Taliansko a Albánsko - ubytovanie

baivka
25. jan 2023

Ahojte, mám otázku, dovolenka v Taliansku alebo Abánsku , cez čo hľadať ubytko, keď nechcem ísť cez cestovku????🙂🙂🙂🙂🙂🙂, Díky za odpovede

martinmmartin
25. jan 2023

Co by to malo byt? More alebo hory? Mesto?
Skus www.airbnb.com tam mas najvacsie sance

baivka
autor
25. jan 2023

@martinmmartin more 🙂

martinmmartin
25. jan 2023

@baivka Tak ani taliansko ani Albansko. V taliansku nemas ani jednu plaz bez armady slnecnikov kde musis spoluplazovat so spolukupajucimi vrestiacimi rodinami. V taliansku su prirodne opustene plaze iba na ostrovoch.
Albansko je jediny stredomorsky narod ktory nema rad more. Tiez tam mas kazdy cm plaze "ekonomicky" vyuzity a este k tomu vsade je na blizku hulakajuci reprak miestnymi hitmi....v Albansku musis ist hodne ku grecku ak by to malo byt inak.
Teda aspon podla mna
Idete s rodinou alebo iba dvaja?

veronka2000
25. jan 2023

@martinmmartin Hovoríme o tom istom Albánsku? Lebo ja som bola na severe v Durrese a vlani na juhu v Sarande a neboli žiadne repráky ani iné problémy. Akože nie je to destinácia pre náročných turistov, ale bolo to veľmi zaujímavé.

zuzinabila
25. jan 2023

@veronka2000 ako si prosim cestovala?letecky ci autom?s detmi?dakujem

veronka2000
25. jan 2023

@zuzinabila Letecky cez cestovku. V prípade Durresu sme pristáli v Tirane, v prípade Sarandy sme pristáli na Korfu a tam sa presunuli trajektom. Cestovali sme s deťmi.

baivka
autor
26. jan 2023

@martinmmartin dve rodiny chceme ísť, chodievame stále do Chorvátska, takže sme mysleli niečo iné, a na porovnanie s chorvatskom je to iné?

baivka
autor
26. jan 2023

@veronka2000 a cez akú cestovku ste išli?

martinmmartin
26. jan 2023

@baivka Chorvatsko chodite autom? Potom odpada Albansko lebo tam udes 24+ hodin
Taliansko nema oproti chorvatom ziadne plaze kam proste prides a relaxijes. Vsade mas kontingenty slnecnikov, tisice ludi , restiky , parkovisko , atd. Si uvedom ze talianov je 60 milionov natlacenych v jednej bote kde mas k moru z kazdeho bodu max hodinku. To v chorvatsku je pvela mensi tlak na ovela vacsie pobrezie

baivka
autor
27. jan 2023

@martinmmartin no Albánsko sme mysleli jedine lietadlom 🙂, no uvidíme pozriem ja som chcela hlavne nejakú stránku poradiť 🙂

teleskop
27. jan 2023

@baivka BOOKING

veronka2000
27. jan 2023

@baivka Do Durresu s českým Čedokom (odlet bol z Brna), do Sarandë s CK Koala.