Ako ísť do Paríža letecky čo najlacnejšie?

allysonn
7. jún 2013

Baby je tu niekto,kto absolvoval krátky pobyt v Paríži?
Chceli by sme so sestrou a jej 1rocnym dietatkom ist letecky do Pariza,prespat tam jednu noc a to je vsetko 🙂
Ako si to zariadit?Ako najst lacne ubytko iba na prespatie?Letenky cez aku spolocnost su najlacnejsie?Lahko sa da stratit v Parizi?😀
Za kazdu radu ci cennu informciu dakujeme 🙂

andelok
7. jún 2013

Ja som bola na dve noci. Jedna noc je podla mna velmi malo. Pariz je obrovske mesto, presuny trvaju dlho (a na letisko este dlhsie, kedze je to na periferii mesta), takze vela casu zabijete cestovanim. Urcite minimalne dve noci, inak z toho nic nebudete mat. My sme byvali tuto: http://www.hotel-moderne-temple-paris.com/ Bol to fajn hotel s dobrymi cenami, na recepcii bol dokonca Cech 🙂 Stratit sa da asi ako v kazdom velkom meste, ale je tam kopa ludi, ktorych sa mozete opytat 🙂
@allysonn

tortelinka
7. jún 2013

@allysonn jedna noc sa nevyplati...nic nestihnes, zbytocne vyhodene peniaze za letenku

allysonn
autor
7. jún 2013

Este niekto sa podeli?

tortelinka
7. jún 2013

@allysonn a ak hladas, jednoduche a lacne ubytko...tak hotely F1, asi najlacnejsie

modrazaba
7. jún 2013

@allysonn najlacnejsie su hotely F1 ako pisala tortelinka, este premiere classe, v F1 su spolocne socialne zariadenia, neviem pre kolko izieb, let je najlacnejsi ryanairom, stratit sa da 😀 posielam ti link na plan metra
http://www.parisdigest.com/photos/paris_metro_m...
inak, k turistom su parizania ochotni, aj ked sa stratite, niekoho sa spytate
v metre si hlavne davajte pozor na osobne veci, kriminalita je velka.....

modrazaba
7. jún 2013

@allysonn este ma napadol hotel balladins, aj tam su celkom prijatelne ceny a socialne zariadenie mas na izbe

katkaseiner
7. jún 2013

tiez sme boli v balladins-e, sice je to uz kopec rokov dozadu. Ako pre studentky pubertacky to bol luxus za prijatelnu cenu :D

allysonn
autor
8. jún 2013

Ešte niekto?

galiver
16. jún 2013

Letenky klasicky cez Ryanair, letí sa na letisko Beauvais, ktoré je od Paríža vzdialené 80 km. Do Paríža pravidelne chodia autobusy, platí sa nejakých 10-15e.

Ubytko - klasika Formula1, to ti odporučia asi všade.

Bol som v Paríži len 1 deň, teraz plánujem byť dlhšie a popozerať pamiatky. Viete mi poradiť web kde sú spísané všetky dôležité pamiatky v Paríži? našiel som http://historickepamiatky.sk/pamiatky-v-parizi/ ale potreboval by som ich viac.

Díky

zuzana76
16. jún 2013

@allysonn jedna noc sa vam urcite neoplati, to sa neda stihnut ani z letiska dostat do hotela a druhy den zase od rana mzoes cestovat hned na letisko

emily76
16. jún 2013

@allysonn my sme boli 2x, ale na jednu noc fakt ako baby pisali.. jeden den stratis cestou tam a druhy cestou naspat. My sme leteli vtedy sky europe, ale ti su uz vies kde.. ryan lieta, ale bacha, na nejake letisko blizko Pariza, takze cesta do mesta bude o cosi dlhsia ako z CDG alebo Orly. Ubytko.. my sme byvali tiez v Moderne du temple, ale odvedy zmenil vraj majitela a potom isiel s kvalitou dost dole podla hodnoteni.. potvrdili izby a hostia dostali uplne ine, alebo dvaja jednopostelovu.... takze by som si dala nan asi pozor. Ked si nahodis do googlu accomodation Paris, tak ti urcite vyhodi ponuku hotelov a rozhodnes podla ceny. Mozno, ak chcete vidiet nieco konkretne, tak by som si hladala hotel pobliz toho, nech sa nemusis trepat metrom cez pol Pariza. Metro je oznacene koncovou stanicou, nie ako busy u nas, ze ukazuju nasledujucu stanicu, ale podla planiku metra, co sa da vziat priamo na stanici sa lahko zorientujes. Daju sa kupit listky paris vizit sa tusim volaju, kde mas volny vstup do metra v urcitej oblasti, staci na zonu 1 az 3. To mas vratane Versailles. Ak mas este nejake otazky, kludne sa popytaj, mozno budem vediet pomoct. 😉

bbbarunka
19. jún 2013

@allysonn skus stranku skyscanner.com, da sa tam nastavit notifikacia cien leteniek do konkretnej destinacie a na konkretne miesto. co sa tyka pariza, v centre sa da dobre orientovat, tazko sa tam stratis.

lucass81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz