Ubytovanie v Prahe

khuliniova
27. júl 2022

Spolieham na Vás, vždy mi tu dobre poradite 🤦‍♀️😂hľadám ubytovanie v prahe na 2,3 noci. Podmienka je súkromná kupelna, parkovanie a do 30minut do centra, k pamiatkam.. Priateľ ide z Nemecka, ja zo Slovenka a stretneme sa v Prahe 😂ubytovanie je väčšinou dostupné od 14tej hodiny a kedze tam obaja prídeme ráno potrebovali by sme niekde odparkovat auto (ďakujem aj za tento typ),neviem ci v ramci ubytovania budu ochotni aby sme ho tak mohli odparkovat kym sa ubitujeme 🙂ďakujem!! 🙂

kitycat
27. júl 2022

Nebolo by lepsie zadat parametre na booking? Ozazka akp bx si paty z domu nikdy nevytiahla alebo nikdy nic nevybavovala.
Ak romantiku tak hladaj v mestskej časti Mala strana

Zaparkujes vo vacsine hotelov za 20 eur noc

khuliniova
autor
27. júl 2022

@kitycat odpoveď ak keby si mala encyklopédiu v hlave co ja nemam. Ale vdaka 🙂

viestta
27. júl 2022

@khuliniova zaparkujete niekde na okraji pri obchodných centrách, metrom sa odveziete do centra a poobede si vyzdvihnete auto a ubytujete sa.

kitycat
27. júl 2022

@khuliniova nemam encyklopediu, ale tip kde to hladat

klaudiaden
27. júl 2022

V kazdom ubytovani aj ked budete mat chcek in napriklad od 14 vam dovolia zaparkovat skor. Bol sme tak vela krat a nikde s tym nemali ziadny problem

vikusjk
27. júl 2022

@khuliniova mrkni hotel Comfort Praha East, do centra 10 min metrom, parkovaine vonku aj vnutri za dvacku na noc, vies zaparkovat ked prides, veci nechas v aute a izbu dostanete az po check-in time. Jednoduchy, ale v pohode hotel s klimou a fajn ranajkami.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
27. júl 2022

@khuliniova ahoj velmi pekny hotel aj cenovo dostupný 5 minut od vaclavakeho námestia plus aj s raňajkami sme boli na zaciatku jula a boli sme velmi spokojny. Neviem ci tam maju dako riešené parkovanie ale hotel sa vola Zlatá Váha

kaktusik007
27. júl 2022

@khuliniova adalbert hotel ;) https://www.hoteladalbert.cz/cs/kontakt/ - parkovisko je uzavrety areal, po dohode s recepciou sme prisli o 08:00 hod rano, nechali tam odstavene auto a ubytovali sa az o 18:00, dovtedy sme chodili mhd po Prahe. Hotel je 9 minut elektrickou od zastavky Prazsky hrad, ranajky suprove, personal mily. Za mna tam aj nabuduce.

khuliniova
autor
27. júl 2022

@kaktusik007 žiaľ majú obsadene.. Škoda 🙂ďakujem

khuliniova
autor
27. júl 2022

@ninusa221 cenovo dostupný mi na bookingu za dve noci vyhodilo 565 eur😂😂

janinka007
27. júl 2022

@khuliniova evidentne nevieš hľadať, ja už niekoľko dní pozerám a sú tam lepšie ceny ako u nas

ninusa221
27. júl 2022

@khuliniova my sme boli 7 s toho 3 deti 15 ročne a 4 dospelý na 3 noci mali sme 2 izby a platili sme za nas všetkých aj s ranajkami 545 €

khuliniova
autor
27. júl 2022

@janinka007 ja som písala konkretne k hotelu ktory pani spominala. Tak nevieš asi citat..

khuliniova
autor
27. júl 2022
misinka0611
27. júl 2022

@khuliniova Zaujímavé. Keď si dá človek 1 noc pýtajú 93€ ale pri dvoch nociach vyhodí takúto sumu..

janinka007
28. júl 2022
kaktusik007
28. júl 2022

@janinka007 iny termin ;) a ponuka genius.... hold, booking sa sprava uz ako vyhladavac leteniek --- postupne ak casto hladas nejaku destinaciu a termin, ceny zvysuje.....

kaktusik007
28. júl 2022

@misinka0611 asi v ten termin tam cosi maju --- a ty ak chces izbu, ok, ale si poriadne priplatis

marca12
28. júl 2022

@khuliniova klusne hladaj aj dalej od centra. V Prahe sa velmi rychlo a lahko pohybujes metrom. A v kazdom hoteli ti dovolia zaparkovat skor ako ta ubytuju. My sme byvali v Praha 4 nepamatam si uz nazov a vsade sme chodili mhd a metrom

charlotte545
28. júl 2022

ja odporúčam hotel DUO, nedávno sme tam tam boli ubytovaní, hotel je blízko zastávky metra, pred hotelom parkovisko, dokonca check in sme mali mať od 15tej, ale kontaktovali sme ich vopred a tak sme sa mohli ubytovať hneď ráno, keď sme prišli...na 3 noci spolu s raňajkami pre 2 osoby nás to vyšlo cca 230 € 🙂

misinka0611
28. júl 2022

@janinka007 Mne to neskôr dalo už inú sumu ale stále väčšiu ako napr. tebe na tomto screenshote a to som tam zadala 1 izba a 2 dospelí 2 noci.. ešte aj v termíne ako mala autorka.

Neviem na akom algoritme booking funguje, ale tak u nich rôzne ceny aj keď je človek na mobilnom zariadení aj keď je na PC. Na tom mobilnom to býva spravidla menej.

ninusa221
28. júl 2022

Daj si booking a prahu a zobraziť od najlacnejšieho… inak tam aj ked mas ze 4-5 km od centra tak metrom si tam za 10 minut aj to som možno vela povedala… akoze mne sa pacilo ze sme boli tak blizko lebo vecer po 10 uz žilo len vaclavske namestie ked sme sa chceli najest alebo ist na drink

majka2959
30. júl 2022

@khuliniova Kapucíni Loreta, priamo v centre, parkovanie.