Vysoké Tatry cez jarné prázdniny

10. nov 2022

Dobrý deň, rozmýšľali sme nad pobytom vo vysokých tatrách v období jarných prázdnin (február) na par dni, mame 1,5 ročne dieťa, v tatrách sme nikdy neboli, viete doporučiť vhodné ubytanie prosím kde by bolo vyžitie ak by bolo vonku veľmi nepriaznivé počasie? Čosi sme už pozerali na nete ale budem rada za ďalšie recenzie. Rozpočet viacmenej neobmedzeny. Ďakujem

kris_tin257
10. nov 2022

Hotel Hubert! Boli sme tam je to v dedinke Gerlachov všade do Tatier je blízko, majú veľký detský kútik detské kino a vlastnú zoofarmu, vonku veľké detské ihrisko ktoré je uzavieratelne. Odporúčam

pribinak
10. nov 2022

Nechcete ísť v inom termíne? V tom čase budú Tatry praskať vo švíkoch

autor
10. nov 2022

@pribinak manžel je učiteľ čiže voľno nedostane, vždy len cez prázdniny môžme niekam ísť 😃... No aj sa začínam báť, som myslela ze keď sú prázdniny po krajoch ze by to nemuselo byť az také zlé 🙈🙉

autor
10. nov 2022

@kris_tin257 ďakujem tento hotel sme tuším ani nepozerali ešte 🙂

tinkavvv
10. nov 2022

Tak zvolte inu destinaciu. Tatry cez prazdniny, velku noc a vianoce su masovka. Nielen zjazdovky plne, ale aj v hoteloch to citit.

autor
10. nov 2022

@tinkavvv chceli sme tu na slovensku a práve tie Tatry konečne skúsiť, čo by si prosím vedela doporučiť? Ci myslela si skôr niekde do tepla ku moru?

luciadobiasova
10. nov 2022

aaale cez jarne pradniny to v Tatrach nie je take plne ako napr. cez zimu

tinkavvv
10. nov 2022

Ak nie ste lyziari, kludne skuste nejaku inu destinaciu na slovensku. Ak mate male dieta, asi nelyzujete naraz.

autor
10. nov 2022

@tinkavvv a práve môžme vždy len cez to voľno keď sú prázdniny v škole čiže všetko čo si vymenovala 😅 voľno mimo prázdnin určite nedostane

autor
10. nov 2022

@luciadobiasova si ma potešila, sa chystáme na tie Tatry ešte sme ani traja neboli 😅

belllinka
10. nov 2022

@luciadobiasova a jarne prazdniny nie su cez zimu? Februar? Urcite je tam viac ludi na lyzovacke, ako v decembri, ked este nikde nie je poriadne sneh.

luciadobiasova
10. nov 2022

ano, ale jarne prazky su rozdelene podla krajov - takze nebude tam cele Slovensko 🙂

autor
10. nov 2022

@belllinka čiže vianoce silvester a jarne asi všetko jedno bude plno tak ci tak

luciadobiasova
10. nov 2022

ja sa na to nikdy takto nepozeram, ved Tatry nie su 1 miesto - sa to tam rozprestrie 🙂 Kamosi boli v lete v Tatrach a vraj vela ludi na turistike ale aj tak si uzili dovolenku

luciadobiasova
10. nov 2022

a vela ludi uz chodi cez jarne prazky aj do Talianska a Rakuska lyzovat

autor
10. nov 2022

@luciadobiasova skúsime uvidíme, ale radi by sme určite hotel nech si to trosku užijeme s full servisom, keďže sme takto ešte neboli, nech nemusíme variť my, počkám co este dievčatá doporučia aké ubytko

11mirka22
10. nov 2022

Chodievame cez jarné prázdniny, áno ľudí je veľa, ale kapacity sú v tatrách veľké 😁, zmestíte sa. Ja keby som mala neobmedzený rozpočet a tak malé dieťa, vyberám hotel s deckou herňou, welnes vhodné pre deti... Átrium, alebo niektorý zo sorea hotelov (titris napríklad)... My však zatiaľ sme mali super počasie a tak sme trávili čas vonku.

autor
10. nov 2022

@11mirka22 ja sa teším hlavne na sneh a sánky a čas vonku, keďže u nás je akurát voda posledné roky... Ešte musím zistiť ci sa dajú aj sánky poziciat niekde v okolí

vikusjk
10. nov 2022

My sme boli v Tatrach cez jesenne, jarne aj velkonocne prazdniny uz niekolkokrat a nikdy som nemala pocit, ze by praskali vo svikoch, ale mozno to tak len ja vnimam. Jarne ak stihate vo februari, tak mozno este bude sneh a vtedy je super sankovacka z Hrebienka do Smokovca a hore sa vyviezt lanovkou, da sa na to kupit specialny listok, tusim troj alebo stvorhodinovy je. Samozrejme na lanovku je dole trochu cakacka, alebo je potom moznost tahat 2 km sanky aj s dietatom hore pesi. Plus na Hrebienku bude este ladovy dom, tak si budete moct pozriet aj ten.
Podla mna ak si zvolite prijemny hotel, kde sa aj v okoli vysantite a date jeden den nejaky vylet (napr. na ten Hrebienok), tak budete mat krasny zazitok.
Inak sa mozete ist prejst aj na Strbske pleso, alebo vyviezt lanovkou na Skalnate pleso. Lomnicak moze byt tiez krasny, ked je zasnezeny, ale tam odporucam kupit listky vopred, alebo v pripade ak budu lanovky pre pocasie odstavene moze sa stat, ze z dola sa nestihnu dostat na Skalnate a tym padom sa zo skalnateho dostanete hore namiesto nich 🙂

betulinka1
10. nov 2022

Ja mam rada aj hotel Patria.

11mirka22
10. nov 2022

Na Hrebienku sa sánky dajú zapožičať... A určite aj niektoré hotely majú požičovne...

autor
10. nov 2022

@vikusjk ďakujem velmi za podrobný rozpis a prekvapila si ma s tým snehom lebo kocka vyššie písala ze práveze co februári bude skôr ako v decembri tak dúfam ze bude 😁

vikusjk
10. nov 2022

No my sme cez jarne boli naposledy este tesne pred covidom, v 2020 a tiez nejako na februar vysli v nasom kraji a este sme sa skvele posankovali, 1 den sme si pozicali sanky tam na Hrebienku (hore su drevene klasicke, dole maju v sportovych potrebach take kovove, skusili sme ich, ale lepsie boli tie drevene) a zvysok sme na klzakoch a bobach v Lomnici aj pri hoteli v Matliaroch (ale ten by som ti s tak malym dietatom neodporucala, nie je tam pren vyzitie) vysantili do sytosti.

bluemoon24
10. nov 2022

Atrium High Tatras nebo Permon (Podbanske resort) ale bookojte cim skor, nebo budou plne 🙂

queen_mary
10. nov 2022

Ahoj, odporucam hotel Patria. Pekny detsky kutik aj kupacie priestory pre take dieta. Super poloha.. potom hotel Borovica ma pekny detsky kutik. V Smokovci neviem ako su na tom s detskymi kutikmi, ale grandhotel stary smokovec ma dobru polohu. Dalej hotel Permon (pripadne Pieris, lebo Permon je drahsi - ale zasa tie presuny no neviem, to by sa mi asi nechcelo s malym dietatkom). Ja mam rada v Jasnej pre deti Grand a hotel Druzba.

autor
10. nov 2022

@bluemoon24 no preto som sa pytala teraz, lebo muž by to nechal na prvý februárový tyzden 😅 a myslím ze už by bolo prd a ďakujem za tip ☺️

autor
10. nov 2022

@queen_mary ďakujem pozrieme