Poraďte cenovo dostupnú dovolenku v Grécku cez cestovnú kanceláriu

saracare
23. máj 2019

Rada by som nasla pekny hotel a plaz v Grecku. Nemozem si dovolit velke luxusne hotely ako napr.Lindos Princess, ale chcem si to s detmi uzit, aby sa tam zabavili. Dakujem za kazdu radu. Ktora cestovka ma najvacsiu ponuku hotelov v Grecku?

221girl
23. máj 2019

@saracare Aeolus ma toho dost

vikusjk
23. máj 2019

@saracare svagrovci boli min.rok v Grecku, na Rhodose, ale last minute, vyslo ich to ozaj lacno a boli spokojni. Nasli cez inviu. Urcite porovnaj ceny cez viacere cestovky, porovnala by som inviu, aeolus, dovolenky.sme, a mozno aj ine... hydrotour, globtour

hettinka
24. máj 2019

Nemal Aeolus v minulých rokoch nejaké problémy? Alebo sa mi marí?

Ja som tiež pozerala Grécko, tiež menšie hotely, aj kvoli cene, aj kvôli tomu, že nemám rada veľké kolosy a veľa ľudí napr. v jedálni ... ale ceny sú riadne vysoké a to som už googlila, prešla toho viacero. Boli sme v SATUR, FIRO, Koala, Fischer ... A najmä, je problém s lietadlami tento rok, rušia, prekladajú lety aj odletové miesta. Takže na výhodné last minute asi môžeme tento rok zabudnúť, už teraz na náš termín neboli letenky...

221girl
24. máj 2019

@hettinka nemal, len mal havariu ich autobus ale 2-3 roky, mozno odtial sa ti mari. My s nimi chodime kazdy rok skoro

221girl
24. máj 2019

*2-3roky dozadu

kika831
24. máj 2019

@saracare my tiez riesime Grecko- obehla som vela cestoviek ale jednoznacne Hydrotour a Satur- ak kupis last minute tak su tam celkom fajn prijatelne ceny. 👍

221girl
24. máj 2019

@kika831 tento rok je ťažko čakať na LM. Rušia sa priebežne v predpredaji už zakúpené zájazdy kvôli boeingom a prehadzujú sa na to, čo ostalo voľné, čiže LM bude tento rok rarita, tobôž ak Vás je viac ako dvaja.

mila23
24. máj 2019

na LM by som sa nespoliehala, skor by som skusila ist mimo sezonu - ak sa da....zalezi ako su velke deti - aj podla toho by som vyberala hotel. Daju sa najst aj take jednoduchsie a mensie,len treba pozerat recenzie. Hydrotour a Firo maju vacsinou drahsie hotely. Skuste pozriet Fifo - oni mali tiez v ponuke nejake Grecko a take skor lacnejsie...len ci bude este volne, lebo tento rok bola ovela mensia ponuka.
https://www.fifo.sk/letne-dovolenky/?t[0]=LET#leto