Zlé recenzie na hotel Zante Royal Family na Zakynthose, Grécko

15. jún 2013

Ahojte. Chcem sa opýtať, ako beriete a máte skúsenosti na recenzie na hotely, ak idete na dovolenku. My sme si predvčerom rezervovali tento hotel na základe jednej dobrej recenzie, a teraz nachádzam iba skôr zlé. Ideme s tromi deťmi - najmenšie má rok - doteraz sme boli vždy iba v Chorvátsku autom. Mám obavy, aby to stálo za tie peniaze....naša prvá takáto dovolenka. Poraďte, veriť, či neveriť?

16. jún 2013

@dasa999 Ahoj. Najlepšie je to počuť od niekoho, kto tam naozaj bol. Len by som sa ťa opýtala, či si nemyslíš, že izby sú tam aj lepšie aj horšie. Preto tie negat.recenzie? Lebo všeobecne problém majú asi najviac s tými izbami. V podstate ostatné bude asi naozaj o.k. Pozerala som si aj viac info o Zakynthose - ten ostrov aj výlety vyzerajú veľmi pekne. 🙂 🙂 🙂

dasa999
16. jún 2013

@bianka1234. Ahoj, my sme bývali v tom lepšom hoteli, rozprávali sme sa s ľudmi, ktorí bývali v tom druhom hoteli a ti tiež nemali žiadne výhrady voči ubytovaniu. Ak si môžete vybrať, žiadajte si izbu na prvom poschodí, lebo na prízemí sa niekedy sa v izbách objavia mravce, ale nie je to žiadny problém - my sme si jedlo schovali do chladničky a bolo po probléme. My sme tú možnosť nemali, nakoľko sme išli na posledný last minut - čiže mali sme na všetko 2 dni. Ak máte izbu s výhľadom na more, tak dostanete izbu so obrovskými oknami a ten výhľad bude stáť zato. Čo sa týka výletov - my sme absolvovali kvôli deťom iba okružnú platbu okolo ostrova, ale bolo to niečo úžasné - nádherné zátoky, kde sme sa kúpali a potápali, videli sme korytnačky carety - carety, ktoré plávali okolo našej lode - deti ale aj my dospelí sme mali z toho úžasný zážitok, ako sa nám korytnačky predvádzali. Ak Vám deti zvládnu aj dlhší výlet, odporúčam ísť pozrieť pláž Navagio. Ešte chcem podotknúť ohľadom pláže - je trošku ďalej, v čase keď sme tam boli my, nefungoval výťah na pláž, takže sme chodili pešo. Iným výťahom sme sa zviezli a potom sme zišli schodmi dolu - nie je ich veľa. Dá sa to zvládnuť. 🙂 🙂 🙂

16. jún 2013

@dasa999tiež máme priplatený výhľad na more. Čiže asi máme objednané presne to isté aj tú istú cestovku, tak je nádej, že to bude také ako u vás. Dúfam, že tá izba na prvom sa dá vyžiadať, že to nebude dopredu zadelené. Veľmi ti ďakujem, pomohla si 😉

16. jún 2013

ahoj ja to riesim tak ,ze si vzdy kuknem stranku www.tripadvisor.com ,su tam realne fotky od dovolenkarov aj s popisom ako boli spokojni.. http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g776...

bianka1
16. jún 2013

ahoj my sme boli v hotely admiral tsilivi a bolo suprovo 🙂

dasa999
16. jún 2013

@bianka1234 Ahoj, keď máš priplatený výhľad na more tak budete mať izbu na prvom poschodí, ale radšej si to v cestovke over. Nám delegát priamo na mieste povedal, že s tým nie je problém, len to musia v cestovke poznačiť ku zájazdu. Kedy odlietate? My sme minulý rok odlietali posledný júnový týždeň a more už bolo super teplučké. Želám Vám krásnu dovolenku. 🙂 🙂 🙂

16. jún 2013

@dasa999 Letíme až 23.augusta, lebo skôr boli rodinné izby vypredané. Ďakujem ešte raz. Chceme si tú dovolenku užiť, hlavne, že budeme spolu, bude čisto, strava a pekná pláž.... 🙂 V najväčšej horúčave mám kde deti dať (Zantyho svet) a nemusia byť na izbe. ahoj
Nadula01 - tí angličania fakt píšu hrozné veci....aj keď sa mi zdá, že od roku 2012 sa tie recenzie trochu lepšia 😅 Uvidíme 🙂 Ďakujem.

