Taliansko verzus Chorvátsko

28. júl 2022

Podla coho sa rozhodujete,ked vyberate dovolenku? Mame dilemu. Laka nas jedno aj druhe. No najviac ma odradzaju tie mini chorvatske plaze a kamene,kamienky.

mirkava
28. júl 2022

Mne sa Chorvátsko páči... výlety loďou, ostrovčeky, pekne more atmosféra....

sorciera24
28. júl 2022

my chodime jednoznacne Taliasnko....nasa laska.....ako vyskusalis me parkrat HR...ale nie...proste tie kamene, plávať obutá, plno ľudí, stát na hraniciach, chladne more....no nie.....milujeme Taliansko.....teple more, piesok, pizzu, zmrzku, cestoviny, kulturu, pristup, rychlost, vecerny život pre deti...

ivana11155
28. júl 2022

Áno presne kvôli kameňom a teplote vody radšej taliansko.

sasa1310
28. júl 2022

zbytočné rozhodnutia. Jeden rok HR, druhý rok IT, keď sa nevieš rozhodnúť

lucyl13
28. júl 2022

Za nás tiež Taliansko … pre malé deti oveľa lepšie, oveľa lepšia cesta, lepšie ceny … lepsie jedlo, a jednoducho Taliani ako národ mi vyhovujú oveľa viac ako Chorváti … 😊

sigma510
28. júl 2022

Boli sme aj aj. Minulý rok taliansko, 5 rokov dozadu Chorvátsko. Aj jedna aj druhá krajina mali niečo do seba, ale za mňa taliansko, ľudia úplne skvelí, dobre jedlo, cenovo dostupnejšie ako v chorvátsku v 2017, tam mi vadili niektorí pomerne arogantní prevádzkovatelia gastropodnikov, talianske more teplé, síce kalnejsie lebo piesok, ale to mi nevadilo, nočný život v letoviskách paráda, isla by som do talianska znovu, určite skorej ako do prepchateho chorvátska. V IT minulý rok aj napriek tomu ze sme boli v top sezóne, pláž nebola preplnená, žiadna hlava ma hlave, počasie sme mali tiež fajn.