Vlastná posteľná bielizeň v apartmánoch v Bulharsku

zuzana26
26. jún 2015

Boli ste alebo chystáte sa na dovolenku do Bulharska a ubytovaní budete v apartmáne? Ako je na tom Váš hotel, čo sa týka posteľnej bielizne? Ponúka Vám ju alebo si musíte priniesť vlastnú? Ak si beriete vlastnú, vedeli ste o tom, keď ste si objednávali dovolenku? Keďže ideme na dovolenku po rokoch a prvýkrát do hotela, neviem, či je to štandard alebo ide o nejakú zvláštnosť, na ktorú ma dopredu nikto neupozornil.

eeffka
26. jún 2015

@zuzana26 nuz ja chodim na hotely, penziony a privaty kade tade ale zeby som si mala tahat vlastne povlecenie??? to je aka uroven ubytovania? Kemping?
http://www.zakonypreludi.sk/zz/2008-277#p3

ak ides do HOTELA, ja som bola minuly rok napr konkretne v BLG v 3*** a postelne nam za 12dni vymenili asi 4x, uteraky kazdy den

moni244
26. jún 2015

Moji rodicia idu uz 3 krat a este ani raz si nebrali postelne pradlo, ani do Bulharska a ani do Grecka a vzdy chodia autom a vzdy do apartmanov

zuzana26
autor
26. jún 2015

@eeffka cestovka to uvádza vo všeobecných pokynoch, ktoré nám poslala po objednaní zájazdu, že v APARTMÁNOCH nie sú k dispozícii uteráky (tie my vraj, našťastie budeme mať), toaletný papier, neupratuje sa, nevymieňa bielizeň ani uteráky - to všetko beriem, ale tá posteľná bielizeň ma nepríjemne zaskočila

eeffka
26. jún 2015

@zuzana26 no tak ti poviem, pôjdete do nejakého kempingu este po komancoch... toto urcite nie je normalne
ak sa mozem opytat kolko vas taka dovolenka vyjde?

jaron
26. jún 2015

@zuzana26 to asi záleží od úrovne ubytovania
nemám síce skúsenosti s Bulharskom, ale s Talianskom áno - boli sme v apartmánoch typu vila, čiže nie hotel v pravom slova zmysle, neboli tam poskytované hotelové služby a minulý rok sme si nosili vlastnú bielizeň, alebo za príplatok 5 € sme ju dostali. Tento rok sme to už mali v cene. To však bolo relatívne lacné ubytovanie.
Takže ešte raz - záleží to od úrovne ubytovania, druh, ceny a pod. Je to klasický hotel (hotelové služby - mydlo, uteráky...), alebo len lacné apartmány (môžu byť bez uterákov, toaletného papiera atď.)

Upozorňujem, že pritom tie vily to nie je žiaden kemp, je to normálne slušné ubytovanie, ale bez hotelových služieb, to je rozdiel.

luslus
26. jún 2015

@zuzana26 ved tam postelnu bielizen budes mat len ti ju za pobyt nevymenia

zuzana26
autor
26. jún 2015

@eeffka Práveže je to apartmánový hotel otvorený minulý rok. Cenovo je to porovnateľné s podobnými hotelmi v rovnakej kategórii, s 3 a pol hviezdičkami.

jaron
26. jún 2015

@zuzana26 tak sme to mali aj my v Taliansku, ale to bola cena 229. € v júni s cestou, plnou penziou, výletom loďou do Benátok... čiže naozaj dosť lacné

zuzana26
autor
26. jún 2015

@luslus To by som bola rada, keby to bolo správne vysvetlenie 🙂

eeffka
26. jún 2015

@zuzana26 pozri ten link co som ti poslala doel je tabulka , pri 3*** je nasledovny standard:
- uteráky, osušky a predložky každé dva dni
- posteľná bielizeň každé tri dni

zuzana26
autor
26. jún 2015

@eeffka pozrela som

luslus
26. jún 2015

@zuzana26 ved ti tak pisu,nepisu,ze nie je k dispouicii,len ze sa nevymiena. Ale aj my sme si nosili to IT, chorvatska a na zaciatku aj do BG. Ale teraz uz asi vsade davaju

milanchemik
26. jún 2015

@zuzana26 posledných 6 rokov sme boli v bulharsku a vždy v malých hotelíkoch, ale aby som si tam nosil posteľné prádlo.... 😀

mirkasiva
26. jún 2015
Používateľ mirkasiva je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mirkasiva.

Kam sa chystáš? Do stanu? 😀 ...obliečky budú