊

liz_lemon
31. jan 2023

my sme tam boli viackrat a auto sme si poziciavali vzdy na mieste, autopozicovni je tam dost, a ked mas auto, tak nepotrebujes vybavovat ziadne vylety, my sme presli cely ostrov autom

simona082
autor
31. jan 2023

@liz_lemon akoze hlavne mesto, soller, valdemosu, formentor, dracie jaskyne, sa calobru, pláže to si chceme samy prejsť tým autom...ale nasla som napr ze plavba katamaranom okolo ostrova okolo 100€osoba to sa mi zdalo moc, že či by to aj lacnejšie neslo🙂 a to auto prosím ťa na deň cca koľko €?

liz_lemon
31. jan 2023

@simona082 cenu ti nepoviem, lebo sme tam boli pred par rokmi, takze by to bolo zbytocne, urcite uz su vyssie, co sa tyka plavby, tak to sme neboli

simona082
autor
31. jan 2023

@liz_lemon no išlo to všetko hore, ja som akurát pozerala čo sme boli minulý rok ten istý hotel, ten istý termín o 200€ viac to este bez palivového príplatku 🙄 ďakujem aj tak😊

lapalma_x
1. feb 2023

@simona082 boli sme na Malorke v septembri 2022 auto sme mali požičané z Wiber. Cena bola vtedy 365 € na týždeň. Záloha žiadna. Obehali sme takto celý ostrov. V sezóne sú ceny ešte vyššie

azores
1. feb 2023

Boli sme ubytovaní v Alcudii, z hotela sme vyšli za najbližší roh a tam boli jedna požičovňa áut na druhej. :D A to sme ani nebývali priamo v centre, ale v okrajovej štvrti. Predpokladám, že sa to nezmenilo. A namieste u "no name" požičovne bol prenájom aj lacnejší než čo sme pozerali cez net.

telusikk
1. feb 2023

Isto bude všade dosť rôznych stánkov, tak akoto býva v takýchto letoviskách a dá sa s nimi niekedy aj zjednať cena, takže to by som riešila až na mieste

kiki68
1. feb 2023

@simona082 my sme pozicali na letisku v Palme, po prilete vyzdvihli a potom tam vratili. Skrz cz a sk ludi neviem, moja rodina je nemecky hovoriaca, cize nam to tam vyhovovalo. Kedze je to tam jazykovo na nich nastavene. Vylety si vsade autom robite samy, plaze su zdarma. A take ako katedrala, akvarium, to mozete nejako s kombi tickets riesit

simona082
autor
1. feb 2023

@lapalma_x no cez ten wiber to bude asi najlepšie, akoze nám netreba cely týždeň tak 3dni max., tak to by bolo super keď vy ste mali na týždeň za takú cenu, čakala som to teda horšie 🙂 ďakujem

simona082
autor
1. feb 2023

@azores ďakujem za tip, aj my budeme v Alcudii🙂

kiki68
1. feb 2023

@simona082 my sme mali cca za 600eur aj s detskym reboarderom. Ale mali sme vacsi typ auta kvoli batozine. Ale lacnejsie boli okolo 450 s poistkou a vsetkym okolo.