Chorvátsko - Brela

sesijane
19. máj 2013

Ahojte mamičky, konečne sme si vybrali na tento rok stredisko je to Brela pri Makarskej, bol tam uz niekto?Nejake rady pre mladú rodinku? Zhanam dobrý privat blízko mora a veľa ľudí mi odporúča ísť na "blink" ze tam ponúkajú na ulici bývanie a aj ceny su lepsie ale ja sa bojim ísť na risk s malými deťmi, poraďte, ďakujem za každú odpoved 🙂

espri25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mususu
23. máj 2013

@espri25 vdaka 🙂

adikad
23. máj 2013

@alexanotbad www.astra-pinija.com tu je jej stranka.

alexanotbad
23. máj 2013

@espri25 dakujem

alexanotbad
23. máj 2013

@adikad dakujem

mamka8811
26. máj 2013

@espri25 ahoj poprosila by som aj ja adresu na tu pani co dava ubytovanie dakujem Beata

espri25
29. máj 2013

Dobry vecer,mail je rehakova@hotelastra.sk treba jej napisat ona Vam to napise presne 🙂

cyklamenka
10. jún 2013

@espri25 ahojky... nevies kolko od plaze ma ta pani apartman?

maata12
11. jún 2013

Ahojte, ja by som Brelu určite neriskovala bez rezervácie. Boli sme tam minulý rok posledný júnový a prvý júlový týždeň a nikoho sme nevideli, že by ponúkal ubytko. Tento rok ideme ten istý termín a mali sme problém zohnať poriadne ubytko už pred Veľkou nocou. Ale inak je tam nádhrene, nám Brela učarovala, tak už sa veeeeľmi tešíme, len aby vyšlo počko 😒 😉

blcha
11. jún 2013

ahojte babulky brela uplne super vyber do chorvatska chodime uz roky a brela bola zatial uplne najlepsia ja to tam milujem urcite sa tam este vratime boli sme tam dva roky po sebe no a jeden krat sme isli bez rezervacia a podarilo sa nam najst super ubytovanie uplne paradne len sme zbehli dolu kopcekom a boli sme na punta rata takeze parada a ked uz budete v brele urcite si dajte rybycku vola sa lubin a so spenatovymi zemiakmi ja som tam na to zila cele dva tyzdne vyborna papanica alebo potom myslim ze vyobrna ryba bola aj zubatica alebo tak neako odporucam urcite a rybacie polievky uplne skvele 😀 pri mory vzdy prepinam na rybaci level 😀 😀

adikad
16. jún 2013

@maata12
@blcha BABY a ako to tam je s tymi schodmi? Na prechadzkach bude maly este v kociku?

maata12
16. jún 2013

@adikad Schody su len z ubytka k moru,ale vzdy sa da ist aj po rovnej ceste,len je to dalej. Vecerne vychadzky budu s kocikom,po nadhernej promenade popri moru,tam nie su schody

blcha
17. jún 2013

@adikad schodov je tam vela straaasne vela musis natrafit na ubytko aby schody neboli my sme boli v casti porače sa to volalo prvy krat sme boli tak ubytovany ze som hned prvy den povedala ze odchadzam domov len do apartmanu sme mali asi 100 schodov ktore som denne zvladala asi 5 krat s 4 mesacnym deckom na rukach no ale potom po cesticke k moru druhy krat sme boli super na prizemi a na plaz sme mali len po cesticke dolu kopcekom kusok 😉 no a potom dalej za plazou punta rata po promenande do centra je tam krasne ziadne schodi nic ta promenada je super vecer restauracie vonku sedenie pre deticky je tam aj ihrisko je to tam fajn 😉

blcha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blcha
17. jún 2013

@adikad este jedna fottka s plaze s malymi dedtickami je to super lebo je tam pozvolny vstup do mora a vacsie chodili sme na skaly skakat a snorchlovat a dobre sme videli aj na ne a v pozadi su domy kde sme byvali myslim ze to bol hned druhy alebo treti dom

