Swiss Halley

aredhel
9. júl 2013

mate niekto skusenosti s touto spoločnosťou? boli ste prostrednictvom nej niekde na dovolenke prip. pracovali ste pre nu? ako ste boli spokojni? neviem nikde najst recenzie na tuto spolocnost

jakra
15. júl 2013

Moji priatelia boli na dovolenke cez Swiss halley a boli veľmi spokojní.

nivi
26. aug 2013

ahoj ano poznam a riesim ubytko aj cez nich

blueeyeska
5. sep 2013

ahojte,to by som aj ja rada vedela,ci niekto pozna tuto spolocnost, tiez som nenasla nikde recenzie, dakujem

blueeyeska
5. sep 2013

@aredhel ahoj, uz si sa nieco nove dozvedela,aj mna to zaujima...

nivi
5. sep 2013

@blueeyeska a co by si chcela vediet?

aredhel
autor
5. sep 2013

@blueeyeska tak pocula som zatial iba pozitivne ohlasy na to a uz som to aj zacala robit 🙂 ale tak este som nestihla cestovat...mozno na rok 🙂

blueeyeska
6. sep 2013

zaujíma ma tá spolupráca...mne sa to zdá dosť nereálne a hlavne ani tie ceny hotelov nie sú bohvieaké nízke...

nivi
6. sep 2013

tak podla mna ako kazdy iny MLM. musis mat siet lusi co sa tomu bude dalej venovat :P
co sa tyka cien hotelov, tiez nemam pocit, ze by boli take uzasne ako propaguju. ale bola som uz aj cez nich ubytovana aj ludia z mojej rodiny a vsetko bolo ok. cize po tejto stranke su ok.

shdovolenky
7. máj 2014

Zdravim pekne. Pracujem pre tuto spolocnost uz druhy rok. Osobne si myslim, ze nie je ziadna ina cestovna spolocnost na svete, ktora by ponukala to, co Swiss Halley. Okrem lacnejsieho cestovania si mozte pekne privyrobit, alebo moze sa to stat vasou pracovnou cinnostou na plny uvazok. Bez toho aby ste s niekym podpisovali nejake zmluvy a pod. Urcujete si vlastnu pracovnu dobu a podla toho sa ukase aj vas uspech. Nikto vas v tejto spolocnosti do nicoho netlaci. Mozno ak, tak vas sponsor, ktory by chcel aby ste boli uspesna... Cestovali sme so Swiss Halley uz treti krat a vsetky vylety boli uzasne. 🙂

shdovolenky
7. máj 2014

@nivi Zdravim. Na uvod, zil som v USA viac nez dvadsat rokov. Robil som ine MLM ako napr. Herbalife, Oriflame... Kazde MLM je v podstate o tom istom, o vytvarani a budovani si vlastnej siete tak isto aj Swiss Halley je o budovani siete, s tym rozdielom, ze product ktory ma Swiss Halley bude z roka na rok pouzivat viac a viac ludi. Hovoria o tom nielen statistiky... Turizmus je najsilnejsie odvetvie akehokolvek biznisu, co sa tyka rocneho rastu.
A o cenach a zlavach hotelovych izieb. Ak sa zacnete venovat Swiss Halley, vyskusate si s nimi vycestovat a k vasej spokojnosti to budete odporucat dalej, Swiss Halley vas odmiena proviziami z ktorych cast 10% vam daju na tzv. cestovne saldo a zvysok je vasa provizia do vrecka. Mam uz zopar ludi a z tychto provizii sme uz cestovali da sa povedat, zadarmo. Pretoze cim viac ludi vam do siete pribuda, samozrejme pribudaju aj provizie a zvysuje sa aj cestovne saldo. Je to jedinecna spolocnost ktora poskytuje ludom skutocnu slobodu... Pekny den, Samuel.

