Vyhľadávanie leteniek Ryanair cez telefón

dzt
4. júl 2022

Ľudia, funguje vám vyhľadávanie leteniek cez telefón (iPhone) na Ryanair? Ja zadám lokalitu, dátum, počet osôb, no nezobrazí nič

grace55
4. júl 2022

@dzt robím to cez ich appku, ide v pohode

janocka
4. júl 2022

áno, cez appku v pohode, našlo mi

simsalabim
4. júl 2022

@dzt mne funguje aj cez prehliadac. Si si ista, ze do danej destinacie Ryanair leti? Lebo vtedy neukaze nic ( BA- Pula - neukaze nic, BA - Milano - ukaze).

dzt
autor
4. júl 2022

@simsalabim cez safari vyhľadávam. Áno zadám kosice-waršava a nič 😏

dzt
autor
4. júl 2022

Appku stiahnutu nemám

simsalabim
4. júl 2022

@dzt treba napisat Warsaw

dzt
autor
4. júl 2022

@simsalabim ja vyberám len z toho co mi tam ponúkne

dzt
autor
4. júl 2022

@simsalabim dám vyhľadať a toto ,,najde,, 😂

tinkavvv
4. júl 2022

@dzt funguje.
A teda odporucam hladat v inkognito mode (anonymne prezeranie).

janocka
4. júl 2022

@dzt problém je v url. Čítala som o tom pred pár dňami v cestovateľskej poradni na FB. Na konci linku to “sk” prepíš na “en” a pôjde to. Takto ako je na foto keď dáš, bude to ok

dzt
autor
4. júl 2022

@janocka super dikes, idem skúsiť 🙂

dzt
autor
4. júl 2022

@tinkavvv prečo?

tinkavvv
4. júl 2022

@dzt pretoze cim viac budes hladat, tym vyssie ceny ti bude ponukat.

dzt
autor
4. júl 2022

@tinkavvv 😱😱😱

janocka
4. júl 2022

@dzt je to tak, ako píše @tinkavvv ... ja som pred pár týždňami bookovala letenky cez wizzair... ale keďže u wizzair sa až po zakliknutí sedadla dozviem, koľko tá rezervácia miesta stojí a krok späť neexistuje, musela som začať rezerváciu nanovo, lebo platiť 20 eur za výber sedadla som nechcela (možnosť nevybrať sedadlo nebola, ani výber sedadla zadarmo pre deti, ako má Ryanair)... no a po začatí novej rezervácie už neboli letenky za 550 ale za 590 eur... kolegyňa bookovala hneď po mne, ten istý let, tiež 1 dospelý + 2 deti ako ja a platila 620 eur.

marca12
4. júl 2022

@tinkavvv to vazne? Wau tak toto som nevedela