Skúsenosti s dovolenkou v Caorle Taliansko

mmoonna
9. feb 2020

Ahojte, rozmýšľame nad dovolenkou v Caorle Taliansko. Chcem sa spýtať na Vaše skúsenosti, poprípade nejaké tipy na ubytovanie. Chceli by sme nejaký apartmán, blízko pri pláži pre dvoch dospelých a dve deti. Ďakujem za info.

marca12
9. feb 2020

@mmoonna odporucam,je tam uzasne. Pozri lido altanea, eracle mare

mmoonna
autor
9. feb 2020

@marca ďakujem, pozriem 🙂

gubiko
9. feb 2020

@mmoonna Ahoj, na fb je skupina Akčné mamičky cestovateľky a tam sú mamičky, ktoré chodia do Talianska často, ja som tam našla vždy odpoveď. Keď chceš, tak sa tam opýtaj, určite ti poradia.

mmoonna
autor
9. feb 2020

@gubiko ďakujem 🙂

renatka100
9. feb 2020

@mmoonna je tam krasne aj more cistejsie ako v lignane krasne muslicky, ale ubytko je aj o tretinu drahsie a uz teraz dost vypredane

zuvila9
9. feb 2020

@mmoonna my sme byvali v hoteli Tritone. Krasne izby, priamo na plazi, a strava vyyyborna.

mmoonna
autor
9. feb 2020

@zuvila9 ďakujem za tip, ale my chceme ísť do apartmánu. Hlavne kvôli tomu, že ja mám celiakiu a nechce sa mi stále zisťovať, ktoré jedlo môžem a ktoré nie. Už som to raz na dovolenke takto zažila a stačilo mi. Radšej si uvarím, čo viem, že nebudem mať problémy.

midka
9. feb 2020

my sme boli v Residence Cristoforo Colombo, pekne nove apartmany,, bazen na streche,,, + plazovy servis.. boli sme spokojni

mmoonna
autor
9. feb 2020

@midka ďakujem, kuknem 🙂