Svadobná cesta

lenuska9999
2. nov 2022

Baby odporučte kam na svadobnú cestu. Len z vlastných skúseností prosím. Musí to byť pri mori . Najlepšie niekedy počas leta, ale nebránim sa ani septembru, lebo predpokladám, že po sezóne bude menej turistov všade.
Detí nám postrazia tak maximálne na týždeň, tak len niekde kde sa oplatí ísť na týždeň. Na cene nezáleží, ale zasa nie som ochotná za to minút majetok 😀

tyrkysova_kobyla
2. nov 2022

@lenuska9999 Lefkada je krasne miesto. Alebo Malorka

bolarazjedna
2. nov 2022

My sme boli na Gran Canarii. Ale aj Malta - ostrov Gozo je nádherný. My sme za týždeň pozreli celý ostrov. Záleží, či chceš mať all inclusive a až na 1-2 výlety nevychádza z rezortu, alebo ste taký dobrodružný a chcete co najviac vidieť.

oblecenie99
2. nov 2022

My sme boli na plavbe po Stredozemnom mori, ak by ste mali záujem, viem posunúť kontakt aj na českú cestovku, ktorá sa špecializuje na tieto plavby.. Boli sme síce 10 dní, už počítam aj cestu do prístavu a späť..

sandra19901990
2. nov 2022

Atény. Elektrickou popri pláži si každý den viete vybrať inú pláž. Striedali sme to s pamaitkami 10 dni 🙂 my sme boli chudobní.. s cestou nás to vyšlo spolu 700€ 😂 pred 4’ rokmi

melanta
2. nov 2022

Kréta, hotel Stella Island Luxury a odporúčam buď bungalov nad vodou alebo ostrovnú vilu.

jaja20
2. nov 2022

My sme boli pred 22 rokmi na svadobnej ceste v Grécku, odvtedy sme toho pochodili neúrekom a odporúčam napr. Cyprus alebo Mallorcu. Aj v septembri tam ešte bude krásne horúco a teplé more.

ariannazara
2. nov 2022

My sme.boli v zime v Zanzibare. 🙂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropucha6
2. nov 2022

@athom pri mori, pocas leta a na tyzden 🙂 ale skoro

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropucha6
2. nov 2022

@athom akoze ja som bola v juli/auguste v Cine na 4 tyzdne pri juhocinskom mori a teda ak to nie je dobrodruzna povaha, tak neodporucam 🙂)

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropucha6
2. nov 2022

@athom ziadna cestovka 🙂

lula3108
2. nov 2022

Tiez hlasujem za kretu a Stella Island, najkrajsia dovolenka v EU. Potom je este par podobnych hotelov v Grecku, myslim ze to by sa vam pacilo ked len tyzden. Alebo da sa ist aj na Maledivy na tyzden, pripadne Mauricius🤩

tenerifka
2. nov 2022

@athom co mas proti europskemu letu na Zanzibare? Vtedy je tam ich zima a zaroveñ obdobie sucha, s meduzami to nic nema. Bola som prelom jun/jul, nestrielam len tak zbrucha

lubina
2. nov 2022

Malorka, je tam aj v septembri a zaciatkom oktobra este super pocasie a menej turistov. Mas tam co pozerat, ci ist na vylety a ten tyzden je aj malo,ale tak ak sa neda viac, aj to staci.

queen_mary
2. nov 2022

Ja odporucam Santorini v septembri. Menej ludi, na ostrove sme nevideli za tyzden ziadne deti, mali sme pozicanu stvorkolku a byvali sme v apartmane s vlastnym bazenom a vyhladom na more. Pripadelne este ostrov Ios v Grecku.

lenuska9999
autor
2. nov 2022

@oblecenie99 ďakujem, ale nie som veľmi na takéto plavby. Na lodi mi býva zle

lenuska9999
autor
2. nov 2022

@athom to musí byť určite super. Aj ja mam v plane ešte veľa cestovať a Čína má aj láka. Ale ako som písala vyššie, deti nám postrazia tak maximálne na týždeň. Takže také dobrodružstvá musia počkať, kým budú deti staršie

lenuska9999
autor
2. nov 2022

@melanta wow teraz som pozrela to ubytko a vyzerá to vážne super. Tie domčeky nad vodou

bluka2
2. nov 2022

Tak Čína sa ti fakt neoplatí, keď tam sa začína 10 dňovou karantenou... Nebola to síce svadobná cesta, ale v Európe sa mi najviac páčia portugalské ostrovy Azory a potom aj Sardínia je krásna