17. jún 2013

Len by som chcela dodať, že dnes som volala s pani z Tip Travel a pýtala som sa na tie recenzie - je to veľmi milá pani a vravela, že tie recenzie museli byť staršie, lebo ten areál sa každý rok stále rekonštruuje - minulý rok vraj komplet bazény. A minulého roku tam vraj bola jej neter robiť animátorku, že určite budeme spokojní. Tak nejak cítim, že to bude naozaj nakoniec dobré.. 😉 Ďakujem za všetky príspevky.

namornicka
17. jún 2013

Bianka ber to tak, že ľudia stále na niečo frflú a stále sa im niečo nepáči. Ak si chceš dovolenku pokaziť tak si ju pokazíš, ak nie tak nie (ak na to nebude naozaj vážny dôvod). Bola som s rodinou aj na Gréckych ostrovoch v rezortoch, vždy tam boli ľudia čo sa im niečo nepáčilo. Teraz chodíme na vlastnú päsť (letenka plus ubytovanie cez internet), tak sa mi to páči viac, aj tam by sa dalo nájsť niečo na čo sa sťažovať. Choď tam s tým že idete na vytúženú dovolenku, deti sa budú tešiť z mora, nenechaj sa rozladiť maličkosťami.

katkadado
17. jún 2013

@lucinkab ahoj velmi ma zaujalo to samostatne organizovanie dovolenky kupis letnky ubytko a s letiska ides taxikom do ubytka kolko ta vyjde dovolenka v grecku takto pre dvoch dospelych a jedno dieta 6 rokov lebo cez cestovku aj na last je to od 1500 a vysiie a kolkotakychto dovoleniek si uz absolvovala na vlastnu pest ,ak mozesnapis velmi ma to zaujma, a ubytko hladas niekde kusok od letiska ci ako.

lucinkab
17. jún 2013

@katkadado ahoj,, najdes hotel zarezervujes a letenky detto cez vizzair..com staci odvaha,..je to ovlela lavćnejsie...tak ti poviem vas by to v tom hoteli vyslo ako nas 30€ den mimo sezony /jun, september atd a 55€ den v sezone jul-august, po 14dnoch je dalsich 7ubytko zadarmo.... kukni nsi webku http://clear-horizon.com/index.php?pg=contact je tam aj mail, kludne pis aj po slovensky spolumajitelka je slovenka =)
nemate sa coho bat jedine toho ze usetrite 😎 😉

barcelona94901
17. jún 2013

@katkadado alebo si pozri cez booking,dáš si hotel,ktorý má kyvadlovu dpravu z letiska a je to 😉

onka
11. júl 2013

lucinkab poslala som Ti internu postu, prosim nakukni, ked budes mat cas. Ide o tu dovolenku v Amoudi. dakujem

12. júl 2013

@bianka1234 Ahoj aj my sa chystame do tohto komplexu, mame rezervovany Imperial Beach.Tiez letime 23.8. 2013 🙂Dlho sme sa rozhodovali,dcera ma 18 mesiacov a velmi sme chceli ist k moru.V tip traveli bol velmi mily pan,trpezlivo odpovedal na vsetky moje otazky, dokonca sme spolu presli aj nejake ohlasy od klientov ktori tam boli.Boli spokojni,ale jasne ze sa nasli aj ti co mali k hotelu vyhrady.Vraj presiel hotel rekonstrukciou.Tak uvidime 🙂A citala som aj recenzie na anglickych forach,a nasli sa aj spokojni aj kritici :(

15. júl 2013

@alenast Ahoj. Dúfam, že sa tam niekde stretneme 😉 A tiež verím, že vyjde všetko tak, ako má, že si donesieme odtiaľ iba pekné spomienky.

5. sep 2013

@bianka1234 Ahoj, dufam, ze ste pricestovali domov v poriadku, kedze Vas cakala este narocna cesta domov.Pozdravujeme dievcata, prajeme im vela uspechov v skole a tiez Matejka. Myslim, ze sme mali krasnu dovolenku, aj napriek pociatocnym obavam 🙂
Boli sme vcera u nasej lekarky, mame herpesovu anginu :(, ale vraj dobre ze nam nedali ATB. Dostala vitaminiky a salviovysprej do pusinky, tak snad nam to prejde cim skor.
Mozno sa este niekedy stretneme na dovolenke 🙂
Laura a Alena

