Riga Lotyšsko

6. apr 2024

Dobry den, myslite ze je aktualne bezpecne cestovat do Lotyšska, hlavne mesto Riga? Bol tam niekto teraz? Ďakuje

queen_mary
6. apr 2024

Preco by lotyssko nebolo bezpecne?

autor
6. apr 2024

@queen_mary no vzhladom na to ze he priamo vedla Ruska a vzhladom na nedavny utok

lianka123
6. apr 2024

Bola som, stoji za to vidiet. Je tam bezpecne, ludia su mili.

autor
6. apr 2024

@lianka123 bola ste niekedy teraz?

btus
6. apr 2024

do Lotyšska v pohode. Sú v Nato, na nich Rusi nezaútočia. My sme boli v Litve a máme tam aj známych a žijú úplne normálne.

autor
6. apr 2024

@btus super, ďakujem za nazor, ano tiež som hneď pozerala, či su v NATO. Tak snad to bude fajn.

rischina
6. apr 2024

Určite v pohode choďte. Mám tam svokrovcov. Na víkendy chodia oddychovať pár km od ruských hraníc, nič sa tam nedeje.

lianka123
6. apr 2024

Ano, nedavno. Je tam pekne ale buduju, je to taka rozvojova krajina. Bezpecne tam je. Mili ludia.

autor
6. apr 2024

@lianka123 super, tak to som rada 🙂

autor
6. apr 2024

@rischina super, tak sa tesim poton 🙂

autor
6. apr 2024

@lianka123 super, tak to som rada teda 🙂

namornicka
6. apr 2024

Rozvojová ako sa to vezme, životná úroveň, čo sa ekonomických ukazovateľov týka, je výrazne vyššia od nás.

autor
1. máj 2024

Ahojte, mame tam ist koncom maja, stale nyslite ze bezpecne? Mam z toho trosku stres, dnes mi znamy povedal, ze on by tam nešiel. Tak ma zneistil.

btus
1. máj 2024

@lianka123 myslím si, že Lotyšsko je isto nie rozvojová krajina. Sú na tom lepšia ako my.

raffaella
1. máj 2024

Svet nie je bezpečný z hľadiska toho, že prepnúť nejakému magorovi môže kdekoľvek. Kto sa bojí nech nechodí do lesa 🤷
My sme minulý rok v lete precestovali 3 týždne s deťmi Litvu a Lotyšsko, neviem čo iného chceš počuť alebo čítať, baby ti už vyššie všetko podstatné povedali. Použi umelú inteligenciu ak potrebuješ väčší výklad, alebo si to vygoogli na cestovateľských fórach alebo ak sa tak veľmi bojíš tak nikam nechoď.

ivanasi
1. máj 2024

Žijem v Lotyšsku a je tu bezpečne,neboj 😊😊😊

autor
1. máj 2024

@ivanasi joj dakujem, presne toto chcem, nazor niekoho kto tam zije alebo je tak scestovany ze sa vyzna, co je a co neni bezpecne

ivanasi
1. máj 2024

Strach tu samozrejmä trochu je,no nič sa nepripravuje,všetci žijú tak ako predtým 😊😊🙏🙏

lianka123
1. máj 2024

@btus no neviem. Ja som bola teda v Rige, je tam pekne ale … maju na com pracovat

btus
2. máj 2024

@lianka123 tak potom čo my? Sme na tom oveľa horšie.

autor
3. máj 2024

@ivanasi tak dúfam no, že koncom toho mája to bude okej tam ísť

ivanasi
3. máj 2024

Ale jasne,že bude 😊😊😊naozaj sa nemáš čoho obávať 🙏