Plavba do Viedne

vysost
10. jún 2020

Zdravim, maminky... Rada by som tento rok sla v lete do Viedne inak ako autom - chcela by som vyskusat plavbu lodou z BA. Neviete mi poradit, ak ste niektora z BA a mate nahodou vedomost, ako to funguje. Znami boli lodou, ktora ma aj vonkajsi priestor na pozorovanie okolia, na nete pisu o tlacenici v uzavretej rychlolodi bez moznosti ist na vonkajsiu palubu... pomozete radou, pripadne doporucenim na nejaky kontakt? Na nete su stare alebo nepresne udaje

eliska13
10. jún 2020

@vysost pozri si stránku lod.sk viem, že dve firmy to robia z Ba mňa odradila cena

eliska13
10. jún 2020

@vysost ale čo viem všetky sú, že môžeš sa prejsť po palube

vysost
autor
10. jún 2020

@eliska13 pozerala som to, ale prave ze tuto spolocnost sprostredku je cestovka Flora tour. V recenziach su ohlasy na dusno v kabine bez moznosti vyjst von😔😔😔

eliska13
10. jún 2020

@vysost jaj to netuším my sme išli oboma, ale nie do Viedne a v pohode.Myslim, že tam bola klíma.Ale teraz pozerám, že tá firma loď už nerobí Viedeň tam sme sedeli vonku, keď sme išli do Gabčíkova.Ako mohla byť tlačenica?každý má svoje miesto na sedenie

vysost
autor
10. jún 2020

@eliska13 asi sedeli natesno....neviem🤔

makova333
10. jún 2020

@vysost isli sme, ale uz davnejsie, natresk nebol, von sa dalo v pohode ist, vystupili sme priamo v centre Wien, takze za mna super. Ale mohlo sa vselico zmenit.

vysost
autor
10. jún 2020

@makova333 dakujem velmi pekne....uz len zistit, ako to je aktualne....