5. sep 2013

@alenast Ahojte rodinka. Ďakujeme za pozdrav a tiež prajeme všetko dobré, malej hlavne skoré uzdravenie. Tiež sme sa zhodli, že to bola jedna z našich najkrajších dovoleniek 😉 Docestovali sme v poriadku. Dúfam, že sa niekedy ešte stretneme. 😵

7. sep 2013

@bianka1234 ahoj, teraz som narazila na tuto diskusiu..mame od utorka zarezervovany presne tento hotel a tiez som zostala trosku v pomykove z tych recenzii,hoci su tam niektore aj velmi pozitivne.. takze bolo vsetko v poriadku,s nicim si nebola nespokojna?

kikina84
7. sep 2013

@bianka1234 hlavne treba brat do uvahy vacsinu..je aj vela ludi ktory su extremne narocny a vadi im aj cervene prestieradlo namiesto bieleho..stazuju sa na stravu a pritom strava je fantasticka..neviem ci doma jedia diamantove oblozene chlebicky..ale takychto moc narocnych ludi je povacsine menej..takze brala by som do uvahy asi tie recenzie ktore maju prevahu..ja osobne to tak vzdy robim..a cim aktualnejsie tym lepsie.. 🙂 ..kazdopadne najlepsie je osobna skusenost niekoho 😉

8. sep 2013

@lerenard Ahoj 🙂
Áno, bola to jedna z našich najkrajších dovoleniek. Myslím, že ľudia, ktorí píšu zlé recenzie sú nespokojní s týmito vecami: - pri príchode na izbu vás čaká také malé prekvapenie v podobe veľmi jednoduchej a staršej izby, teda hlavne asi kúpeľne. Ale nikdy sa nám nehnusilo, pretože izby boli fakt čistučké, každý deň upratané komplet, menené osušky aj post.prádlo. Už na druhý deň sme sa s tou izbou "zžili". - Rezort sa nám veľmi páčil, naozaj krásne vybudovaný, len potrebuje rekonštrukciu, hlavne izby. (Vraj majiteľ získal nejaké grandy a bude sa rekonštr.)
Hotel je zameraný na rodiny s deťmi, preto ak tam idú mladí za zábavou, určite sa im až tak nepáči.
- Je to mimo nejakého ruchu, mesta. Ale o program je postarané. Najsuper bol aqua- splach o 12. v bazéne pri tobogáne.
Moje odporúčanie pre vás je: určite si požičajte auto aspoň na 2 dni a pochodte si ostrov - je nádherný, boli sme aj na korytnačích plážach, videli nádherné zátoky...
* Boli nám ponúkané aj fakult.výlety cez našu cestovku - napr. na pláž Navagio a na korytnačky. Ale to sú celodenné masovky, ku pláži Navagio sa ani nedá s takou ľoďou priplávať,ale treba tam doplávať,ak ste plavci. Ak by ste mali auto, dostanete sa bližšie ku tej pláži a odtiaľ sa ponúka veľa rôznych menších ľodiek pre cca 20ľudí na super 3 hod. výlet aj s kúpaním sa v modrých jaskyniach. Aj na korytnačky sa dá ísť podobne od korytn.pláží..
Jedlo bolo super, nevedeli sme, čo skôr ochutnať 😝
Tak toľko moja trochu obšírnejšia odpoveď 😅 Ak by si chcela ešte niečo vedieť, kľudne sa pýtaj.

8. sep 2013

@bianka1234 dakujem ti velmi za odpoved ,si zlata 🙂 aj mne z tych recenzii vyslo ze najvacsi problem mavali s izbami,ale pokial je tam cisto,nieje to az take podstatne,ved tam clovek travi minimum casu.. mame maleho syna takze nejaky nocny zivot pri nom nehrozi,keby tam aj bol 😉 akurat vyjst si podvecer do nejakeho mestecka by nebolo zle,ale ved to sa snad nejako bude dat vyriesit..auto si urcite planujeme pozicat,ked uz sme tam nech vidime co najviac.. a pristup k plazi nebol problem? lebo vraj tam je dost schodov pre male dieta,tak este sa trosku obavam toho ako budeme toho nasho valibuka vlacit.. ale vliala si mi pozitivnu energiu,uz sa tesim 🙂

