Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
sue
21. feb 2020
Dnes ma dojal môj šéf. Má už svoj vek, ale s manželkou majú krásny vzťah. Pri jeho odchode z prace som mu pripomenula, že manželka má blížiace sa meniny. Večer sme sa náhodou stretli. V trojici...a viete čo? Ona sa mi poďakovala, že som mu pripomenula, že ma sviatok. Ten báječný muž jej priniesol kyticu kvetov a príznal sa jej :slight_smile: obaja sa smiali, že je to prvýkrát, čo jej priniesol kvety na meniny po 45 rokoch manželstva. Zároveň viem, že sa nesmierne ľúbia. Možno si poviete, že jej ich mal nosiť každý rok, ale oni si lásku prejavujú každodenné inak. Mňa dojala ta úprimnosť a čestnosť. Kiežby sme ju všetci mali v sebe.
Zobraz celú správu
sue
18. nov 2019
Syn (11r.) ma takúto skaredu odreninu zboku chodidla od korčule. Stalo sa mu to v piatok. Cez víkend sme to natierali najskôr bepanthenom, potom framykoin om. Tým, že ma nonstop nohu v ponozke / topanke nevetra sa to a nebojí. Mate nejaký tip co na to? Vďaka.
Zobraz celú správu
sue
2. jún 2019
Pomooooc. Piekla som novu tortu s novou plnkou - 750ml šľahačky a 700g čokolády - šľahačku priviesť do varu, vypnúť, nechať rozpustiť čokoládu, po vychladeni plniť tortu. Lenže po naplnení sa mi to rozteka :( drbla som to do chladničky, ktorá je zapnutá na najväčšie chladenie, je tam nádej, že to do rána stuhne a budem ju môcť ozdobiť? Toto je prvýkrát co mi recept takto zlyhal :( oslava je Zajtra o 14tej :(
Zobraz celú správu
sue
Správa bola zmenená 19. máj 2019
Dnes sa v obci pri Banskej Bystrici v domácom bazéniku utopilo 2 ročné dieťatko, ľudia buďme opatrní... spústa tu má doma bazény, zlé sa stane rýchlo :( Úprimnú sústrasť rodine, ak tu náhodou sú :( :( :(
Zobraz celú správu
sue
22. apr 2019
Domáci dezodorant v spreji

5 g yzopu lekárskeho (sušený)
100 ml bieleho vína
ocot
éterický olej
Sušený yzop (pôsobí proti poteniu) nasypte do vína a nechajte ho cez noc lúhovať. Ďalší deň víno preceďte a pridajte do neho lyžicu octu. Vôňu dodáte dezodorantu pár kvapkami obľúbeného éterického oleja. Hotový deodorant prelejte do fľaštičky so sprejom a používajte ho úplne rovnako ako ten z obchodu. Výhodou je, že nezanecháva škvrny na bielizni.

Tuhý domácí dezodorant

Zmiešajte 3 lyžice jedlej sódy a 3 lyžice kukuričného škrobu. Pridajte vôňu niekoľkými kvapkami esenciálneho oleja. Postupne do zmesi vmiešajte asi 6 lyžíc kokosového oleja. Miešajte, kým zmes neprestane kvapkať a dostane tuhšiu štruktúru. Na telo ho nanášajte mazaním, podobne ako pri kréme. Skvele poslúži nielen do podpazušia, ale napríklad aj na nohy.
Zobraz celú správu
sue
19. feb 2019
Kočky - podvrtnute koleno - aké máte skúsenosti? Pár hodín po úraze mi odsali 40ml krvi odtiaľ, potom som cely deň nemohla dostupit , ale ďalší deň už áno. Palpacne vyšetrenia v pohode, ohybnost bezbolesti. Len celkovo boli to koleno. Môže mi ešte hroziť operácia?
Zobraz celú správu
sue
5. feb 2019
Natrafila som na článok o knižke Lolita, resp. o "predlohe" - o skutočnom dievčatku, ktoré ten príbeh prežilo :(, googlila som ďalej a preklikala som na - cez normálny prehliadač, bez nejakého súhlasu alebo čohokoľvek na stránku pre pedofilov. Som zhrozená a znechutená. Tí chori ľudia tam majú povypisované, že sa im páčia deti vo veku 4-12 rokov napr. a pod. Myslela som si, že čosi také nie je legálne :( :( :( je mi na vracanie.
Zobraz celú správu
sue
27. jan 2019
Kočky, prosím " pokiaľ" musia siahať rozpustené vlasy, aby som mohla darovať na "vystrihaj sa Slovensko"? Vie m, že odstrihnuty kus ma byt min. 40 cm, ale netuším koľko to je real. Vďaka... Zn. Pestujem 4 roky a už ma dosť ominaju :D
Zobraz celú správu
sue
17. jún 2018
Kočky, prosím o tipy na stoličky pre deti k písaciemu stolu - čalúnené, nie na kolieskach, s opierkami na ruky.
Zobraz celú správu
sue
10. apr 2018
Ahojte, je nejaký spôsob ako sa do hlásiť na SP? Nebola som sa nahlásiť po skončení MD, keď som nastúpila na RD :( dá sa to nejak alebo tam už budem mať dieru :(
Zobraz celú správu
sue
21. jan 2018
Kočky, prosím o tipy na detskú izbu pre chalana a babu s veľkým vek.rozdielom (7r.),izba má 6x4,5m.
Zobraz celú správu
sue
5. júl 2017
Baby, pomoc, starnem !

Tak veľmi ma neirituje ani zmena postavy, či vrásky okolo očí alebo to, že už nevládzem ťahať 18-19 hodín denne, ale :

Mám strach o svoje deti. Hrozný a čoraz väčší . ...

Zajtra majú obe ísť s mojimi rodičmi na dva dni do Maďarska a ja furt strpam...čo ak v aute niečo, čo ak mladšia vybehne na cestu, čo ak im spadne niekam do vody atď atď atď :frowning2:

Šibe mi.
Zobraz celú správu
sue
2. júl 2017
Kočky, poradili by ste plavky (ideálne aj s linkom) pre babu, ktorá má trochu brucho a silnejšie stehná?

Vďaka!
Zobraz celú správu
sue
22. jún 2017
Sedím v BB pôrodnici - pred porodnou sálou s kamarátkou a práve sa nejakej žienke narodilo bábo a prvýkrát zaplakalo... Normálne mám slzy v očiach. Blahoželám statočnej mamine a drobčekovi veľa zdravia. ("tlačila" som na chodbe vduchu tiež) uff !!!
Zobraz celú správu
sue
5. máj 2017
Baby cateringáčky, prosím vás, koľko g jedla rátať na jednu osobu na recepciu, ktorá bude trvať asi 2 hodiny?
Zobraz celú správu
sue
1. máj 2017
Pane, zdravie a mier, všetkým ľuďom. Ďakujem.
Zobraz celú správu