Mykonos verzus Kréta

trudy123
12. apr 2019

Rozhodujeme sa medzi tymito dvoma ostrovmi. Boli ste niekto? Ako ste boli spokojni? Chcem ist s 1,5rocnym (letel uz 2x takze tychto veci sa nebojim) len skor by ma zaujimalo kde sa Vam viac pacilo. Chceli by sme aj trosku precestovat ostrov a nie len lezat na plazi.
Dakujem za rady

sapetka
12. apr 2019

@trudy123 ked krera tak severna. Je tam krajsie. Len treba ratat s tym ze tam zvykne fukat a su vlny. My ideme na kos s takmer 2rocnym a uz sa tesiiim👏

trudy123
autor
12. apr 2019

@sapetka super! Tak peknu dovolenku prajem;) ja som zasa pocula ze na Kose dost fuka tak neviem...a na Krete mam vyhliadnute mestecko Kissamos

sapetka
12. apr 2019

@trudy123 asi to clovek nijak neovplyvni . Ked raz fuka tak fuka. Ja som bola 2x na krete a 2x fukalo..😏o Kose som nepocula ani nic take sme necitali ale moze byt no dufam ze nebude ked tam buděe my😂este sme zvazovali kanare a tam vraj fuci😀

apip42
12. apr 2019

Za mna Kreta😍😍

trudy123
autor
12. apr 2019

@apip42 Bola si? 🙂

apip42
12. apr 2019
zanas
12. apr 2019

@trudy123 boli sme 2x v okoli chanie. Precestovali sme aj polku ostrova, Matala, Balos, Preveli, Elafonosi. Ale uz s trosku vacsou slecnou, napr. na preveli to bolo dost schodov.

kikaaa444
12. apr 2019

Aj na mykonose strašne fúka .. a mykonos je pekny ale straaaaasne drahý..navyše maly tak na Kréte toho precestujes oveľa viac 🙂

danidanika
12. apr 2019

Páčilo sa mi na oboch ostrovoch.

trudy123
autor
12. apr 2019

@zanas Ahoj mna prave strasne zaujal ten Balos a Elanofosi 🙂 je to tam naozaj take krasne?

apip42
12. apr 2019

@trudy123 Elafonissi je nieco nadherneee😍😍

trudy123
autor
12. apr 2019

Dakujem za nazory🙂 Kreta jednoznacne vyhrala😘

topasitta
12. apr 2019

@trudy123 ak by ste isli na juh, blizko ierapetry, chodte na vylet na ostrov chrisi 😍😍

zanas
13. apr 2019

@trudy123 na Balose nam strasne fukalo, dcere sa nepacilo, piesok bol ako ihlicie. Ale fotky mame krasne 😎 elafonisi je masovka. Na druhej strane dcera cela stastna sa tam kupala v malych horucich "bazenikoch" nesli sme ju odtial dostat. Matala ma tiez svoje caro, preliezli sme si aj skalne obydlia. More tam bolo dost rozburene, velke vlny. Najpokojnejsia plaz a more bolo na Preveli. Krasna palmova alej. Vsade najdes nieco zaujimave. 😘

oli_
14. júl 2019
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahoj. Na Mykonose som zatiaľ nebola, ale Kréta je krásna:
http://www.dovolenka-pri-mori.sk/bajna-kreta-opradena-legendami-a-mytmi/