Roadtrip po Dánsku - typy a odporúčania

mila23
5. apr 2023

Ahojte zienky, cestovali ste niektora po dansku? Ak ano - mate nejake typy co vidiet, kam ist s detmi ( 9 a 11 rokov), ubytko, strava, pozicanie auta a pod.? Okrem legolandu samozrejme...tam mame naplanovane ist,len nevime ci den ci dva si rezrevovat 🙂

denkatn
5. apr 2023

poznam jedneho pana, ktory organizuje vylety, ale len do Danska, a kazdy rok, tak to tam dobre pozna. pozri ci by si nieco nevyuzila: https://www.dansko.sk/
oni su strasne ochotni, nam dodavaju na Vianoce cerstve ryby z Danska a vozia ich kazdemu az domov, tak ak budes mat nejaku otazku a zavolas im, mozno aj poradia ked aj nepojdes na ich vylet.. ale to uz si len domyslam..

luciah187
5. apr 2023

@mila23 do legolandu idealne dva dni. Jeden je urcite malo. My sme boli dva, presli sme vsetko a este zostalo kusok casu, aby sme si zopakovali, co sa nam pacilo najviac. Plus je tam velky shop, aj jest treba. Ja by som dala dva. Sice boli deti mensie, cca 5 a 7, ale nemali sme velke prestoje. Prichadzali sme medzi prvymi a odchadzali medzi poslednymi.

anjelicek26
5. apr 2023

https://fimus.dk/oplevelser/ hod na zoznam, boli sme minuly a ideme aj tento rok, skutocne tam stravis cely den, tie fotky na webe ukazuju tak 1/10 s toho, co tam je... dom mame booknuty na ostrove fanó, je tam neskutocn siroka plaz, kde sa da ist autom vsade na nej...

8aslan147
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mila23
autor
5. apr 2023

@anjelicek26 to je sucast toho narodneho parku co tam je? idetem tam autom ci tam si poziciavate?

anjelicek26
5. apr 2023

@mila23 je to muzeum.. krmia tulene,maju Tam velke akvaria,labaky a vystavy kadecoho, velky vonkajsom Areal ihriska lode... My Ideme autom.. nemame to Tak daleko.

lulamx
5. apr 2023

@mila23 asi hodinu cesty od billundu je mesto aarhus. je tam obrovsky park s krotkymi srnkami a jelenmi - marselisborg deer park. ma vraj 22 ha. nase decka su velke, ale boli z toho nadsene.
v aarhuse je vraj najvacsi skanzen na svete. tam sme neboli.

mila23
autor
11. máj 2023

@anjelicek26 Ahoj,mozem Ti napisat IP ohladom cestovania po Dansku?