Turecko na začiatku septembra

6. aug 2022

Ahojte kočky. Prosím Vás , chceme ísť prvý krát do Turecka, na začiatku septembra. Chcem sa opýtať na Vaše skúsenosti:
Hotel, kde budú tobogany pre 8r chalana, taktiež čistota hotela a All inclusive podmienka. Robia v septembri aj animátori program pre deti? Aké fakultatívne výlety sa dajú podniknúť v Turecku? Poznáte tam nejaký super water park? Dakujem za tipy 🙂

alabama0011
6. aug 2022

Akurat sme sa vratili z Antalye, hotel Delfine Palace. Najlepsia dovolenka a pojdeme aj buduci rok.

lauha21
7. aug 2022

My sme boli minulý rok, ale až v polke septembra, keď trošku klesli ceny😊 boli sme v Delphin Be Grand… chodili by sme každý rok keby sme na to mali peniaze 😂 toho jedla čo tam bolo, parádne tobogány (myslim 7-8 ich tam bolo), animátori robili aktivity, ale nie toľko ako v sezóne… my na to veľmi nie sme tak sme nechodili až tak veľa

zuzubb007
7. aug 2022

Toto ma vzdy fascinuje, ked dieta ma nastupit do skoly, a rodic si povie ideme na dovolenku, ved naco predtym bol 10 tyzdnov doma, sorry musela som, inac Turecko je krasne

drzaopica
7. aug 2022

@zuzubb007 je to ich vec.Za ten tyzden mu nic neujde len rodicia usetria 500 eur minimalne

oliverceky
7. aug 2022

@alabama0011 ako bolo v Delphin Palace? Je v Lare?

oliverceky
7. aug 2022

@lauha21 Delphin be grand má tobogany vhodné pre pubertiakov a dospelých?

marca12
7. aug 2022

@zuzubb007 asi ze kvoli cene a su profesie,ktore si nemozu zobrat v lete dovolenku. Napr.taky polnohospodar,ci uz pracovnik priamo s technikou na poli alebo manazment,ti nemozu ist v sezone na dovolenku.

zuzubb007
7. aug 2022

@marca12 ano ale stavim sa, ze toto nieje autorkin pripad, kazdy to berie inak ja to beriem ako urcitu formu arogancie, idem si robit rezim aky chcem, toto doslova miluju ucitelky, ved mozem si povedat co si myslim, a komu sa nepaci nech na mna kasle 😉

lauha21
7. aug 2022

@oliverceky áno, my sme s manželom jazdili na tobogánoch stále 😁 myslím si, že keby ma rodičia ako pubertiačku vzali do takéhoto hotela vyskočila by som z kože

autor
7. aug 2022

@zuzubb007 Ahoj, mám viac dôvodov prečo až v septembri 🙂 Nie je za tým žiadna arogancia, ani výsmech učiteľky. Malý má najmenej vymeškaných hodín z celej triedy za minulý rok, nie sme žiadny asociály, že nám nezáleží na vzdelaní dieťaťa. Otázka znela inak, nie či máme/nemáme ísť v septembri . Peknú nedeľu prajem

autor
7. aug 2022

asociáli 🙂 oprava

tamvtme
7. aug 2022

V septembri podla mna super, my sme boli prelom september/oktober, bolo citelne, ze so septembrom pre nich skoncila sezona....more uz bolo studene a hotel vyludneny....v septembri este sluzby, v oktobri uz nic 😀

eni01
8. aug 2022

Ja idem s malou (8r) 14. septembra do Turecka, letíme z Viedne

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz