Podhájska verzus Veľký Meder

mikavo
6. júl 2016

Ahojte, prosim poradte, chceli by sme si spravit predlzeny vikend 3-4 noci, nevieme sa rozhodnut ci Podhajska alebo Velky Meder. Kde sa budu deti lepsie bavit? Vdaka za vase rady. 😉

27dianka
6. júl 2016

@mikavo Ahoj. Neviem ako je vo Veľkom Mederi ale Podhajsku môžem doporučiť. Je tam naozaj dobre a ešte teraz keď sú tam aj nové tobogány tak sa tam dá veľmi dobre zabaviť. Myslím že deti by sa tam dokonale vybláznili🙂

kikina84
6. júl 2016

@27dianka mi do velkeho medera chodime pravidelne..je tam fantasticky..ale tento vikend rozmyslame ze by sme skusili tu podhajsu este sme tam neboli..Len citam na nete ze tobogany su az od 120cm od pliec..a nasi krpci maju 120 aj s hlavou..tak neviem ci by ich pustili tam..inak to nema zmysel tam ist,lebo hlavne kvoli toboganom chodime sa kupat..Neviete ci sa da pripadne v doprovode rodica?

actimela
6. júl 2016

100 ľudí -100chuti ...My sme boli s rodinou aj vo Veľkom Mederi a aj v Podhajskej ...Ale určite odporúčam Veľký Meder....Viac bazénov,lepsia možnosť zaplávať si..V Podhajskej samí starci a sama teplá voda a ľudia s kožnými chorobami... nikdy viac

mikavo
autor
7. júl 2016

Vdaka baby, asi si budete mysliet, ze neviem co chcem, ale aj Sturovo som pozerala a tam to vyzera fantasticky, len nejak ubytko neviem najst. Bud prilis drahe 80 eur pre 2+1 alebo strasne komancovske.

mikavo
autor
7. júl 2016

@mikavo myslim na noc taka suma, ved za taku cen, mam Hr, ale tento rok nechceme, drobec netad cestuje, bol by to velky stres

marika0306
17. júl 2016

my sme boli v Medery s rocnou dcerou a bolo super. Jeden den bolo tak pod mrakom ale vobec to nevadilo kupali sme sa v krytom. Da sa tam aj dobre najest-drahsie aj lacnejsie. Odporucam.

marika0306
17. júl 2016

a Podhajska je drahsia-aspon co viem

kikina84
18. júl 2016

@marika0306 drahsia v com? vstup? ci jedlo?

waikikiijuri
18. júl 2016

My sme boli v Mederi prvykrat velmi sa nam pacilo.Lutujem minulorocne Španielsko.Ani som netusila ze mame taky zabavny kolos s bazenmi na Slovensku😊

marika0306
18. júl 2016

@kikina84 vstupne. Aspon to tak bolo. To viem urcite

marika0306
18. júl 2016

No ale kazdemu sa nieco ine paci... mozno niekomu sa viac Podhajska. Tie ceny boli aj v casopise tusim zivot a Podhajska najdrahsie siroko daleko.

tweetinka.co
18. júl 2016

V podhajskej mi to pride viac seniorov... boli sme tam cca mesiac dozadu, marne sme hladali tien, lebo vela hlavne ceskych seniorov nabehli na otvaracku a drzali 8miest, aj ked boli dvaja. Nevadilo, ze tehotna aj s 3r dietatom... ale to je len nasa skusenost.. kupanie je v pohode, tobogany fajn, aj ked zvlastne otvaracie hodiny... ale velmi pekne detske ihrisko, navecer, cez den na priamom slnku..
Sturovo som pocula viac pozitivnych infosiek, moznosti. Tam sa chystame. A meder ci dunajska tiez som pocula fajn, tiez dalen v lete chystame..

mikavo
autor
19. júl 2016

Baby, dakujem, nakoniec ideme buduci tyzden do Medera. Chceli sme Sturovo, velmi, ale bol problem zarezervovat si nejake ubytko, v podstate co som obvolavala, uz bolo vsetko obsadene. Asi len sa vacsina slovakov rozhodla zostat doma, aspon tak nejak reagovali aj poskytovatelia ubytka.

janifer
19. júl 2016

My sme podla vsetkeho v Podhajskej chytili minule leto Hemofila, nasledoval tyzden v Novozamockej nemocnici s rocnym dietatom, nic prijemne. Prva otazka co sa nas pytali, ze ci sme boli na kupalisku. Mne sa zacli tie termalne bazeny hnusit, ked vidim ze 90%ludi sa pred vstupom do vody vobec neosprchuje. Inak uz s detmi len k moru, alebo do bezpecneho bazena. Radsej si napustim maly nafukovaci bazenik pred domom.

sara07
19. júl 2016

pozri si Bešenovu , pre deti majú pre všetky vekové kategorie normálne bázeny, a pre dospelých na výber klasika alebo minerálne, ja osobne by som dieťa moc do minerálneho proste nebrala

marika0306
19. júl 2016

Baby v auguste napisem ako bolo. My ideme do Patiniec. Uz sa tesim

mikavo
autor
16. aug 2016

Tak, boli sme v Mederi, nelutujem, bolo fantasticky. 🙂

marika0306
16. aug 2016

Nie som si celkom ista teraz ze kde bolo lepsie-ci Patince alebo Meder.... vsetko ma svoje pre aj proti.

jonnie
16. aug 2016

@mikavo ubytovani ste boli kde? Ak mozes--aj cenovo ako to ide. Vdaka

katrin21
16. aug 2016

v Podhajskej som bola raz a naposledy... hlava na hlave, uplne vsade, nebolo si kde dat ani deku a vo vodu ani nehovorim a oni veselo predavali listky dalej. ziadali sme vratit vstupne, nastastie vratili....
Celkovo nas ale nelakalo vstupit do tej vody, ked videla to osadenstvo....

Velky Meder sme skusili minuly tyzden... voda nápodobne, spinava aj v detskom, aj v tom teplom, ale areal pekny miesta dost, aj atrakcie pre deti super... len sme sa neokupali.. akosi sme sa neodvazili ... a plavecky bazen bol zase studeny, mal len 24st :(

katrin21
16. aug 2016

aby ste mi verili, pridavam foto, co sme tam spravili vtedy.... pre nas cista katastrofa....

miricka77
16. aug 2016

Ahojte.ja som aktualne v Podhajskej.co sa tyka mnozstva ludi,tak bolo plno,ale je sezona a nemozme ocakavat,ze tu nik nebude.prisli sme po 10.00,miesto sme nasli bez problemov.pribudli nove detske atrakcie,smykacky vo vode.mame 1,5 rocne baby a teda zabavili sa cely den.su tu srnky v ohrade,bazanty,holuby,preliezky.ja mam ekzem,takze ja sa macam v termalnej vode.tobogany neviem ako,ale mam pocit,ze sli cely den.jedine mi vadila chladnejsia voda v detskych bazenoch.
Kamosi boli v Mederi a tam sa okrem vstupneho platia aj tobogany.
My sme z LM,takze nas nic nezaskoci,kedze aquac je furt preplneny.

marika0306
16. aug 2016

V Mederi je drahsi vstup v porovnani s Patincami. Ale je tam teplejsia voda-ked nevystihnete pocasie tak v Patinciach sa s detmi na kupku nekupete. Na Podhajskej ten sedaci bazen na kupku je teply. No je tam kvantum starych ludi.... co odradza.

marika0306
16. aug 2016

@miricka77 my sme sli do Medera ked mala dcera rok a bolo dobre. Teplucka voda-pocasie nebolo vzdy dobre ale stale sme sa kupali-vnutri aj vonku.