Najlepšie destinácie v Taliansku

leaa70
29. máj 2016

Ahojte chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit nejaku peknu a kludnu destinaciu v severnom Taliansku? Nic take ako Bibione nehladam a najlepsie ubytovanie u domacich 🙂 za info ďakujem

mihula
29. máj 2016

@leaa70 tak pre mna top Lago di Garda.Je to take male Talianske more,ozaj krasa.Zijem cca 120km od Gardy a ked mozeme,tak vybehneme kedykolvek zrelaxovat

leaa70
autor
29. máj 2016

@mihula Krasne kukala som 🙂 je to v Alpach

sazumak
30. máj 2016

Lago odporúčam aj ja, dá sa vyviesť lanovkou na vrch Monte Baldo, je to nádhera 🙂 Blízko je aj Verona...

katrin21
30. máj 2016

Lago di Garda, alebo Lago di Como...

mihula
30. máj 2016

@sazumak Monte Baldo je proste koniec sveta.....ta krasa sa neda opisat,treba vidiet

oli_
8. jún 2016
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahoj! Presne tak, ak na severe, tak jazerá.. more je oveľa krajšie na juhu. My ideme tento rok sem - Lago di Como. Tu som o tom napísala článok 🙂 Dúfam, že sa bude páčiť: http://www.dovolenka-pri-mori.sk/dovolenka-v-taliansku-po-stopach-jamesa-bonda-a-giorgia-clooneyho/

leaa70
autor
10. jún 2016

Baby a boli ste nietko v Liguria? ak ano napiste prosim vas skusenosti a ake ste mali ubytovanie 🙂 nechceme hotel, ale chceli by sme aspo polopenziu oplati sa? ci je lepsie varit?

zafir01
29. jan 2023

@mihula ahoj, stara tema, ale reagujem na tvoj koment ohladne lago di garda spred 6 rokov . chceli by sme ist v lete k jazeru 2 dospt a 3 deti. vziat bicykle . turistikovat , a zaroven sa aj okupat ( ak teplota vody zaciatkon jula dovoli )
vies poradit oblast ku ktorej sa viac tahat ? ... na severe som pozerala, ze su zaujimave miesta co sa tyka turistiky a cykloturistiky, na juhu zas vraj idealnejsie kupanie . verona je blizko, tam by sme jeden den chceli odbehnut . takze realne som pozerala nieco cca v strede ? nasla som cenovo prijetelne ubytko kusok nizsie od Malcesine . konkr. v sommavilla .
vies poradit pekne cyklotury do 15 - 30 km pre rodiny ( aj v kopcoch ) ? dakujem

mihula
29. jan 2023

@zafir01 ahoj,už som z Talianska odisla a som na Sk.Ale viem,že okolo celej Gardy su vybudovane cyklotrasy.Chystam sa v apríli do It a urcite Garda bude na prvom mieste ktore navstívim.Tebe udporucam Monte Baldo-lanovka a dych vyražajuci zažitok

zafir01
29. jan 2023

@mihula ďakujem pekne. Veru.. Chceme na 8 noci, lebo 2 noci budeme v Salzburgu. A teda mam pocit, že to bude malo. Keď pozerám tak 3 týždne by boli tak akurát 🙈🙂