Počasie v Bulharsku a dovolenka na Slnečnom pobreží

michala11111
15. apr 2023

Ahojte, rozmýšľame nad bulharskom slnečné pobrežie hotel Hotel DIT Evrika Beach Club termín od 17.8 do 24.8 len mám obavy z počasia či nebude chladno, ešte sme v Bulharsku neboli tak neviem. Prosím aké máte skúsenosti prípadne aj s hotelom?

adamkopetko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tosomja
15. apr 2023

@michala11111 v Bulharsku v tom čase bolo horúco, jeden deň nám pršalo, na druhý deň zákaz kúpania pre veľké vlny, potom už bolo ok. Ale boli sme aj v skoršom termíne, a bolo tak isto. S hotelom nemám skúsenosť.

adamkopetko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
15. apr 2023

@michala11111 boli sme v takom termine, slnko skor zapada, vecer to uz bolo na mikinu

taja567
15. apr 2023

Nešla by som, je to už také neskoré leto a bude tam zima, neviem prečo sa tak chváli Bulharsko, zažila som studený vietor, zimu a veľa mojich známych podobne. A sedieť na izbe s deťmi, lebo pri mori je "kosa", tak to už nechcem zažiť.

nikachru
15. apr 2023

@michala11111 tento hotel službami top na slnečnom pobreží, mám skúsenosť s viacerými,tento je určite na prvom mieste, počasie by mohlo byť fajn v tom období, i keď zvyknú sa niekedy vyskytnúť búrky.

michala11111
autor
16. apr 2023

@nikachru ďakujem za reakciu na hotel 🙂 počasie ako som vyčítala je hop alebo trop 🤦

michala11111
autor
16. apr 2023

@taja567 neviem kto extra chváli Bulharsko?? Je to otázka financií. Mám dve deti, z toho jedno veľmi náročné...preto mám určité požiadavky z ktorých nepolavim. S tými požiadavkami by som za také Grécko Španielsko, Taliansko zaplatila 5000e a Turecko vyše 4000. Tak Bulharsko je lacnejšia alternatíva to je jediný dovod

bejka_
16. apr 2023

@michala11111 Bola som 2x prelom aug/sept a bolo vždy horúco.

3009
16. apr 2023

@michala11111 Večer už môže fúkať chladnejší vietor, ale určite cez deň horúco. Slnečné pobrežie je super.

miriam11
16. apr 2023

@michala11111 určite tam bude v tomto obdobi teplo. My sme tam bolí dokonca v polovici septembra a ešte sme sa normálne kúpali. Neboli až také teploty, ale fajn.

miriam11
16. apr 2023

@taja567 bola som v Bulharsku viac krát ešte ako slobodná, bezdetná. Nikdy som tam nezažila zlé počasie a ani chladno pri morí. Služby aj hygiena sa tam rokmi zlepšila. Pre lacnejši druh dovolenky veľmi fajn. Dokonca mne sa tam zda lepšie ako v Grécku.

taja567
16. apr 2023

@michala11111 ja som to myslela len v dobrom, nepoukazujem na iné drahšie destinácie, len som opísala moju skúsenosť. Co sa týka ceny, nebola to lacná záležitosť, bola som pred X rokmi v Španielsku 1x ako slobodná bez deti, a neskôr v Chorvátsku, dá sa vybrať aj Chorvátsko v cene Bulharska. A co je plus, bude sa dat cestovať vlakom, čo ja považujem za obrovskú výhodu. Ale nikomu nič nechcem vnucovať, asi je najlepšia vlastná skúsenosť, ved napokon, aj ty si v istej neistote s výberom, keď sa pýtaš na názor druhých, tak bolo by odo mňa nefer, klamať ti. Ale úprimne, prajem tebe aj celej rodinke peknú dovolenku, nech sa rozhodneš akokolvek🤗

marfikchov
16. apr 2023

K hotelu sa vyjadriť neviem, ale k počasiu... Boli sme vlani takmer v rovnakom termíne, počasie bolo ukážkové, jedna letná spŕška, more teplé ako čaj. Čiže kvôli počasiu by som sa neobávala.

tosomja
16. apr 2023

@taja567 taká kosa tam určite nie je, aby s deťmi museli trčať na izbe. Nebude tam ani snežiť, ani víchrica, ani 5 stupňov.

viky173
16. apr 2023

urcite pocasie nebude zle 🙂 normalne letne, bude sa dat v pohoda kupat v mori... ak Vam nebudu vadit velke vlny

ma77
16. apr 2023

Počasia sa nemusiš bat my sme boli v BG 13krat a burku sme zažili 2krat aj to len jeden večer na druhy den krasne slnečno niekedy sme chodili posledny julovy tyžden počasie krasne ale more bolo na môj vkus ešte studene tak sme začali 2augustovy a more teplučke ako čajik aj toho roku ideme hotel neporadim iba snad tolko že Slnečne za mna nie špinave more riasy sama meduza bola som sod dost sklamana milujeme Primorsko Obzor to su naše topky aj more krasne čiste bez meduz

fedra
29. apr 2023

My sme boli v BG uz 4x, aj s detmi. Naposledy minuly rok v Nesebare. A vzdy sme volili termin na konci augusta. Pocasie bolo vzdy vyborne a hlavne bolo vyhriate more...takze uplne super !

michala11111
autor
29. apr 2023

Ďakujem všetkym za skúsenosti. Zájazd už je objednaný tak snáď vyjde aj počasie 🙂

aduskatt
29. apr 2023

Boli sme v tom termíne, cez deň horúco a večer už trochu chladnejšie, ale stačil tenší svetrík. Aspoň sa vnoci krásne spalo. Podľa mňa ideálne

michala11111
autor
9. sep 2023

Pre prípad že by sa niekto zaujímal o počasie. Tak nakoniec sme boli od 17.8 do 24.8 a bolo teplucko 33 stupňov, no napr. Týždeň predtým len 28 (pre mňa malo) a dva dni po našom odchode už len 25 celý týždeň...asi pre budúcnosť by som sa bala počasia lebo to je ako na SR jeden týždeň 35 a ďalší 25 a je to risk...inak bolo super aj hotel 🙂