Ubytovanie v Bibione

bakiska
13. apr 2015

Ahojte, chceme ist do Talianska do Bibione autom, 9osob chceli by sme tam rezervovať nejaký domček, akú agentúra by ste mi vedeli poradiť, kde by sme mohli rezervovať ubytovanie ďakujem

david93
13. apr 2015

vie mi niekto povedať z vlastnej skúsenosti ako je to tam s komármi? lebo pre mňa je to hotová katastrofa, zlietajú sa na mňa zo 4 km

jaja1979
13. apr 2015

@david93 Komarov je tam habadej, cez den sice v pohode, ale po zapade slnka - veselooo, neschovas sa... Dostipani sme boli vsetci.
My sme boli vlani treti julovy tyzden.

jaja1979
13. apr 2015

@bakiska Ja som bola velmi spokojna s tal. agenturou Europa tourist group. Je lacnejsia v porovnani so slovenskymi, vyzdvihnes si priamo v meste kluce od domceka, zaplatis a pri odchode kluce odovzdas a vybavene. Mam od nich aj papierovy katalog s cennikom, poslali mi ho tento rok. Ak chces, poslem ti ho.
www.etgroup.info

ichbinich
13. apr 2015

@bakiska
My sme boli aj cez agenturu Boreal.
Inak sa da priamo rezervovat aj cez stranku http://www.bibione.com/it/
My sme sli vzdy na slepo, ale to sme boli iba 1 rodina a nie v plnej sezone.

Komare: zalezi, ako kedy. Niekedy dost, niekedy ich je podstatne menej. Ak sa pamatam, robia aj postreky proti komarom aj v meste, nie iba na campingu.

beasi
13. apr 2015

Aj my sme boli cez" etgroup."A super.Komárov je veľa hlavne pri lunaparku,vecer sa treba von nastriekať repelentom.