Aký transport voliť z letiska na Mallorce?

hama_ba
23. aug 2019

Ahojte,
prosím Vás cestovali ste už niekto z letiska v Palme do hotela shuttle transferom (shuttle bus, ktorý si objednáte a bude vás čakať na letisku)? Čítala som už mnoho recenzií na tripadvisore či forách, ale zaujímali by ma spoločnosti, s ktorými máte reálne pozitívne ale aj negatívne skúsenosti.
Vďaka

piatok28
23. aug 2019

@hama_ba my sme si prenajali auto na 8 dní s plným poistením 170 eur. A keď sme boli v iných krajinách tak sme sa vynašli MHD a vyšlo to o polovicu menej. So shuttle busom na malorke poradiť neviem ale skus pozrieť stránku Janka travelhacker myslím ze tam je aj článok o malorke alebo srdcom dobrodruh snáď pomôže možno nájdeš co hľadáš 🙂

benit
24. aug 2019

My sme si vzdy na letisku zobrali taxik. A potom na mieste prenajali auto.

zuzana76
24. aug 2019

@hama_ba my sme išli shuttle bušom. Len do. Požičovne áut, tam sme si prenajali auto

hama_ba
autor
24. aug 2019

Ďakujem pekne za odpovede. Shuttle bus by som chcela skôr kvôli tomu, že s manželom nie sme skúsení vodiči takže si veľmi netrúfame šoférovať v cudzej krajine. @piatok28 prosím ťa a v akej spoločnosti ste si prenajali auto ak by sme si náhodou trúfli 🙂 @zuzana76 a ten shuttle bus, ktorý šiel len do požičovne si pamätáš, akej bol spoločnosti?

piatok28
24. aug 2019

@hama_ba cez wiber. Nájdeš cez Google. Letíme v stredu vy kedy?

piatok28
24. aug 2019

@hama_ba a shuttle mame v cene do požičovne ak Objednáš auto príde ti mail kde je to pekne vysvetlene ešte aj obrázky video 🙂

hama_ba
autor
24. aug 2019

@piatok28 na wiber som čítala len pozitívne ohlasy, tak to skúsime prinajhoršom ním 🙂 letíme v piatok ráno

piatok28
24. aug 2019

@hama_ba hej aj ja som kvôli tomu ze najlepšie recenzie mali ale dajte si to poistenie all inclusiv ci ako sa to vola to najvyššie a nemusíte ani žiaden depozit nechávať a po pozicani si pre istotu auto pofotte aby vám nenasili potom niečo.

zuzana76
24. aug 2019

@hama_ba bohuzial nepamatam, len viem, ze sme vysli pred letisko, teda este v areali a tam bola zastavka

hama_ba
autor
24. aug 2019

@piatok28 super, vdaka za tipy! 🙂 a krásnu dovolenku prajem

piatok28
24. aug 2019

@hama_ba nieje začo peknú dovolenku aj tebe 🙂