Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  misinka0611
  29. mar 2020    Čítané 55x

  LINOLA - krém pre malých aj veľkých

  Ahojte,

  pred troma týždňami som bola vybraná na testovanie 2 produktov značky Linola, konkrétne krému na ruky Linola Hand a sprchového gélu Linola Shower and Wash.

  S týmito konkrétnymi produktami, som nemala žiadnu skúsenosť, ale dávnejšie som zaobstarala synovi Linola šampón na vlasy, keďže vo vlasoch mal mliečnu chrastu.

  • Linola Hand  

  Tento krém je určený pre veľmi suché, hrubé a namáhané ruky. Obsahuje kyselinu, ktorá podporuje prirodzenú regeneráciu kožnej bariéry. 

  Keďže v tomto období si, ako asi každý, umývame ruky častejšie antibakteriálnym mydlom, ktoré pokožku vysúša, testovanie tohto krému prišlo veľmi vhod. Ruky ostali citeľne zvláčnené a bez nepríjemného pocitu. Krém je rýchlo vstrebateľný a nezanecháva pocit mastných rúk. Konzistenciou ani nie riedky, ani hustý, a má žiadnu až velmi jemnučkú hypoalergénnu vôňu. A čo je hlavné, je vhodný pre atopikov. Balenie má 75 ml.

  • Linola Shower and Wash 

  Keďže syn má pokožku so sklonom k atopii a zvládanie ekzému v jesenných a zimných mesiacoch je obzvlášť náročné, pri výbere kozmetiky preňho si dávam záležať. Hľadám produkty, ktoré sú hypoalergénne, neparfumované a vhodné pre ekzematikov. Voda telo vysušuje, a preto je dôležité telo rýchlo osprchovať a použiť šetrnú kozmetiku. Linola sprchový gél jemne pernil, mal jemnú a príjemnú parfumáciu a podľa opisu by mal zachovávať hydratáciu tela až na 24 hodín. Sprchový gél neobsahuje žiadne látky, ktoré by mohli dráždiť pokožku ekzematikov, ako je urea. Balenie má 300 ml.

  K produktom na testovanie som dostala aj zaujímavý leták s Linola výrobkami. Vďaka nemu som sa dozvedela, že Linola má medzi svojimi produktami aj opaľovací krém, ktorý som sa rozhodla cez leto vyskúšať. 

  Ďakujem Linole a Modrému koníku za možnosť testovať Linolu. 

  Dnes je posledný deň 2 týždňového testovania Linola Hand krému na ruky a Linola Shower and Wash sprchového gélu. S produktami sme boli cela rodina spokojná. Myslim, že pre ľudí s citlivou pokožkou tieto produkty stoja za vyskúšanie. Viac v článku budúci týždeň. #test_linola4

  misinka0611
  Správa bola zmenená    18. mar 2020    

  Pre ľudí s atopickým ekzémom je veľmi dôležitý výber kozmetiky, keďže prichádza priamo do styku s pokožkou.
  Bežné mydlá a sprchové gély pokožku vysušujú, čo je priam katastrofa, pre ľudí so sklonom k atopii. Preto, treba umyvacie emulzie, ktoré pokožku zvláčnia a zachovajú jej prirodzené PH 5,5 a to LINOLA spĺňa. #test_linola4

  Jedno z najkrajších miest pre naše prechádzky v ktoromkoľvek ročnom období 🌷☀️🍁❄️

  misinka0611
  Správa bola zmenená    16. mar 2020    

  Dnes je to presne týždeň testovania Linola Hand krému na suché a popraskané ruky.
  Krém testuje celá rodina. Čo konkrétne mňa veľmi príjemne prekvapilo, je vstrebateľnosť krému, ktorá je prakticky okamžitá, keďže nemám rada mastné krémy 🙂Muž zas pozitívne ohodnotil, že je bez parfemácie 🙂 #test_linola4

  U nás antibakteriálne mydlo je bežnou súčasťou domácnosti. V momentálnej situácii si ruky umývame častejšie, čo samozrejme pokožke rúk dáva zabrať a keďže syn a muž majú suchú pokožku so sklonom k atopickému ekzému, je nutné si ruky krémovať a zachovávať hydratáciu pokožky. Testovanie Linola Hand a Linola Shower And Wash nás doma všetkých potešilo, keďže Linola je vhodná tak ako pre malých tak aj pre veľkých a jedným krémom sme “ zabili 2 muchy jednou ranou “ 🙂
  #test_linola4