• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Baby, kam idete na dovolenku 2009?

25. januára 2010 
Bzucinko caves, ja akurat zavislacim na Krete :grinning: da sa tu kupit vsetko okrem mliecka samozrejme. CCa v tej istej cene ako u nas...

Inak je tu fakt uplne bombovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue a vies mi povedat aj ake znacky plienok su tam ? dakujem :slight_smile:
13. jún 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme uz tretikrat na Malorku, velmi sa mi tam paci, je to raj :slight_smile:
14. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi ideme , do Turecka a bez detí......
22. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pojdeme do Cicmanov,maleho by som este k moru nezobrala :wink:
22. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli s malou keď mala 10 mes. ešte som ju kojila a spávala 2x za deň , s mužom sme sa aj pochytili kto s ňou ostane na izbe..... samozrejme že ja :cry: :cry: :cry: tak sme si teraz povedali že bez detí a ideme aj po výletoch....
22. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, poradte kam ist na dovolenku k moru s 14-15 mesacnymi detmi? Boli ste niekde s takymi drobcami, mozte nieco odporucit? Uz nekojim, takze nieco s vhodnou stravou pre deti. Dakujem
25. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, skus si najst temy, je ich tu kopec...vo fore "kam s detmi"...odporucam Taliansko, urcite!!! :sunglasses: :sunglasses:
25. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka dakujem :slight_smile: Nechcelo sa mi hladat a citat, tak som napisala sem, ci sa niekto neozve :wink: A kde konkreten v Taliansku si bola?
25. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok