Vaše skúsenosti s bábätkom - infant do 2 rokov v lietadle

sellycka13
24. mar 2019

Dobrý deň,
Mate prosím svoje vlastné skúsenosti s dieťaťom v lietadle? Doktorky som sa na poslednej kontrole zabudla opýtať, budem sa ešte na ďalšej pýtať. Zaujímajú ma Vaše skúsenosti bábätko v lietadle konkrétne by sme chceli ísť na dovolenku lietadlom let max do 2 hodín bábätko by malo počas dovolenky 6 mesiacov. Leteckou spoločnosťou by sme išli určite na úrovni myslím tým Austrian Airlines a pod aby nenastali nejaké nečakané udalosti.

korunka1
24. mar 2019

@sellycka13 max 2 hodinovy let a letiet Australian? No neviem,ale zas nie som odbornik. Do Turecka Turkies air. je podradnejsie? O dieta by som si starosti nerobila,okrem ineho ty vieš ake je,ci placlive,pokojné,a pod.

patrica8
24. mar 2019

Uplne v pohode, cim mensie dieta tym mensie starosti.

2helka20
24. mar 2019

ja som letela prvý krát s malým keď mal 10m, v pohode, akurát pri vzlete a prílete som mu dávala čajík kvôli uškám a tlaku 😊

lienka9
24. mar 2019

Prvykrat sme leteli v 5.5mesiaci,druhykrat 8..uplne v pohode sa prehral alebo prespal..ale samozrejme zavisi to od dietata.ak mas kludne dieta,ktore vies zabavit nemal by byt problem.pri vzlietani a pristavani najlepsie kojit,alebo krmit z flase/voda..

tina1988
24. mar 2019

moja letela prvy krat ked mala 7 mesiacov, leteli sme 10 hodin a vsetko zvladla v pohode 🙂 ako pisali vyssie, pri vzlietani a pristavani dat flasu alebo cumel 🙂

yanni
24. mar 2019

@korunka1 Austrian nie Australian😱🙈

yanni
24. mar 2019

@sellycka13 ziadna Problem. Prva dcera Leselampe prvy krat v 3. mesiavoch 6 hodin a potom pravidelne Takmer Kauderwelsch mesiac. Teraz ms Takmer 4 a je frequente traveler. Druha dcera ma Teraz 12 tyzdnov a Letela ako 7 tyzdnova 1 hodinu plus 2 hodiny prestup plus 6 hodin dalsi let. Uplne pohodicka

yanni
24. mar 2019

Sorry za skomoleniny. Blby mobil.

korunka1
24. mar 2019

@yanni sorry, zle som prečítala. Ale aj tak, ak ideš cez cestovku, lety a spoločnosť si veľmi nevyberieš.

sellycka13
autor
24. mar 2019

@yanni sry autocorrect

sellycka13
autor
24. mar 2019

@korunka1 ja som s nimi až tak spokojná nebola a mali viac nehôd ako austrian

sellycka13
autor
24. mar 2019

@yanni ďakujem veľmi pekne za odpoveď 😊👍 aj všetkým za odpovede 🍀😊😊

yanni
25. mar 2019

@korunka1 hm To je Pravda. My si vsetko skladame sami, let, Hotel, Rent a car atd. Cestujeme Fakt ze velaaaaa Ale Nikdy sme nesli cez cestovku.