Patince - penzión Adriana

marika0306
17. júl 2016

ahojte vsetci. Zaujimalo by ma ci ma niekto skusenosti a ci bol niekto ubytovany v penzione Adriana v Patinciach. Pripadne s kupkom-s detmi. Citala som recenzie v roku 2014 ale ziadna slava... Podla fotiek to vyzera dobre aj dvor pre deticky-piesok, trampolina....

bibinka
20. júl 2016

ahoj, my ideme do Patiniec už tretí raz a zatiaľ sme boli veľmi spokojní. Chodíme do Family resort, v cene sú už aj permanentky do areálu kúpaliska. Voda, bazény a služby sú výborné, Penzión Adriana neviem posúdiť. ale ak hľadáš kľudnú dovolenku, kde ti nebúdú všetci skákať na hlavu v bazénoch a hudba bude hučať ako na kolotočoch, tak je to to pravé.

marika0306
autor
20. júl 2016

No ideme poslednu augustovu sobotu. Ako z fotiek super-dvor pre deti uplne idealne. Trampolina,nafukovaci hrad,pieskovisko,cukroska... vyzera to super. Uvidime. Ale tesim sa velmi. Kupko sme mali tiez odporucene-bola znama. Uvidime. Napisem ze ako bolo

bibinka
20. júl 2016

aha, tak už viem kde to presne je, do cukrárne chodíme na fantastické veterníky veľké ako dezertný tanier 🙂 hneď vedľa areálu kúpaliska je welnes hotel, kde je krásny akvapark, vnútorné bazény a sauny si užijete ak by bolo zlé počasie. tam pri tej cukrárni je taká informačná tabuľa s ponúkanými ubytovacími kapacitami(tel.číslo) , ceny sú výborné, týždeň vyjde na cca 250-40 eur (domček).
my ideme už túto nedeľu a naozaj sa tešíííím
Som zvedavá ako sa ti tam bude páčiť 🙂

marika0306
autor
20. júl 2016

A vas to kolko stalo ak sa smiem opytat?

bibinka
20. júl 2016

domček vo Family resort vyjde týždeň (nedeľa-nedeľa) 580 eur aj so vstupmi(ale už máme vernostnú zľavu 60e 🙂 ), je to oplotené, monitorované, pred domčekom je vlastný termálny prameň s bazénikom na čľapkanie...každý domček je dvojspálňový, kuchynka kúpeľňa, wc ....wifi , Tv ...

marika0306
autor
20. júl 2016

To je pre dvoch?

bibinka
20. júl 2016

pre max.4-5 ľudí. v areáli je cca 13 domčekov.http://www.booking.com/hotel/sk/chatova-os...

bibinka
20. júl 2016

juj aký dlhý odkaz.... 😀

marika0306
autor
21. júl 2016

Super. Som zvedava. Tak akurat sa obideme tam...

bibinka
21. júl 2016

verím, že sa ti tam bude páčiť. my sa tam radi vraciame 🙂.

marika0306
autor
21. júl 2016

Super to sa tesim.

marika0306
autor
3. aug 2016

@bibinka ahoj. Tak sme tu. Pocasie nie je az tak dobre. Ubytko fajn. Jedina nevyhoda ze ten kto si vari nema kde velmi jest-jedine na balkone. Kde chodia aj fajciari a teda nie je vsetci beru ohlad na deti a nefajciarov.

bibinka
4. aug 2016

ahoj marika0306/ juj tak to ste asi vychytali ti búrky a oblačnosť. My sme mali krásne počasie, jeden deň tak poprchalo, ale neva, kúpali sme sa. skúste sa popozerať na ten Family rezort, to sú také farebné domčeky pri tom welnes hoteli. my sme mali tú svetlo modrú a teda nám vyhovuje. je tam súkromie, príjemný pán, ktorý to má na starosti. je to uzavreté aj s kamerovým systémom, kuchynka je dobre vybavená, máš tam aj terasku so stolom a stoličkami.je tam naozaj fajn. Ale ešte mám jeden tip- penzión MAJA.MI aj tam čo sme sa rozprávali s ľuďmi čo tam bývali, tak si chválili- sú tam tiež pekne vybavené apartmány s kuchynkou aj sedením vonku.... verím, že si užiješ peknú dovolenku aj s rodinkou 🙂

marika0306
autor
6. aug 2016

@bibinka v majami prenajimaju aj ti u koho sme byvali vrchne poskodie. Urcite to vyzeralo lepsie. 50 €/noc/izba. Tu sne platili 35 no neviem za co. Tresku sme si to tam pozreli s nabuduce urcite niekam inam sa ubytujeme.