kovbojka1
28. júl 2014

@shdovolenky Ahoj, mám záujem vedieť bližšie info o tejto firme, podmienkach a možnosti budovania si vlastnej siete. Ďakujem moja mail adresa stef.matejkinova@gmail.com

peterko9
8. júl 2015

máti zakúpila 3 vouchery v hodnote 425 USD spolu aj s poplatkami bola faktúra 1445,85 USD. Nevedel som si nájsť vhodný hotel a keďže platnosť voucheru bola pred vypršaním na rýchlo som si vybral na dve noci hotel v Prahe konkrétne v hoteli "The Mark Luxury Hotel" pričom som doplácal 37 USD + 3 vouchery, pričom cena izby na oficiálnej stránke hotelu: http://cz.themark.cz/superior, je 169 EUR tj za dve noci 338 EUR (cca 370 USD) čo je rozdiel 1112,85 USD. Mal som pocit že cez spoločnosť výhodne nakúpim so 30-70% zľavou ale konštatujem že nakupujem s cca 329 % navýšením oproti bežnej cene. Som zvedavý ako mi to zajtra spoločnosť vysvetlí a či mi upgradenu Izbu ktorá je hodná za takúto cenu. Tj. či dostanem aspoň exluzive apartmán ktorého cena za noc je 389 EUR (425 USD) a stále budem v mínuse 632 USD. Som teda zvedavý na reakciu a nech očakávajú spätnú väzbu ak mi to nenahradia nejakým spôsobom!

cicuska999
9. jan 2016

@peterko9
chcela by som sa spýtať, ako to dopadlo? Ďakujemmm

rani34
7. júl 2016

Ahojte. Tiež som členom FireFliesu, a síce nie moc dávno, už som stihla zarobiť aj nejaké peniažky 🙂 . A stačilo toľko, že som ich odporučila pár známym, ktorý radi cestujú. Môžem potvrdiť, že výplata provízií za sprostredkovanie funguje spoľahlivo. Cestovať s nimi budem teraz 1x, ale podľa skúseností známych sa nemám čoho obávať.
Pred tým, než som vstúpila do spoločnosti, som ich systém dala pozrieť známemu, ktorý pracuje s MLM systémami cca. 20 rokov. Potvrdil, že tu sa stretol výborný produkt (teda služba) s efektívnym a spravodlivým ohodnotovacím systémom.
Takže, kto má záujem, môžem len odporučiť, v podstate nie je čo stratiť... to, čo sa zaplatí sa dá precestovať a ešte sa dajú zarobiť aj peniažky.
V prípade záujmu sa môžete ozvať na mail: tkac33@gmail.com. Ďakujem 🙂

milan616
7. apr 2017

Zdravím.. V skutočnosti v" Fireflies"nejde až tak o dovolenky. Ako tvrdia..lacné.. (Nájdete aj tak výhodnejšie aj služby na nete ak chcete ). Je to iba webova kancelária. Nie je to klasická cestovka!. Založili ju skupinka maďarských špekulantov okolo schrankovej Swiss Halley) Ide o marketing.. Formou -MLM alebo pyramidovím systémom. (Vymývanie mozgov) . Tu je vlasne dovolenka za odmenu.. samozrejme aj zadarmo .. keď sa vlastne na ňu poskladajú ďalší členovia, ktorý sú vlasne pod vami v systeme.. aj písanie kladných recenzii.. čo je tiež odmena. Tu je hlavný produkt získavanie nových členov.. (peniaze vlastne tvoria nový členovia ktorý si kupujú kupóny a vouchery dopredu) obchádzanie zakonov. Strata identity. Ja od toho dávam ruky preč.. Bol som aj na prezentácii ich produktu. Je to vlastne o vymyvanie mozgov a tváriť sa aké je to úžasné keď mám oblbovat ďalšieho človeka. A nahovárať im nezmysli.. ktoré viem v duchu že sú klamstvá. Neodhováram nikoho.. nech radšej ľudia používajú sedliacky rozum. Sú predsa všelijaké možnosti ,ako stráviť príjemnú dovolenku. Bol to iba môj postreh a čo si myslím. Prajem pekný deň..🙂

marecko1990
28. mar 2018

Nie som vo fireflies, takže nebudem sa ho zastávať, no nie som ani proti. Ten, kto napíše "MLM=podvod", veľa o biznise zrejme nevie. Aj samotný Donald Trump povedal, že ak by mal začať dnes od nuly, začal by v MLM. Na MLM nie je nič zlé. Niektoré firmy dávajú milióny peňazí do reklamy v TV, fireflies dáva peniaze ľuďom, ktorí jej robia reklamu. Na tom nie je nič zlé.