10. sep 2013

@lerenard Vyjsť si večer do mestečka - ktoré by stálo za to si myslím, že asi až do Zakynthosu. Je to asi 30 min. autom. Ale nenašli sme tam tie typické grécke domčeky kvôli zemetraseniu, ktoré tam bolo a gréci si potom vystavali už také obyčajné domy. Zakynthos je krááááásny, čo sa týka prírody, útesov, pláži, mora...... 🙂 Západy slnka na opačnej strane ostrova....
Ináč, používali sme aj GPS v mobile, aby sme všade trafili, v hoteli a požičovni sme dostali mapku, ale navigácia veľa pomohla. Napriek tomu, že ostrov nie je veľký. 🙂
Prístup k moru - išla aj tá často diskutovaná lanovka - každých 20 min., čo som nechápala, prečo nejde, keď tam proste prídu ľudia, ale musia si počkať. Alebo za ten čas by aj 5x zišli pešo. Lanovka stará, taká zvláštna - ja som sa 2x so strachom zviezla.
Od bazénu pri tobogáne je výťah, potom asi 3x také strmšie kamenné schody - pri ceste na pláž v pohode, naspäť, trochu zaberák - tiež sme mali malého valibuka a ja som fučala ako lokomotíva pri výťahu....No dalo sa...Komplex je proste vybudovaný na skale, schody sú všade....nie je to až tak hrozné....Ak budete mať auto na viac dni, okolité blízke pláže sú kráááááááááááásne. Mne sa najviac páčila pláž Gerakas s korytnačími vajíčkami asi 4- 5 min. autom. No, zase taká obšírna odpoveď 😅
Môžem sa opýtať, kedy idete?

21. sep 2013

@bianka1234 ahoj,no uz sme aj spat z dovolenky boli sme od 10.-20.9. nebola som vobec na nete medzitym.. myslim ze najvacsi problem ktory mali ludia s hotelom je ten ze nebol 4hviezdickovy ako je uvadzany ale tak na 3, cize ked niekto ocakava nejaky luxus asi je sklamany.. ale ja nemozem nic zle povedat,izba cista,kazdy den nam vsetko povymienali,upratali..aj tie schody na plaz sa dali,neboli sme na nej az tolko krat.. tiez sa nam pacila ta gerakas,aj banana beach bola pekna.. aj sme co to pobehali,takze sme boli spokojni,ziadne hororove scenare 🙂 jedine nam ochorel maly,tak sme mali tazkosti spojene s tym,ale za to hotel nemohol 🙂 dakujem este raz za odpoved,som rada ze ste si dovolenku uzili vy aj my 🙂

21. sep 2013

ahoj ,ja vzdy ked niekam idem ,chodim na jednu stranku,kde su realne fotky od dovolenkarov..jedna fotka napovie viac ako 5x napisane.nasla som aj vas hotel ,tak kukni je tam 50 fotiek - 50 traveler photos - na to klikni http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g776...

gab
21. sep 2013

@zuzulina11 -ja som bola v Kozanose (so sestrou) pred 10 rokmi, mozem potvrdit, ze nadhera, aj ked si myslim, ze za tie roky sa to muselo tam zmenit, bol tam neskutocny klud, skoro ziadni turisti, pokoj, na veceru sme zbehli do dediny a potom pomalicky znova do studia, vcera sme sa vratili zo zakyntosu, ale boli sme v tsilivi, v hoteli so stravou, mne sa nechcelo varit, chceli sme oddych, aj tu u nas bola voda neskutocne cista, plaz s jemnym pieskom a dlho bola plytcina 🙂

gab
21. sep 2013

@nadula01 - aj mm tuto stranku studuje, studuje a studuje 😀, a este aj tuto http://www.holidaycheck.at/ kym sa rozhodneme kam pocestujeme 😎

21. sep 2013

@gab presne ako u nas :D

22. sep 2013

@lerenard Ahoj. Asi sme to všetko vnímali rovnako. 🙂 Nebol to taký horor, ako niektorí písali, taký "normal", aj keď, dovolenka je o tom, akú si ju sám urobíš. A aj mi sme si to veľmi užili. Ale o rok snáď niečo nové, nepoznané ......🙂)))))) Som rada, že ste v poriadku došli domov. Ahoj.

28. máj 2014

@bianka1234 Ahojte rodinka ;) Ako sa mate?Chystate sa niekde k moru...zeby sme sa stretli...mozno v lietadle? ;)

katinka1987
9. aug 2014

@dasa999 Ahoj, a ktory z tych troch je ten luxusnejsi, lepsi? Tiez tento rok chceme ist a nachadzam nekonecne vela zlych recenzii ☹