Tunisko - Mahdia. Ktorý hotel si vybrať?

lia09
25. feb 2013

ahojte sme rozhodnuti ist do tuniska tento rok v juni a urcite do Mahdie kvoli moru a plazi.Neviem sa vsak rozhodnut medzi dvoma hotelmi.Jeden je golden tulip a druhy lti mahdia beach.Som skor za ten lti,aj ked recenzie co ja viem.Vraj neni klima v jedalni a stary nabytok a strava nic moc.A pritom v cestovke mi prave stravu vynachvalovala,vraj ona tam bola a jedlo bolo velmi dobre.Tak poradte.Tie recenzie na nete su aj tak dost stare

maarcy
25. jún 2014

ahojte...viete mi napisat ako to je v Tunisku s elektrickymi zasuvkami? nabijem si mobil atd.? dakujem za info

modrajedobra
25. jún 2014

Ahoj, môžem len potvrdiť, že El Moraudi Mahdia je dobrý hotel, čisté klimatizované izby, all inclusive strava. Hotel má vlastný 2 bazény, 1 veľký a 1 menší, vyhrievaný...personál je slušní a more bolo pekné, pláž vcelku v poriadku...odporúčam aj preto, že Mahdia je pomerne kľudné letovisko...

ponuku na hotel nájdeš napríklad tu:

http://www.andromedatour.sk/detail-zajazdu/1499...

hasleerka
25. jún 2014

škoda že má hotel len 1 prístelku

maarcy
25. jún 2014

@modrajedobra ahoj...ked ste boli v Tunise, vies mi povedat ake maju elektricke zasuvky? daju sa tam napr.nabijat nase mobily atd.? dakujem za odpoved :0)

modrajedobra
27. jún 2014

Ahoj,

v El Moraudi Mahdia sme nemali žiadny problém a pokiaľ viem, celé Tunisko funguje na 220V...nemala by si mať žiadny problém či už s mobilom, alebo notebookom, zástrčky sa dajú používať ako u nás doma...
Inak, Tunisko aj Egypt je skôr vhodné pre ľudí, ktorím nevadí kultúrny šok, oni sú celkom iný ľudia ako mi...ale pre ľudí, ktorí radi poznávajú nové jedlá, architektúru, zvyky, krajinu je Afrika fantastickým miestom na dovolenku, samozrejme, treba si aj dobre vybrať hotel, minimálne 4****

modrajedobra
27. jún 2014

@maarcy
Ahoj,

v El Moraudi Mahdia sme nemali žiadny problém a pokiaľ viem, celé Tunisko funguje na 220V...nemala by si mať žiadny problém či už s mobilom, alebo notebookom, zástrčky sa dajú používať ako u nás doma...
Inak, Tunisko aj Egypt je skôr vhodné pre ľudí, ktorím nevadí kultúrny šok, oni sú celkom iný ľudia ako mi...ale pre ľudí, ktorí radi poznávajú nové jedlá, architektúru, zvyky, krajinu je Afrika fantastickým miestom na dovolenku, samozrejme, treba si aj dobre vybrať hotel, pod 4**** by som nešiel...
ať hotel...

maarcy
27. jún 2014

@modrajedobra dakujem za info :0)

mirip
22. júl 2014

@nefertitka bola som ale tento rok

lenka8522
25. júl 2014

Ahojte baby prosím vás,my ideme teraz do hotela lti mahdia A mám z toho obavy,nebol tam niekto tento rok?máme im dať do pasu nejaké peniaze,aby nám dali dobrú izbu?

lenka8522
25. júl 2014

@hasleerka bola tam kamoška a bola spokojná

lenka8522
25. júl 2014

@lia09 ahoj mozem sa opytat,boli ste nakoniec v lti mahdia beach?lebo mi tam ideme teraz a nejako sa toho obavam,ked som precitala recenzie ☹

lenka8522
25. júl 2014

hasleerka dakujem 🙂

lia09
autor
25. júl 2014

@lenka8522 ahoj boli sme tam minuly rok.Bola to nasa prva dovolenka a my sme boli spokojny.Samozrejme musis ratat s tym,ze tunisko ako krajina je teda riadne spinava a tiez mesto neni nic moc.A ked mam hodnotit len hotel,tak vsetko bolo ok.My sme najprv nedali ziadne peniaze za izbu a dostali sme taku s vyhladom do neakej sachty.Tak potom sme dali 20eur a potom nam dali s vyhladom na more.Strava bola super,vzdy si bolo co vybrat.Akurat tie jedalenske stolicky by mohli byt cistejsie 😒 .Ale personal bol mily.Bazeny boli ciste,teraz tam je aj nieco nove pre deti,to sme my este nemali vtedy.Lehatka si ale treba ist obsadit skoro rano uterakom.V bazene bol bar s napojmy.Piesok bol prekrasny,fakt taky jemnucky a biely.More bolo tiez v pohode,aj ked nebol moc pozvolny vstup.Takze ak ta este nieco zaujima,kludne napis 😉

lia09
autor
25. júl 2014

@lenka8522 ta prva fotka je nas vyhlad z izby.Este ma napadlo ze mne sa nepacilo ze ked sme boli na plazi,tak tam chodili domaci predajcovia a vkuse otravovali,aby sme si nieco kupili

lenka8522
25. júl 2014

ahoj..dakujem,ze si mi napisala,tak nemame hned davat peniaze do pasu za izbu?lebo vacsina pise,ze dostali bez zaplatenia zlu izbu,tak teraz neviem,nechce sa mi v noci s nimi tam natahovat,lebo mame len vo vecerných hodinach odlet.A v pohode ste sa snimi dorozumeli za vymenu izbu?ked som citala recenzie,tak tam jedna pani pisala,ze izby s cislom nad 2000 su strasne zle,nevies nahodou o tom nieco? este raz ti dakujem

