Poraďte piesočnatú pláž v Chorvátsku

tina00
9. mar 2013

ahojte maminy,tento rok v lete sa chystame s dcerkou 2 rocnou do chorvatska.mohli by ste mi poradit kde je najlepsie,hlavne chcem piesocnatu plaz a nejaky super apartman nie hotely....alebo nejaky domcek.tak aby sa malinka citila dobre a aby tam bolo nieco aj pre deticky....prosim vas radte este nemam nic vybrate,a aky termin cca je najlepsi? 🙂 dakujem vam 🙂

nikolkanitra
9. mar 2013

ahoj,my sme sme boli minuly rok s malou v hlavnom meste Vodice,nemala este ani dva roky,bola to kamenista plaž no nie až tak moc ako ked sme boli na Makárskej.tam predávaju tie topánočky do vody takže v pohode.A s kamienkamy sa aj zahrá.Inak je tam velmi pekne.A boli sme v júli to boli riadne horúčavi.Predtym sme boli v auguste to tam nebolo až take teplo.Išly sme cez agenturu bol to taky velky dom,vila lavanda,nieje to najlepsie ani najhoršie no stačilo,ved sme sa tam iba prespali.A dost lacno 6euro na noc.takze takto,pa

nikolkanitra
9. mar 2013

@tina00 ahoj,my sme sme boli minuly rok s malou v hlavnom meste Vodice,nemala este ani dva roky,bola to kamenista plaž no nie až tak moc ako ked sme boli na Makárskej.tam predávaju tie topánočky do vody takže v pohode.A s kamienkamy sa aj zahrá.Inak je tam velmi pekne.A boli sme v júli to boli riadne horúčavi.Predtym sme boli v auguste to tam nebolo až take teplo.Išly sme cez agenturu bol to taky velky dom,vila lavanda,nieje to najlepsie ani najhoršie no stačilo,ved sme sa tam iba prespali.A dost lacno 6euro na noc.takze takto,pa

karin1234
9. mar 2013

ahoj, ja som bola na makarskej ale to sme boli este len vo dvojici s manzelom,tam bola kamenista plaz. od kamosky ale viem,ze boli s detmi na ostove rab v chorvatsku a ze je to tam velmi vhodne pre deti, piesocnata plaz. urcite by som nesla v juli ked su tam velke horucavy, bud koncom juna alebo koncom augusta.

awalancha3
9. mar 2013

piesocnate plaze su v Crikvenici, na mestskej plázi, je tam aj ihrisko pre deti, dalej velmi vhodný je Borik pri Zadare, ostarov Rab-Lopar (ale pre dospeleho je naozaj umorne slapat 200 m do hlbsej vody), Medulin (ale niekedy su spinavsie plaze), Omis, neviem ako daleko chcete ist ci az do dalmacie alebo postaci istrija resp kvarner. Odporucam druhu polovicu juna.

sonula44
9. mar 2013

ahoj z vlastnej skúsenosti odporúčam ostrov Rab . skvelé miesto pre deti boli sme tam už 3-krát
hlavne to neni daleko . cestovať ,aj piesočnaté pláže . pozri u mňa v albume mám foto
ak bude niečo zaujímať kludne napíš rada odpoviem .

danist
10. mar 2013

Crikvenica-vila Milat.super domaci,pekne prostredie,na plazi ihriska pre deti a tak istoaj na promenade.Blizko od Ba(7-8hod).od vily je na plaz 150m (je to mestska piesocna plaz plati sa vstupne 15kun na den,ale od 17:00je vstup zdarma)vela vyletov sa da ist lodou na krk,alebo aj pozerat na delfiny.premava tam vlacik do salsieho mesta(Selce).ak by si chcela mozem ti dat aj tc na agenturu v crikvenici alebo na agenturu na slovensku

damiankad
12. mar 2013

@nikolkanitra Ahoj. S akou cestovkou si bola vo Vodiciach?, My ideme do hotela imperial 28 júna máme odchod...aké to tam je?? a ceny??

nikolkanitra
12. mar 2013

čauko isli sme cez Eurocar Tour .je to tam vemi pekné hlavne večer,velikanske mesto a ceny su tam priblizne take ako u nas.ale z celeho chorvatska je to najdrahšie mesto čo sa tyka stravovania

nikolkanitra
12. mar 2013

@damiankad čauko isli sme cez Eurocar Tour .je to tam vemi pekné hlavne večer,velikanske mesto a ceny su tam priblizne take ako u nas.ale z celeho chorvatska je to najdrahšie mesto čo sa tyka stravovania

zuzu32
12. mar 2013

Jednoznacne odporucam ostrov Rab. Su tam krasne piesocnate plaze, dlho dlho mala voda pre deti. My sme tam boli 2x a tento rok ideme asi znovu. Keby islo o nas asi by sme uz isli niekde inde lebo ostrov mame prechodeny ale vieme, ze je to tam super pre deti tak sa im prisposobime, nech z toho nieco maju. Boli sme v casti Kampor ale aj Rajska plaz je velmi pekna.

