Necestujte s deťmi do Turecka

evaslaninova
25. jún 2018

Vrátili sme sa z dovolenky v Turecku opäť tam je Vírus Coxsackie deti mali boľavé vyrážky a horúčku. My sme boli v oblasti Kemeru, ale naši známi sa vrátili o týždeň skôr hotel Taj Mahal a priniesli si to taktiež cela rodina.

evaslaninova
autor
29. jún 2018

@evaslaninova My sme boli pred 3 rokmi v Turan prince a boli sme 8 ľudia a všetci sme vracali a hnackovali, boli sme v auguste mysleli sme, že to bolo teplom, tento rok sme boli v Avantgarde resort a deti vyrážky a horúčku známi boli v.Taj Mahal taktiež.

dorotka66
29. jún 2018

@evaslaninova v taj mahal sme boli minuly rok s 2 rocnou a uplna pohoda. Bracho chodi s detmi kazdorocne do kvalitnych tureckych hotelov a nikdy nemali problem

misinka26
29. jún 2018

@evaslaninova ... ale este raz mi odpovedz na co je dobre robit paniku??? nie je to ani smrtelna choroba ani nevyliecitelna!!! To ja mam napisat nadavajte dieta do skolky lebo my to mame odtial?? Neskutocne ako sa vytvaraju ,,famy,, a katastroficke scenare... Uz len cakam titulky v zahranicnych mediach ,, Nechodte na slovensko obhavili sa tam osipky, zltacka, sarlach a ine choroby,, !!!!!

evaslaninova
autor
30. jún 2018

@misinka26 Len hovorím svoje skúsenosti a potvrdila mi to aj lekárka , už by som tam s malými deťmi nikdy nešla.

leeenka26
30. jún 2018

Toto malo aj moji nedavno a cuduj sa svete pro mori sme este nikdy neboli

misinka26
2. júl 2018

@evaslaninova Ak by sme nič nechceli chytiť museli by sme celý život sedieť len doma... zaujímavé, že túto chorobu akurát majú susedkyné deti a hádaj čo, nikdy pri mori neboli ... a opakujem môj to mal normálne zo škôlky a tiež mi povedala doktorka, že je to bežné 🙂 takže odsťahujte sa prosím aj zo Slovenska lebo tu je to bežná choroba 🙂

misulka7
17. sep 2018

Tak aj my sme si to priniesli minuly týždeň z Turecka :( teraz už len tŕpnuť či to chytí aj niekto iný z nás

cibka1
5. mar 2019

@luckaiza Ahoj, pozerám, že ste boli minulý rok vo village, ako sa vám páčilo?

luckaiza
5. mar 2019

@cibka1 Ano bolo super,len lepsie je ist mimo sezony, lebo ked uz zacne sezona,straasne vela ludi tam je ..my sme boli 21.6 a super.. sluzby, jedlo ..vsetko ..

cibka1
6. mar 2019

@luckaiza ano, my ideme tiez mimo, 23.6., mala som dost obavy, lebo recenzie sú kadejaké. Malo ludí zrejme píše dobré recenzie, všetci iba tie zlé. My máme rodinnú izbu, tak snád bude dobre. Nebol problém s ubytovaním? Cítala som, že často prebookovavajú izby do iných hotelov. A tá pláž je skutočne taká strašná? Cez akú cestovku ste išli?

luckaiza
6. mar 2019

@cibka1 nie vobec nie izba bola pekna ,boli sme v tom village,od plaze cca 10 minut s detmi ,plaz pekna cista ,kazdy den sa cistilo,na plazi su velke tienice ,ak by ste chceli poslem nejake foto ,all inclusive je vsade,hlavne voda..jedlo bolo dost pestre a vela ,my sme isli cez globtour,vela toboganov aj pre male deti aj pre velkych ,za mna super ,keby sme mohli ideme aj tento rok tam

cibka1
7. mar 2019

@luckaiza budem rada nejakým foteckam. Už som kludnejsia, dúfam ze nám bude rovnako dobre. Malú ste rodinnú izbu.?

luckaiza
8. mar 2019

@cibka1 mate sukromnu spravu 🙂