adikad
17. jún 2013

@maata12 Dakujem.
@blcha Krasne fotecky a to more nadhera. Nemas nejaky link na to ubytko blizko pri mori? DAkujem 😉

maca_p
17. jún 2013

ja by som zasa nesla bez predoslej skusenosti do objednaneho ubytka. vzdy ideme na blind a to mam male deti. pred dvomi rokmi mali decka 2,4 a 0,4 roka a v pohodke. v brele je väcsina ubytiek za cestou. skus potiahnut este prar km a je tam promajna - pekna vecsia cast s malou promenadou, alebo 1-2 km osada bratus -tu sme boli je tam super ticho, malo ludi. k makarskej je to popri mori cca 3-4km - na vecernu prechadzku.
ubytiek je tam dost, nemusis sa obavat a vyberies si take ake vam vyhovuje. nam vyhovuje napr, apartman hned na plazi, bez chodenia, startovania a chladenia auta. proste vegac. a hlavne ziadne ubytko na kopci, mam lenive deti, nechce sa im chodit 😉

blcha
17. jún 2013

@adikad mam cislo priamo na domaceho poslem ti ip 😉

adikad
18. jún 2013

@blcha dakujem

evkakd
18. jún 2013

@maca_p ahoj prosím nejaké foto alebo kontakt tam kde ste boli - bratus? ja by som chcela niečo kludné, nemej ľudí... 🙂

maca_p
18. jún 2013

@evkakd uf veru nemam ziaden kontakt, lebo sme sa vzdy drzali zasady, kazdy rok niekam inam.
minuly rok sme boli v osade zaboric pri sibeniku a bola priam balada. len sme si otvorili branku a boli sme pri mori. tahali sme na noc a o 10.00 sme mali uz najdeny flek. robime to tak, ze zastavime, odparkujeme ja mam decka na starost a muz vybehne popozerat ubytka. necaka, ze mu niekto bude ponukat, ale sam ide do domov. väcsinou su tam ubytovani aj domaci, alebo mu susedia povedia, kde najde domacich.

lubako
20. jún 2013

@blcha prosím ťa , dala by si mi kontakt na to ubytko, čo bolo blizko pri pláži - ďakujem veľmi pekne - fotky sú náááádhera, závidím

lubako
21. jún 2013

@blcha ahoj,ešte raz prosbička, mohla by si aj mne ip na to ubytko pri pláži, dik

tinushka123
10. júl 2013

@espri25
ahoj, mohla by som poprosiť kontakt na tú pani, čo tam má ten apartmán? vďaka.

audiova
18. sep 2013

ahojte. ako to v tej Brele vyzerá? nevieme sa rozhodnúť medzi Baška Voda a Brela.mám už väčšie deti 11,16 .tak by som chcela vedieť či je tam nejaká promenáda ,nejaké športové vyžitie a tak 🙂 .ďakujem za každé info 😉

kolesomaja
28. máj 2014

@blcha ahoj čitala som tvoje prispevky ohladom dovolenky na Brele , ak ta môžem poprosiť o nejaký super kontakt, ktorý si tu spomínala blízko plaže....možno si objavila ešte niečo lepšie...... chceli by sme isť 4 dospelí a 3deti .dakujem moc

tothova5a
28. jún 2014

@espri25 mozem si poprosit tel.c.? Dakujem

marsill
26. júl 2014

@blcha mozes mi prosim poslat kontakt ... chystame sa v auguste

sesijane
autor
23. mar 2015

@espri25
Ahoj, spätne som si čítala fórum co mi kto písal lebo chceme opäť navštíviť Brelu, a ty si mi spomínala ze mas nejaký kontakt na pani z BA co tam prenajíma apartmán pri plazí? Mas aj nejaké bližšie info? Dakujem veľmi pekne za hocijaké info Jana
Tento rok zháňam dopredu lebo ideme dve rodinky 😉

sesijane
autor
23. mar 2015

@blcha
Ahoj blcha, spätne si čítam všetky komenty na Brelu a ty si tu písala o super bývaní a ze mas na majiteľa aj kontakt? Je možné ze by si ho mala este uložené?😀😉😉dakujem Jana