Poznávací zájazd

1. feb 2023

Ahojte. Poraďte CK a poznávací zájazd cca 5dni, s možnosťou minimálne jedného dňa kúpania sa v mori. Ostatné dni v návštevami pamiatok. Taliansko, Chorvátsko, Čierna Hora proste nie exotika. Hľadám niečo pre mamu a jej kamarátku. (Zájazdy čo sa jej páčili buď nemajú deň pri mori alebo ck majú mizerné recenzie). Vopred ďakujem.
PS vo Vatikáne a Plitvických jazerách už boli.

1angelika
1. feb 2023

pozri CK DAKA. majú širokú ponuku

stanulienkat
1. feb 2023

Jednoznacne Satur. Velmi dobra uroven.

autor
1. feb 2023

Ponuka super, mame sa páči Medžugorie, aké recenzie ck daka katastrofa. Bola si s mini?

mk1111111111
1. feb 2023

Prima travel malo Toskansko a jeho vidiek s pobytom pri mori, skus pozriet

1angelika
1. feb 2023

zatiaľ nie ale chystám sa a ja som čítala aj počula od známych len dobré skúsenosti

hanaha
1. feb 2023

Turancar - veľmi dobrá skúsenosť

tomika
1. feb 2023

@1angelika Aj my sa chystáme s Daka.

stanulienkat
1. feb 2023

@hanaha bola som raz s Turancar a uz nikdy viac. Bez urovne, spinavy a smradlavy autobus, soferi katastrofa, delegat podpriemer.

gabsisi
1. feb 2023

Pozri CK Mária. Úžasná skusenost

hanaha
1. feb 2023

@stanulienkat Mám presne opačnú skúsenosť. Sprievodcovia úplne top. Viackrát...

226lenka
1. feb 2023

Za mňa tiež Satur určite

denden77
1. feb 2023

Satur 😊

autor
1. feb 2023

@stanulienkat mama bola s turancar, hovová katastrofa. V tak smradľavom hotel ešte necovala údajne šofér bol hulvát.

annadan
1. feb 2023

keď už tak za mňa isto Satur. boli sme cez nich už viac krát na dovolenke a zakaždým bolo všetko super a s ničím sme nemali žiadnym problém

autor
1. feb 2023

@annadan Ďakujem, Satur teraz má v ponuke Medžugorie a také čo ich zaujalo iba na apríl a to sa v mori kúpať nebudú.

simsalabim
1. feb 2023

Kamoska chodieva s DAKA a nevie si ich vynachvalit.

autor
1. feb 2023

@gabsisi wau to je ale duchovná ck. Ďakujem

timkoemkamatko
1. feb 2023

Ja som bola na poznavacom zájazde s Daka. Sprievodkyňa vynikajúca. Avšak zarazilo ma, že WC v autobuse sme nemohli používať... Prestávky boli dosť časté, takže využívali sme WC na benzínkach. Jedno dievča cca 10 rokov potrebovalo súrne cikať mimo zastávky na benzínke, musela vydržať do najbližšieho odpočívadla po ceste - možno 5-10 minút - aj to mohla z autobusu vyjsť len ona s mamou, ostatní nemohli. No neviem, keby niekoho "niečo súrne chytí" v autobuse, čo robí... Či vyvalí dvere na WC... Toto mi hovorila aj mama, keď boli v Ríme, už dávnejšie - tiež nemohli použiť WC v autobuse - CK neviem aká bola. Tak neviem, či to majú všetky cestovky tak, že WC je tam len nato aby to bolo v popise zájazdu napísané, avšak bez možnosti použitia...

autor
1. feb 2023

Ďakujem každému, snáď si niečo vyberieme. Niektoré tie zájazdy nie sú pre ľudí s nižším dôchodkom.

dajana555
17. dec 2023

@timkoemkamatko WC v autobusoch je ,ale nieje možné ich využívať a to som bola s viacerými cestovkami.