lia09
autor
6. aug 2014

@lenka8522 podla mna nedajte hned a uvidite.Ked mate odlet vo vecernych hodinach,tak pravdepodobne nedostanete izbu hned.Budete spat na recepcii.My sme tak boli.Izbu dali az rano o siedmej.Ja som este pocula to,ze izby na prizemi su hrozne,tak si pytajte nieco na poschodi

lulana79
8. aug 2014

Včera sme sa vrátili z Mahdie - prenádherná oblasť... ako to už od viacerých odznelo - ak do Tuniska, tak do Mahdie... boli sme v hotely Thapsus - do toho by som sa už ale nevrátila, do samotnej Mahdie určite áno. Po prečítaní mnohých recenzií sme pri príchode dali do pasu 20eur a dostali sme izbu s výhľadom na more (v cestovke mi už izbu s výhľadom na more ponúknuť nevedeli, že nie je), neľutujem a odporúčam... neskutočne veľa ľudí sa sťažovalo na izbu a menili im ju aj 2-3x, lebo stále niečo nefungovalo. Bol s nami párik, čo si izbu s výhľadom na more zaplatili už v CK a nedostali ju, tak to potom riešili na druhý deň s delegátkou... ak sa chcete vyhnúť prvotným nepríjemnostiam s ubytovaním, oželejte tie peniažky a dajte do pasu - nestojí to za to, aby ste si začiatok dovolenky pokazili tým, že vás ubytujú v suteréne s výhľadom na skladisko... foto 1 - výhľad z izby č. 294, foto 2 - mini nákupné centrá, foto č. 3 - more, foto č. 4 - to naj v celej Mahdii je piesok doslova akoby ste chodili po hladkej múke - úžasné, foto č. 5 a 6 - pláž, foto č. 7 - more plné mušlííííí

jantato
9. aug 2014

Ahojte bol niekto v hotely CARIBBEAN WORLD MAHDIA ? my sa tam strojime, recenzie su aj dobre aj zle,ale to v podtate na každy hotel, sto ludi sto chuti. ake mate skusenosti? počula om že na recepcii je dobre dat niejake to euro(kolko?) aby ste dostali dobru izbu,je to tak? dakujem za info 🙂

krtikcertik
9. aug 2014

to je tak dobrý hotelík že tam sa "bakšiš " ani nemusí dávať 😉

lukinka26
9. aug 2014

@jantato aj my sa tam chystame v utorok,vy kedy? aj ja som pocula ze je dobre dat hned peniazky do pasu,no ale neviem, prideme v noci do hotela,nemci ze maju naj izby;/

jantato
9. aug 2014

@lukinka26 my ideme 22.8,teda ak do pondelka sa nevypreda. , tak ta poprosim niejake info dat potom ak by si bola taka dobra. dakujem 🙂 držim palce nech je super,určite bude 😉

bombonka
9. aug 2014

@jantato ja som tam bola od 26.6.2014 ,bolo naozaj dobre...len jedno minus... nekonecne rady na jedlo

jantato
9. aug 2014

@bombonka a davali te niejake peniaze aby vam dali lepšiu izbu? v pohode boli izby?

lukinka26
9. aug 2014

@jantato jasne podam info,trosku sa obavam ,ale dufam ze to dopadne dobre;)))

bombonka
9. aug 2014

@jantato dala som 10 eur do pasu...boli sme 2, dali nam 3 lozkovu izbu na prizemi pri bazene otocenu do zahrady a bolo tam uplne tichucko

lulana79
11. aug 2014

Tie nekonečné rady na jedlo boli aj u nás, hotel Thapsus... raňajky ok, ale obedy a večere to už sa bolo treba predierať a čakať asi na všetko... Ešte v prvej polke našej dovolenky sa to dalo, ale potom sa hotel úplne zaplnil a tak sa zaplnilo všetko a všade - miesto pri bazéne, na pláži, pri baroch, v jedálni... Tie, čo sa pýtate či dať niečo do pasu hneď alebo až keď vám dajú zlú izbu a chcete ju meniť... ak sa chcete vyhnúť tomu prvotnému ubytovaniu napr. v suterénoch alebo v izbách s výhľadom na smetisko - dajte hneď... Podotýkam, že hotely sú úplne preplnené a tak nie je moc na výber, čo sa izieb týka... najlepšie dostanú tí, čo dajú ako prví 🙂

pomiuk
12. sep 2014

Ahojte. Chceme isť do Nour Palace je to dobrá volba?
@lukinka26
@jantato
@bombonka
@lulana79

jantato
12. sep 2014

@pomiuk ten hotel nepoznam.
my sme boli v caribbean world mahdia a bolo super, čo sa tyka jedla sme nikdy v radoch nečakalimyx. tak 10-20sekund,ja som si nemala na čo stažovat, s malym sme si to užili na 100% 😉

kikina84
1. dec 2014

@xsunx MOZEM SA SPYTAT NA HOTEL? my planujeme dovolenku do tunisu a zhanam nieco s toboganami..a zaroven blizko plaze a pekne more..odporucite mi nieco, dakujem 🙂
@maajka83
@lia09
@nefertitka
@danka2105

4stanka4
1. dec 2014

My sme boli minuly rok v Nour Palace a nemozeme sa stazovat.Sice hotel nemal tobogany ale inak nemozem napisat nic zle.Tento rok sme boli v Maroku v 5* hoteli ale mne osobne aa viac pacil Tunia.Mahdia je krasna sama o sebe.Nas sprievodca povedal ze je to miesto pokojnych dusi🙂Je to tam napr.oproti Sousse naozaj krasne tiche prostredie.