Ak hotel stojí napr. 100€, z toho má firma 20€ zisk, tak si 10€ nechá a 10€ dá tomu, kto im nájde zákazníka. Je to logické, praktické, pričom firma dopredu vie, koľko peňazí na marketing minie. Ak by si zaplatila reklamu v TV za 1 milion, no predala by hotely so ziskom 700k, bola by v strate. Vďaka MLM má presne vymedzené %, koľko zos vojej marže rozdelí partnerom, takže sa nemôže stať, že by firma skrachovala pri náraste cien reklamy. Tu je logické, že teda MLM je stabilnejší biznis než akýkoľvek iný, pretože má presne určený rozpočet do marketingu, ktorý nemôže byť vyšší.

Fireflies je bežné mlm, niektoré ponuky sú drahšie, niektoré lacnejšie, každopádne obrovská výhoda je to, že si pod jednym viete rezerovovať ubytovanie, letenku, transfer z letiska, program aj poistenie. Nemusíte teda ísť cez 10 firiem alebo drahú cestovku, ale cez jeden účet rezevujete všetko. NAvyše je tam 155% garancia najnižšej ceny, takže kto našiel vyššie ceny, vždy si to vie uplatniť 🙂

V budúcnosti určite vyskúšam.... To, že 1 z 1000 ľudí mal problém so supportom a hotelom, nič neznamená. V zahraničí ma firma samé dobré hodotenia a recenzie, len Slováci sú proste Slováci, tí vynadajú každej firme, ktorá ponúka nejakú províziu, pretože si hneď samozrejme myslia, že na nich niekto chce zarobiť. Ale to, že obyčajné cestovky majú navýšenie cien aj o 30%, to im nevadí.

marecko1990
28. jan 2019

Takže chcel by som sa aj ja podeliť so skúsenosťami s fireflies, resp. swiss halley.

Pred rokom ma známy nadchol s nejakou firmou, ktorá má super ceny, dá sa s nou zarabat atd.. kupil som si cestovny + partnersky balik (spolu okolo 1000€ s tym ze tie peniaze do posledneho centu precestujem ako mi hovorili)... Tak som registroval kamosa s ktorym cestujem a isli sme na to.. V balikoch som mal 2 poukazy diamond (v hodnote 500€) + 20 holiday kuponov (tiez v hodnote asi 500€)...

V septembri som teda chcel ist na dovolenku na Cyprus (2 osoby, 4 dni), naslo mi len ultra drahe hotely + 100€ doplatok a dali sa pouzit iba diamond poukazy, cize holiday kupony mi ostali na ucte (reku ze ich miniem inokedy, tak som objednal), dal som 1000€ do toho a este som 100€ musel doplatit, velmi logicke... Tu len podotknem, ze ak by som na to iste miesto chcel ist mimo fireflies a nasiel si ubytovanie bud cez airbnb alebo booking, nasiel som ponuky aj o 70% lacnejsie, takze ak chcete ist viac lowcostovo fireflies urcite nie, ak ste milionar a hladate len tie najluxusnejsie a najdrahsie hotely tak fireflies ano, lebo tam lacnejsi hotel urcite nenajdete...

Hotel klasika, tam sa neda co stazovat, ked je dobry hotel, je jedno ci to booknete cez fireflies alebo booking, vzdy to je rovnaky hotel s rovnakymi sluzbami s rovnakymi ludmi, cize toto komentovat nebudem, tu som bol spokojny...

2 mesiace na to som chcel ist znova do talianska, pretoze som mal este 500€ v holiday kuponoch a balik mi platil uz len 3 mesiace tak musel som to minut...

a tam to prislo..

Holiday kupony (co je 50% hodnoty balika ktory kupujete) sa daju pouzit len na vybrane terminy do vybranych miest... tam bol egypt, dominikanska republika atd, nic z toho som si nemohol dovolit a terminy boli na dalsi rok na leto kedy mi uz balik vyprsi.. na nadchadzajuce 2-3 mesiace kedy som mal posledne dni platnosti balik v strednej EU (kde su lacne letenky) boli 2 ponuky aj to za 2000€ takze nic, holiday kupony mi prepadli... aj ked som ich chcel vyuzit, tak to vacsinou bolo tak ze z celkovej hodnoty dovolenky som mohol pouzit holiday len na plus minus 50% hodnoty dovolenky, zvysok doplatit... nehovoriac o tom ze su tam vybrane terminy kde uz nenajdete akciovu letenku ale letenka napr. do milana stala 200€ pricom cez ryanair v iny termin ju kupite za 20€. Takze totalne predrazene vsetko, terminy kedy su najdrahsie letenky a musite vzdy doplacat, nemozte proste kupit dovolenku za 20 holiday kuponov aj ked ste si ich zaplatili, musie doplatit polovicu dovolenky cez ucet... :(

Cize dovolenka stala 500€, mal som holiday kupony ktore som si zaplatil za tych 500€ v baliku, ale dovolenka stala len 11 holiday kuponov a zvysnych 250€ som si musel doplatit a to boli v cene len ranajky + podotykam ze to bola najlacnejsia ponuka co mi naslo...

takze som kaslal na to, od SK cestovky som si objednal Maltu za 250€ s allinclusive a bolo nam fajn...

500€ mi ostalo vo fireflies, ked som svojmu spoznzorovi napisal ci ich neodkupi tak tam uz prestal komunikovat, pisal som aj do FB skupin ci niekto nechce a nikto.. takze takto k fireflies...

Ak by to bolo tak ze si zaplatim balik za 1500€ a tych 1500€ mam v eurach nie nejakych blbych kuponoch, ze si najdem dovolenku za 1400€, tak mi stiahne kredit 1400€ a hotovo, ziadne dalsie doplatky a este mam 100€ na dalsiu dovolenku... tak by to bola super firma, robil by som to aktivne, vsetko fajn, da sa cestovat aj zarabat..

Lenze posrali to s tym ze vy si kupite balik za 1500€, z toho tvori polovica diamond kupony ktore plus minus viete minut (aj ked s priemernym doplatkom asi 100€) a zvysnu polovicu hodnoty balika jednoducho vyhodite von oknom, lebo bud tie terminy dovoleniek su mimo EU, mimo vasej pracovnej dovolenky, alebo neskutocne drahe a je ich strasne malo na vyber (v EU do 1000€ dovolenku mi naslo len asi 6 ponuk aj to v ultra predrazenych hoteloch kde som si polovicu este musel platit)...

Lutujem tych 1000€ co som do toho dal, za tych 1000€ som mohol mat 4 dovolenky (last minute s plnou penziou dnes najdete do 250€ na osobu po celej EU), lenze ja som z toho siel na 1 dovolenku (aj to tam, kde som nechcel povodne ist, ale bol tam najnizsi doplatok tak som to vyuzil) + som musel este 100€ doplatit navyse, pricom som mal este kupony v hodnote 500€ len som ich nemohol pouzit, ktore mi nakoniec prepadli...

ak chcete silou mocou robit mlm (robim tiez), tak robte, je to dobry model podnikania, kludne aj toto fireflies, ale prosim vas upozornite tych nebohych ludi ze s velkou pravdepodobnosotu polovicu z tych penazi neprecestuju a prepadnu im lebo realne sa tie holiday kupony nedaju pouzit a aj ked daju tak len na polovicu dovolenky a polovicu si musi hradit clovek sam.. cize date do toho 1000€ a aby ste ich realne mohli precestovat musite do toho dat dalsich 1000€ ako doplatky... a nakoniec si uvedmonite ze tie iste destinacie na podobnej urovni ste mohli navstivit s 20% rozpoctom keby ste sli cez nejaku cestovku last minute alebo by ste si to vyskladali sami...

>> Takze zhrnutie...
- polovicu hodnoty balika viete precestovat len na urcite terminy a urcite destinacie (ktorych je velmi malo a su ultra drahe a casto mimo EU, kde len letenky stoja 500€/osoba)
- v 99,99% pripadoch co som videl tie ponuky su ku kuponom este vysoke doplatky a ak dovolenka stoji 500€, pocitajte s tym ze len na polovicu mozete pouzit kupony a zvysne si doplatite, nikoho nezaujima ze ste si kupili balik za 1500€ a realne ste taku sumu uz zaplatili... neratajte s tym ze si kupite balik za 3000€ a uz cely rok neminiete nic na cestovanie, realne pouzijete len polovicu z toho a polovicu si este musite aj tak doplatit..
- je sanca 1 k milionu ze najdete ponuku ktora bude stat presne taky pocet / kombinaciu diamandov a holidayov ktore mate zakupene, skoro vzdy miniete bud vsetky diamondy + 1 holiday a podobne, pricom zvysne uz nevyuzijete takze vam prepadnu
- je to firma ktora sa sustredi skor na luxus a drahe hotely, cize ak chcete usetrit, v priemere podobnu dovolenku si viete vyskladat sami s 20-30% rozpoctom

Nechcem na fireflies nadavat, len ma zaskocilo ze svojcih 500€ na ktore robim 20 dni v mesiaci uz neuvidim lebo som ich nemal ako a kde precestovat kedze na najblizsie 3 mesiace nebola ziadna normalna destinacia v normalnej cene a realne ked som niekde chcel ist som musel este platit dalsie peniaze a nemohol som pouzit kupony ktore som si zaplatil...

Bola to moja chyba, videl som za tym peniaze a myslel som ze budem milionar, nakoniec som rad ze som tam registroval len 1 kamarata (ktory mi to dodnes vycita), nakolko len na nas 2 firma zarobila 1000€, kedze sme si zaplatili baliky a nemohli sme to precestovat kedy sme chceli a kde sme chceli, ale firma nam dala 20 ponuk a z nich si vyberte... cestovanie ma byt o slobode a nie o tom ze mate 20 terminov a vyberte si, inak uz polovicu peniazi neuvidite ktore ste do toho dali...

slupy
24. nov 2019

@marecko1990
Dobrý deň.
Vystrašil ste zopár ludí a tak som sa rozhodol reagovať a zrejme vám aj pomôcť. Človek, ktorý vám balík predal sa na vás vykašlal a neukázal vám ako ho používať. Z toho vzniklo toto kĺbko domnienok a poloprávd.
- Menšie poukazy (holiday kupóny) sa dajú precestovať behom 5 rokov a preto strach, že vám končí po roku platnosť nieje na mieste.
- Dajú sa využiť 5 spôsobmi. Dostali ste do rúk skvelý nástroj len ho treba vedieť používať. Doporučujem si zadať "kombináciu platby" ako platidlo. Keď vyhladávate hotely v menšej hodnote ako je 215 EUR tak vám primárne ponúka platbu HOLIDAY KUPONOM.
- Druhý najlepší spôsob je použiť "FLASH SALES" ako primárne vyhladávanie a vtedy máte dopredu stanovené ponuky podobné "LAST MINUTE" ponukám, ktoré poznáte z cestovky.
- Čo sa týka vyhľadávania za DIAMANTOVE poukazy tak ja "vždy" nájdem lacnejšie ponuky a kludne aj hostely a nie len luxusné hotely ako ste písali. Samozrejme pokial dnes vyhladávam ponuku, a zajtra chcem vycestovať tak mi portál ponúkne už len také ponuky, ktoré nikdo iný nechcel a preto ste možno nadobudli dojem že sú tam len luxusne a drahé ponuky. Uvedomelý cestoval si vyhladáva dovolenku dostatočne dopredu.
- Každopádne chyba je na strane obchodníka, ktorý vám predal niečo s čím vás nenaučil pracovať. Preto chápem váš postoj. Každopádne robiť zlú reklamu firme s ktorou som sám už tolko spokojne precestoval beriem osobne a preto vám ponúkam pomoc. Kontaktujte ma, rád vám ukážem ako na to a verím, že zmením váš názor. martin.siladi@gmail.com