Vrátenie peňazí za letenky kvôli tehotenstvu.

ajka174
15. júl 2019

Ahojte mamičky a budúce mamičky! Chcela by som sa s Vami poradiť či nemáte podobnú skúsenosť. S manželom sme si pred pár mesiacmi kúpili letenky spoločnosti Ryanair do Španielska. Neskôr sme však zistili, že čakáme bábätko a nechceme riskovať let (v čase kedy máme kúpené letenky by som mala byť v polovici 5. mesiaca). Chcem sa spýtať či existuje nejaké tlačivo alebo potvrdenie o tehotenstve pre Ryanair po ktorom by nám vrátili peniaze za letenky.
Ďakujem pekne za rady!

fokuska
31. júl 2019

@janne318 Ano ved prave to, ze nie je nijak dokazana suvislost, ale ludia sa asi obavaju preto, ze si to takto daju do suvisu, ze leteli, dopadlo to zle, tak to sposobil let...

A k tomu toceniu hlavy mas pravdu, ja mavam stale nizky tlak, to je vlastne moj normalny tlak a ak vstanem prudko z podprepu tak vidim hviezdicky :D takze je to preto, uz budem vediet 🙂

janne318
31. júl 2019

@mm2008 príspevky ale čítajú viaceré maminky. Sme tu na verejnej diskusii, prečo by sa teda nemohli iné mamičky opýtať na dôvody rozhodnutia autorky, eventuálne prispieť vlastnými skúsenosťami, alebo - dovolím si neskromne tvrdiť - odborným príspevkom a faktami?

tncka
26. apr 2020

@ajka174 necakaj ze ti peniaze vratia,ja som ziadala kvoli zmenenemu zdr.stavu,zlyhavanie srdca,naozaj som nebola schopna letiet,dokladala som spravy od kardiologov a nebola to iba 1,po 2ablaciach ma dali ako tak dokopy,zaslala som im vsetky vyjadrenia dokonca prelozene do AJ a zamietli mi to. Precitaj si na nete podmienky