Boli ste na dovolenku cez cestovnú kanceláriu Adrialin?

1982zuzka
6. júl 2013

Ahojte, aké máte prosím skúsenosti s dovolenkou cez CK Adrialin? Všetko bolo OK alebo majú nejaké nedostatky? ďakujem za všetky poskytnuté info k mojej otázke

majush
6. júl 2013

ahoj, my sme boli 3x, ale cez rakúsky adrialin.at, lebo tam je viac ponúk ako cez slovenský. všetko OK, bez jediného problému, vždy sme platili zálohu a na mieste miestnym doplatok.
boli sme 2x medulin a raz crikvenica, vždy ti pošlú adresu na miestnu cestovnú agentúru, ktorá ťa nasmeruje priamo na ubytko. - aspon u nás tak bolo...

hori
20. aug 2013

my sme si cez nich objednavali ubytko v CRO, po zaplateni nam poslali udaje do navigacie, problemy sme nemali ziadne, maju na stranke tie apartmany super nafotene, ze sme si s prehladom vybrali, aky sme potrebovali...

agiland
14. júl 2015

So službami Adrialin máme zlé skúsenosti. Telefonicky sme si overovali parametre vybraného ubytovania. Všetko popísali ideálne. Vyžadovali dopredu zaplatiť celú sumu. Keď sme prišli na miesto pobytu, našli sme tmavý, zatuchnutý, špinavý objekt bez súkromia pri hlavnej ceste s nasadenou vegetáciou plnou hmyzu tak, že sa nedalo existovať ani vnútri, ani vonku. Okamžite sme kontaktovali operátora, no neboli ochotní nič riešiť. Nedalo sa tam ostať, museli sme odísť vzhľadom na alergické ťažkosti členov rodiny. Zaplatenú sumu nám neboli ochotní vrátiť. Ani rozhovor s majiteľom cestovky nič nevyriešil. Je vo Švajčiarsku mimo dosahu našej legislatívy.

nyusika
14. júl 2015

ja mam rovnako zlu skusenost, ako @agiland - ponukaju stare apartmany.
ale je to vec velmi subjektivna, s cim sme boli my uplne nespokojni, boli nasi susedia naopak velmi spokojni. my sme sli nas zaklade referencie od nich.

truckerkaiveco
20. júl 2015

dobry....chcem sa spytat na akky ucet im treba peniaze poslat lebo mne poslali 2 jeden kratsi a druhy dlhy 20ciselny a fax im na ktore cislo na slovenske alebo nemecke???zajtra idem do banky a som z toho celeho na nervy...dakujem...

sabinkasofinka
7. sep 2015

Ahoj boli sme v Chorvatsku toto leto cez Adrialin a po prichode na miesto sme nedostali apartman kt.sme mali objednany.Ponukali nam niečo uplne ine ako sme mali rezervovane a nemali snahu to vyriešiť nenašiel sa vinik kt.by bol zodpovedny za to že nami objednany objekt nebol volny a nam prepadla rezervačna zaloha Adrialin nema zaujem riešiť reklamacie.Chceli sme si poistiť dovolenku kedže sme cestovali s detmi no na vlastne naklady sme si museli hladať ubytovanie a prišli sme o 250eur ktore sme zaplatili vopred.

zuzikoc
9. jan 2016

ahojte , mi sme boli minulý rok cez túto cestovku Adrialin.sk, a bolis me v Poreči v Hoteli Delfín, mali sme apartmány 3x lebo nás bolo až 9 ľudí, boli situovaní smerom k moru aj sme take dostali, dokonca sme mali požiadavkua by boli pri sebe apartmány a bolo nám vyhovené, kedže sme dosť neskoro objendávali dovolenku tak sme platili celú sumu naraz, prišlo mi na email potvrdenie o platbe a údaje o hteli, pred odchodom na dovolenku sme zavolaliá do Hotela, či evidujú na naše meno reuerváciua všetko bolo oki, dokonce ked sme prišli na miesto o pol 12 a ubytko sme mali až od 14, nebol problém ihned nás ubytovali čo bolo tiež super, fotky hotela zodpovedali skutočnosti a bola to skvelá dovolenka, tento rok určite ideme tiež cez túto cestovku sú tu fakt dobreé ceny, dúfam, že budeme spokojní aj tento rok 🙂

dojo182
27. máj 2016

Nejaké nové recenzie k CK Adrialin????

beatkaaaaaaaaaaaa
8. jún 2016

Mozem sa spytat kedy ste dostali udaj o tom na akej adrese sa ubytovanie nachadza? Dakujem

ariadna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz