Skúsenosti s kočíkom Britax Strider M

16. apr 2022

Ahojte, mate ho niekto? Ste spokojne? Je to novinka a nikde neviem najst recenzie. Vdaka 🙂

jana2518
18. apr 2022

Aj mne sa páči a tiež nemôžem nič nájsť, chcela by som hlavne vedieť ci sa v ňom pohodlne vyspí 2ročné dieťa a či je dobrý v terénne?

autor
18. apr 2022

@jana2518 Ved toto, mna tiez zaujima ci je taky priestrannejsi a vydrzi dlhsie. Ale chystam sa ist do Maderny, tak snad ho tam budu mat, ze ho pozriem nazivo.

jana2518
18. apr 2022

Prosím dáš potom vedieť lebo u nás v okolí vôbec nikde ho nemajú vystavený

ssimpsonka
22. apr 2022

Aj mna by zaujmalo aky je velmi sa mi paci 🙂

autor
22. apr 2022

Tak v Maderne ho nemali...ze uz ho predali. Takze som nezistila nic.

jana2518
22. apr 2022

Baby ja ho už nejdem kupovať. Rozhodla som sa pre Oyster Zero aby mi vydržal do konca kocikovania.

autor
22. apr 2022

@jana2518 Ja idem asi tiez hladat iny... Nikde ziadne recenzie, nic...v obchodoch ho nemaju, aj ked je to novinka..na nervy. Oyster si bola pozriet osobne? Bol taky vacsi?

jana2518
22. apr 2022

Áno bola som ho pozrieť osobne, spĺňa fakt všetko je veliký, odpružený lahucky, spratny výrobca síce uvádza ze je to mestský kočík, ale veelmi veľa mamiciek písalo že nemá problém so žiadnym terénom, recenzie sú naňho top. Za mňa len ten dizajn, nič moc ale to prežijem hlavne aby malému tam bolo dobre a vraj na spanie je perfektný a to som hlavne aj chcela ide leto bude chodiť po výletoch a keď bude malý mat ísť spinkať aby sa tam dobre vyspal, maminky písali ze tam ma fakt veľa miesta ze sa tam aj otočia detičky. Takže zamna rozhodlo toto všetko.

autor
22. apr 2022

@jana2518 Tak to je super. Tiez hladam taky, aby mal dost miesta na spanie. Teraz mam zopa move, ale to je malinky a ja mam velke babo 😃 Ten Oyster som pozerala a maju viacero variantov dizajnu.🙂

jana2518
22. apr 2022

Hej majú veľa farieb len ta farba na živo a na obrázku je úplne iná. Ja uz som rozhodnutá pre ten Oyster zero len vyšla teraz novinka Oyster Zero gravity(lepšia brzda,skladanie samo, vetrací panel v strieške, ale nikde ziadne recenzie ešte na ňho a ta cena 😏) a zvažujem či investovať do nej, alebo kúpiť overené roky Oyster Zero.

autor
22. apr 2022

@jana2518 Jaj tak. Tak verim, ze dobre vyberies 🙂 Ja to musim na chvilu odlozit, lebo som chytila covid 😕 Aspon budem mat cas hladat dalej 😃

panir
3. jún 2022

Baby kupili ste ho niekto? Uvazujem nad nim. 🙏🏼😳

autor
3. jún 2022

@panir Ahoj, hladala som, ale nikde ho nemali. Tu ho v Kocikopedii odporucaju pomaly v kazdej poradni a realne ziadne recenzie a nie je sanca ho niekde vidiet nazivo...ja som teda dost pochodila. Takze som potom kupila iny - Petite&Mars Royal a spokonost 🙂

panir
3. jún 2022

Jaj jasne hej ja som videla tiez ze iba odporucaju a ako nazivo som ho videla v predajni a bol super. Rozmyslam
Teraz nad nim a nad Oyster 3 a neviem sa rozhodnutt. Pettite som chcela sa mi velmi pacil ale uz nie lebo mi vadi ze sa neda otocit v protismere a to je prva poziadavka ktoru mam. Tak mam dilemu momentalne medzi tymito dvoma. 🙂

autor
3. jún 2022

@panir Ja som tiez chcela, aby bol otocny, ale tak dlho som to riesila, az mal maly 8 mesiacov, a to uz som si hovorila ci uz nekupit rovno velky sportiak. Tak som riskla a musim povedat, ze maly si na neho hned zvykol, absolutne neriesil, ze ma nevidi 😂 A ta lezadlova cast je taka priestrannejsia, ze sa vie pocas spanku aj otocit..predtym sme mali zopa move a tam toho priestoru nebolo.

daniela_p
14. jún 2022

Ahojte 🙂 aj niekto už má Strider M? Dlho som váhala aký kočík a nakoniec sme objednali tento, mal by prísť za dva týždne 🙂 videla som ho aj naživo (len inú farbu som si objednala) nemá tie obrovské kolesá a celkovo mi prišiel taký spratný, tak som zvedavá 🙂

evca65
16. jún 2022

@daniela_p ahoj ja ho mám už asi 3 mesiace

daniela_p
16. jún 2022

@evca65 a ako si spokojná ? 🙂 nám zajtra už príde ..

evca65
16. jún 2022

@daniela_p popravde čakala som viac od neho.nie je vhodný pre vysokých rodičov zo začiatku som strašne zakopavala o nákupný košík ťahsie sa s ním vychádza na obrubník keďže košík je dosť nízko a k tomu perovanie na nerovnostiach je dosť hrkalka.ale čo má plus že je ľahký otočný a má super veľkú striesku. a dá sa dať skoro do ľahu.ale čo žiadny kočík nieje dokonalý 🙂😉.

panir
16. jún 2022

Ja som kupila Cybex Talos S Lux nakoniec. A je perfektny 🙂 nelutujem ho.

daniela_p
16. jún 2022

@evca65 juuj no nie moc dobre to znie 🙈😁 ale tak hádam to nebude také pre mna zlé .. tiež sa mi zdal trochu nižší ale tak my nie sme vysokí nejak (ja mám 166 a manžel 178) .. a sme v meste, tak dúfam, že na mesto stačí .. aj keď obrubníky sú všade no 🙊😃

minesasubu
28. feb 2024

@daniela_p Ahoj pls mohla by si mi dat recenziu na kočik Britax Strider M ci je fakt tak nizko ten kosik a nevhodny pre vysokych ?

daniela_p
1. mar 2024

@minesasubu ahoj 🙂 no mohol byť za mňa lepší .. keď je rovný hladkú chodník tak pohoda .. mne vykazovala trosku vyššia rucka na ňom, inak je lahky, spratny .. mne sa páčilo to na ňom, že nemá tie veľké kolesa 🙈