silvikam
17. mar 2013

@zuzu32 Ahoj my sme tiež boli na Rajskej pláži, mne sa to moc nepáčilo kvôli tomu, že pod pieskom bolo akoby také smrdlavé bahno a po obede bola voda ako káva. Ale deťom sa páčilo, Kde ste boli ubytovaní? My v hoteli Plaža, ale išla by som na súkromie. A v Kampore bolo ako? S:

zuzu32
18. mar 2013

No pravdu povediac mne sa tiez pacilo viac na plazi v Kampore, hoci je ovela mensia ako Rajska. Na Rajskej bolo na moj vkus straaaaaaasne vela ludi. Kampor je viac "rodinnejsia" cast. Ale to zalezi od vkusu. A je pravda ze na Rajskej je vela atrakcii. Vsetko ma svoje pre a proti.Ubytovani sme boli asi 30m od mora v sukromnom dome, takze sme sa ani s tymi deturencami moc nenabehali 🙂

tina00
autor
27. mar 2013

@zuzu32 ahoj dakujem vam krasne za prispevky,zuzu a kolko cca stal ten sukromny dom?boli ste v nom iba vy ze?nieco take zhanam aj ja.dakujem

tina00
autor
27. mar 2013

a inak som nasla nieco v kampore sukromny dom ale az pre 6 osoby mi budeme 4....cena je tam na 8 noci 1600 eur je to moc co???ale vsetko je blizko.a chcem sa opytat musim platit pre 6 osoby ked budeme iba 4??ako to je?dakujem maminky

tina00
autor
27. mar 2013

a bol niekto aj v zadare miesto sukosan??nasla som tam celkom dobry domcek zo zahradou 350m je more a centrum 400m.cena je tam za 4 osoby 471 eur tusim ze je to parada nie?len neviem ako tam je.

tina00
autor
27. mar 2013

a mam este posledne miesto pula dom za 800eur...ale plaz je pesi 800m a centrum 13000mto je dost vsak?ale inak domcek suprovy...poradne mi z tychto miest jedno naaaaaaaaaaaaaj....dakujem prepacte ze otravujem piiiiste zienky 🙂

ejco
27. mar 2013

boli sme na ostrove Rab minuly rok a ideme aj tento rok.Byvali sme v sukromi a platili sme za apartman 50eur na noc pre 4osoby (2dospele a 2deti).Klima v cene a super bolo to,ze sme mali 2 x wc.Nebyvali sme sice v Lopare,ale nam to nevadilo,kedze sme isli na blink a nemohli sme najst po 3hodinach hladania ubytko.Vsetko plne.A pytali podla mna vela penazi na den to bolo od 80-130eur. Aj tak sme chodili autom kazdy den niekam inak.Usetrili sme na ubytku dost penazi,kedze sme isli na 14dni (cca420eur),takze to bolo dost.

obcansr
27. mar 2013

@tina00 ahoj no podla mna je to dost my sme boli minulá rok v baška voda 50m od mora a dali sme 900 e ale domček super so všetkým. boli sme 5 ale mali sme app pre 6 tak sme museli aj to zaplatit. tak to je všade ibaže by ti dal majitel len cenu za 4 ale to asi tažko pri 6 ložkovom app. teraz som nam našla app v podgore 50m od mora 8 ludí posledný termín 1 dní 1115e 🙂

tina00
autor
27. mar 2013

no a ktore miesto by ste mi teda poradili mesto sukosan....pula alebo kampor?

obcansr
27. mar 2013

@tina00 no ja som nebola ani na jednom z tých čo píšeš ☹( tak neporadím

zuzu32
27. mar 2013

@tina00 no bol to obrovsky dom, takze sme tam neboli sami, ale to vobec nevadilo. mali sme jedno poschodie s vlastnym vchodom. Ani sme nevedeli, ze tam su aj iny ludia. Co sa tyka ceny nebrali sme to ako za apartman, ale cena na osobu. Kedze som to bookovala este v decembri a isli sme v auguste nasla som velmi dobre ceny. vyslo nas to 8 euro na osobu aj s klimou v cene. Ale naozaj vela zalezi kedy si to objednas. Cim skor tym lacnejsie. Ja som hladala na vlastnu past v roznych vyhladavacoch na nete. napisala som aj na 20-30 domov ktore sa mi pacili az som nakoniec vylucovacou metodou nasla ten najlepsi a aj najlacnejsi. Ale chce to dost casu, ja som hladala po veceroch ked maly zaspal a stravila som tym hodiny. Vela peknych domov som nasla na tejto stranke:
http://to.www.hrvatska.sk/rab/ a pred dvoma rokmi sme boli konkretne tu : http://www.hrvatska.sk/rab/apartmani/. velka spokojnost. Je to Kampor.

