Wizz air lety

katrin91
26. mar 2018

Ahojte. Nemáte náhodou niekto skúsenosť s takouto situáciou? S manželom máme kúpené letenky na zajtra do Albánska. Ja však ísť nemôžem,teda cestovať bude len manžel. Keď nenastúpim do lietadla , zrušia letenku aj jemu ? Alebo mu zrušia spiatočnú letenku ? Chceme sa vyvarovať týchto stresových situácii. Nevieme či mám spraviť check in na moju letenku alebo nie. Sme v Maďarsku a nevieme sa dovolať na zakaznickuinku wizz air. Ďakujem za vaše odpovede

nevestickka
26. mar 2018

@katrin91 zial neporadim, aj ked nemyslim, ze by mali stornovat jeho letenku, jeho by sa to nijak dotknut nemalo. Najlepsie ak skusis napisat priamo do skupiny Cestujeme lietadlom - sem https://www.modrykonik.sk/group/8892/ je tam kopec skusenych cestovateliek, urcite poradia 😉

dadymima
26. mar 2018

skúsenosť nemám, ale môj názor je ten, že ak spravis online checkin len na jeho letenku tak on normal poleti a ty nie... nemaju preco zrusit jeho letenku...

luckajakub
26. mar 2018

@katrin91 ja pokial viem tak budes platit nejaku pokutu ak nenastupis do lietadla..

zuz_anaa
26. mar 2018

Nieeee. Ty si check in nerob! Urob normálne check in na manželovu. Ty si nemáš dôvod robiť check in keď letieť nebudeš a ani ziadnu pokutu platiť nebudeš.

maraska
26. mar 2018

Ziadna pokuta, urobte check in iba tomu kto poleti,
Poplatok je ak nestihnes let a budes chciet zmenit na dalsi
Ak nestihnes/nepoletis neplatis nic

dadymima
26. mar 2018

@luckajakub a aku pokutu by platila a komu? ved ked raz nenastupi tak nenastupi, si tu nemylte hrasok a kukuricu...

nina19833
26. mar 2018

Taktiež si myslím, že pokutu vám nedajú. Tebe prepadne letenka a on bude normálne letieť