Poraďte dobrý hotel v Turecku

vikuss
17. júl 2014

Ahojte..poradi niekto nejaky dobry hotel v Turecku..hlavne,aby mal rozne lakadla pre deticky..myslim miniclub,tobogany a podobne..uvitam vsetky rady,napady,postrehy...vopred dakujem 🙂

petaste
17. júl 2014

ahoj vikuss, nám kamaráti odporučili pegasos world, že tam boli s malým a že super. Keďže tiež máme dilemu, že kam a kde je to aj naozaj pekné a vhodné pre deti, tak pôjdeme skúsiť tam a uvidíme 😉

dina14
17. júl 2014

@vikuss Mozem doporucit Paloma Grida Village & Spa - Belek. Mali sme 'all inclusive' cez cestovku, cena bola fajn, kedze to bolo na konci sezony. Krasne prostredie, pre deti raj, animatori kazdy vecer pozberali deti a aktivne ich zapajali do programu. Hotel ma Spa, kt. ponuka rozne masaze, turecky hammam apod. Ked-tak pozrite aj 'travel24.com' Je to sice v nemecka stranka, ale su tam dovolenkove baliky s odletmi aj z Viedne. Vela stastia! 🙂

mariana0283
17. júl 2014

ja odporucam royal wings v antalyy - lara

vikuss
autor
18. júl 2014

@mariana0283 Dakujem...pozriem urcite 🙂

vikuss
autor
18. júl 2014

@dina14 Vdaka...pozeraaame 🙂

fabula
19. júl 2014

My home resort ..maximalna spokojnost ,dobra cena , za dobry hotel ..

mamink
19. júl 2014

Ali Bay Club Manavgat, vlastny aquapark. Boli sme tam pred rokom, odporucam

nastasja25
19. júl 2014

jednoznačna Alba resort 🙂 mám aj foto v albume 😉

mamink
19. júl 2014

Oprava - Bey. Popozeraj recenzie na hotely a porovnaj si.

wiki22
19. júl 2014

Eftalia Marin !!! teraz ho otvorili a ma najvacsi akvapark na plazi !!! ked nieco blizsie k letisku tak v Belek - Bel Conti !!! pozri na atlas-dovolenka.sk, vies si vyratat kalkulacie s aktualnymi zlavami a spolupracuju so vsetkymi CK na SVK 😉

ewelinna
19. júl 2014

Pegassos resort a royal 😵 pre deti uzasneeee 😉

vikuss
autor
20. júl 2014

Dakujem vsetkym..robim si prehlad.. 🙂

petaste
21. júl 2014

takže my sme sa nakoniec rozhodli pre kumkoy beach and spa a už sa moc tešíme 🙂

denissska744
23. júl 2014

SUSESI LUXURY RESORT je paradny
MAXXROYAL GOLF SPA je tiez super a este LIMAK LARA je dobry 🙂