zuzu32
27. mar 2013

@tina00 ozaj a este som si spomenula ohladom toho Zadaru, boli sme tam v r. 2006. Sice nie priamo v Zadare ale blizko, v malej dedinke alebo uz skor mestecku Nin. Aj tam bolo fajne, hlavne dobra voda pre male deticky a piesocnate plaze. Ale tam sme isli na blink, nemali sme nic zajednane ale to vobec nebol problem lebo sme si mohli vyberat. No to sme este boli bez deti tak sme sa nebali ist naslepo.

catik
27. mar 2013

Piesočnaté pláže sú aj v Omiš-i,my sme boli konkrétne v časti Omiš-Duče, dlho dlho plytká voda, ale ubytko neviem odporučiť, lebo my sme boli ubytovaní v apartmáne, do ktorého sa išlo dosť strmým kopcom a na pláž sme sa dostávali cez dosť frekventovanú cestu. Boli tam vybudované podchody, ale to by sme si dosť zacházali.

zuzu32
30. mar 2013

Suhlasim s tym, ze Omis asi nie je vhodny pre male deti, lebo k plazi sa chodi cez hlavnu cestu. A okrem toho plaze su tam dost prepchate. Tiez sme boli ubytovani v dome na dost strmom kopci a mali sme co robit. Nastastie sme tam boli ked sme este nemali deti, takze sme to nejako zvladli. Asi taketo skaly su pozdlz celeho Omisu.

lea231
30. mar 2013

apartmany v oblasti Zaton Nin mame za super ceny, pocitala som nedavno koniec augusta na 4 osoby a vysiel za super cenu - cca 120 Eur aj s poistenim. v pripade zaujmu mozem hodit link, je to kusok od mora, bazen, animacie, uroven 4 hviezd.

lea231
30. mar 2013

cena na osobu ... ak chcete link, tak asi do IP nech to nie je reklama

luci_99
30. mar 2013

My sme boli vlani na Makarskej nebol tam piesok ale jemny strk a bolo uzasne,strasne mili domaci kde sme byvali klimatizacia 400€ pre 4.os na 7 noci 🙂
Ale s piesocnatych plazi jefnoznacne Rab -Rajska plaz

ninive16
30. mar 2013

Ja odporúčam Rab. Pre detičky fakt super. 🙂

obcansr
31. mar 2013

@zuzu32 ahoj my sme boli len na blink v omiši ale no nie je to tam až také pekné hlavne pláže , škaredé špinavé , píšem priamo o Omiši. Už by som tam nešla , inač je tam krásne ale len na prechádzku po okolí.

evitana
3. apr 2013

ahojki ja som bola na ostrove Rab.ubytovanie na sukromi, ale ten domcek bol v strasnom kopci(pricom na fotke bol hned vedla vody🙂))a ja som bola v 6 mesiaci takze sme chodili na aute a sme aj vela casu stravili na izbe lebo boli priserne horucavy a nedalo sa tam niekam ist.inak ta plaz tam podla mna nie je nejaka super -taky mensi kusok piesku ktory bol cez noc zaliaty vodou cize strasne tvrdo tam bolo a plno ludi .ale vstup do vody bol uplne super sme sa tam stale vyvalovali a kedze bol dlhokansky tak sme neboli natrieskany na sebe . ale pre deti tam nebolo skoro nic, a co som si vsimla-vypocula tie placuce deticky bolo mi ich dost luto. dost tam fukalo,aj ked sa snazili vytvorit pre ne stany ale zasa aby dieta sedelo v stane prevaznu vecsinu ee...aj restiky boli uplne slabe...dalej ma sklamalo centrum-pekne ale po dvoch veceroch sme vsetko prechodili a sme sa uz nudilli.vybrali sme sa aj na Lopar tam bolo ovela lepsie, vecsie plaze ,tiez dlhy pozvolny vstup do vody, ale dost vela ludi...tiez toho roku riesim kam na dovcu s dvoma malymi detmi jedna ma rok druha 2,5 ale zatial som na nic neprisla. v chorvatsku som bola aj v crikvenici a tam bolo celkom fajn ale tiez by som povedala ze pre deticky nie(vela chodenia, betonova plaz)....v bulharsku som bola dvakrat a sla by som tam zas ale cesta je priliz dlha.rozmyslame na talianskom...?